Uprava javnih radova

KONSTRUKTOR GROUP DOOLokalni putevi10.133,8525.12.2020.
FINECO DOOUlice i parkovi45.879,2725.12.2020.
CELEBIC DOOOstalo133.402,4525.12.2020.
INGENIUM DOOKonsultantske usluge2.786,1924.12.2020.
INGENIUM DOOKonsultantske usluge1.569,8124.12.2020.
DING DOOIzrada projekata12.738,0724.12.2020.
ARCH AND SOUL DOOKonsultantske usluge2.261,9323.12.2020.
ARCH AND SOUL DOOKonsultantske usluge168,0723.12.2020.
CIVIL ENGINEER DOOKonsultantske usluge2.315,7023.12.2020.
CENTRALNA BANKA CRNE GORESluzbena putovanja u zemlji180,0023.12.2020.
AP PRINT DOOUsluge prevodjenja stampanja i umnozavanja7,0021.12.2020.
AP PRINT DOOUsluge prevodjenja stampanja i umnozavanja43,0021.12.2020.
AP PRINT DOOUsluge prevodjenja stampanja i umnozavanja200,0021.12.2020.
AUTO CACAK DOOTekuće odrz opreme-Usluge odrzavanja vozila2,4821.12.2020.
AUTO CACAK DOOTekuće odrz opreme-Usluge odrzavanja vozila7,5021.12.2020.
AUTO CACAK DOOTekuće odrz opreme-Usluge odrzavanja vozila509,9921.12.2020.
CITY WASH-PREDUZETNIK IVANOVIC MILOTekuće odrz opreme-Usluge odrzavanja vozila154,0021.12.2020.
HARD DISCOUNT LAKOVICSredstva higijene24,9121.12.2020.
HARD DISCOUNT LAKOVICSredstva higijene123,1721.12.2020.
CIVIL ENGINEER DOOKonsultantske usluge2.370,8417.12.2020.
PROJECTMAN DOOKonsultantske usluge1.600,0017.12.2020.
URBI PROKonsultantske usluge6.564,0417.12.2020.
Sudska rješenjaOtplata po osnovu sudskih rjesenja408,8716.12.2020.
CIVIL ENGINEER DOOKonsultantske usluge3.150,0004.12.2020.
MEHANIZACIJA I PROGRAMAT ADLokalni putevi32.487,3604.12.2020.
MEHANIZACIJA I PROGRAMAT ADLokalni putevi51.469,6704.12.2020.
ING-INVEST D O O ZA GRADJEV.TIzrada projekata60.885,7704.12.2020.
ING-INVEST D O O ZA GRADJEV.TIzrada projekata17.249,9804.12.2020.
NOVI VOLVOX DOOOstalo237.276,7304.12.2020.
NEIMAR INZENJERING PODGORICAOstalo187.402,5104.12.2020.
URBI PROKonsultantske usluge8.746,5004.12.2020.
NEIMAR INZENJERING PODGORICAOstalo20.115,4304.12.2020.
ERLANG DOOSportske hale i objekti za rekreaciju350.095,4504.12.2020.
POSTA CRNE GORE DOORashodi za postanske usluge7,0004.12.2020.
HARD DISCOUNT LAKOVICSredstva higijene238,8504.12.2020.
KASTEX DOOKancelarijski materijal637,9804.12.2020.
DHL INTERNATIONAL MONTENEGRORashodi za postanske usluge47,9404.12.2020.
S PRESS PLUS DOOPublikacije casopisi i glasila150,1004.12.2020.
FIRMOPROM PODGORICAOstali materijali45,6304.12.2020.
FIRMOPROM PODGORICAOstali materijali200,0004.12.2020.
KNJAZ DOO NIKSICZakup skladišnog prostora1.782,2404.12.2020.
CITY WASH-PREDUZETNIK IVANOVIC MILOTekuće održavanje opreme138,0004.12.2020.
CIKOM DOO PODGORICATekuće održavanje opreme37,5104.12.2020.
INZENJERING PUT DOOUlice i parkovi9.012,3303.12.2020.
INZENJERING PUT DOOUlice i parkovi4.849,6203.12.2020.
PRIREZ NA POREZ PODGORICAIzrada projekata9,0603.12.2020.
Jedinstveni račun poreza i doprinosaIzrada projekata60,4603.12.2020.
CRNOGORSKA KOMERCIJALNA BANKAIzrada projekata360,3903.12.2020.
EUROPROJEKT (LAMAR) DOOKonsultantske usluge1.781,2203.12.2020.
EUROPROJEKT (LAMAR) DOOKonsultantske usluge813,0203.12.2020.