Pomorski muzej Crne Gore

Jedinstveni račun poreza i doprinosaDoprinos za penzijsko i invalidsko osiguranje1.088,5506.02.2013.
Jedinstveni račun poreza i doprinosaDoprinos za penzijsko i invalidsko osiguranje2.612,6606.02.2013.
Jedinstveni račun poreza i doprinosaPorez na zarade979,7406.02.2013.
PRVA (NIKSICKA) BANKAZarada za redovan rad982,0301.02.2013.
CRNOGORSKA KOMERCIJALNA BANKAZarada za redovan rad5.356,2701.02.2013.
HIPOTEKARNA BANKAZarada za redovan rad955,3101.02.2013.
POMORSKI MUZEJ KOTORUsluge prevodjenja stampanja i umnozavanja500,0028.01.2013.
POMORSKI MUZEJ KOTORBankarske usluge/provizije62,5028.01.2013.
POMORSKI MUZEJ KOTORRashodi za telefonske usluge225,0028.01.2013.
POMORSKI MUZEJ KOTORReprezentacija u zemlji108,3328.01.2013.
POMORSKI MUZEJ KOTORSluzbena putovanja u zemlji100,0028.01.2013.
POMORSKI MUZEJ KOTORRashodi za elektricnu energiju633,3428.01.2013.
POMORSKI MUZEJ KOTOROstali rashodi za materijal566,5428.01.2013.
PRIREZ NA POREZ KOTOROpstinski prirez118,6929.12.2012.
Jedinstveni račun poreza i doprinosaDoprinos za penzijsko i invalidsko osiguranje1.081,3628.12.2012.
Jedinstveni račun poreza i doprinosaDoprinos za penzijsko i invalidsko osiguranje2.595,2328.12.2012.
Jedinstveni račun poreza i doprinosaPorez na zarade973,2128.12.2012.
CRNOGORSKA KOMERCIJALNA BANKAZarada za redovan rad5.320,8628.12.2012.
HIPOTEKARNA BANKAZarada za redovan rad949,0828.12.2012.
PRVA (NIKSICKA) BANKAZarada za redovan rad974,9828.12.2012.
POMORSKI MUZEJ KOTORTekuce odrzavanje gradjevinskih objekata166,6611.12.2012.
POMORSKI MUZEJ KOTOROstalo617,7811.12.2012.
POMORSKI MUZEJ KOTORKomunalne naknade250,0011.12.2012.
POMORSKI MUZEJ KOTORTekuce odrzavanje opreme16,6311.12.2012.
POMORSKI MUZEJ KOTOROstale usluge100,0011.12.2012.
POMORSKI MUZEJ KOTORBankarske usluge/provizije166,3411.12.2012.
POMORSKI MUZEJ KOTORRashodi za postanske usluge60,0011.12.2012.
POMORSKI MUZEJ KOTORRashodi za telefonske usluge166,6311.12.2012.
POMORSKI MUZEJ KOTORElektricna energiju700,0011.12.2012.
POMORSKI MUZEJ KOTORReprezentacija u zemlji290,1211.12.2012.
POMORSKI MUZEJ KOTORSluzbena putovanja u zemlji390,9511.12.2012.
POMORSKI MUZEJ KOTORKancelarijski materijal1.336,6611.12.2012.
PRIREZ NA POREZ KOTOROpstinski prirez126,5410.12.2012.
Jedinstveni račun poreza i doprinosaDoprinos za penzijsko i invalidsko osiguranje1.081,3503.12.2012.
Jedinstveni račun poreza i doprinosaDoprinos za penzijsko i invalidsko osiguranje2.595,2203.12.2012.
Jedinstveni račun poreza i doprinosaPorez na zarade973,2103.12.2012.
HIPOTEKARNA BANKAZarada za redovan rad949,0830.11.2012.
PRVA (NIKSICKA) BANKAZarada za redovan rad974,9830.11.2012.
CRNOGORSKA KOMERCIJALNA BANKAZarada za redovan rad5.320,8630.11.2012.
PRIREZ NA POREZ KOTOROpstinski prirez126,5420.11.2012.
POMORSKI MUZEJ KOTORKomunalne naknade250,0013.11.2012.
POMORSKI MUZEJ KOTORTekuce odrzavanje opreme16,6713.11.2012.
POMORSKI MUZEJ KOTOROstale usluge100,0013.11.2012.
POMORSKI MUZEJ KOTORBankarske usluge/provizije50,0013.11.2012.
POMORSKI MUZEJ KOTORRashodi za telefonske usluge166,6713.11.2012.
POMORSKI MUZEJ KOTORElektricna energiju700,0013.11.2012.
POMORSKI MUZEJ KOTORSluzbena putovanja u zemlji390,9513.11.2012.
POMORSKI MUZEJ KOTORKancelarijski materijal200,0013.11.2012.
Jedinstveni račun poreza i doprinosaDoprinos za penzijsko i invalidsko osiguranje1.081,3505.11.2012.
Jedinstveni račun poreza i doprinosaDoprinos za penzijsko i invalidsko osiguranje2.595,2205.11.2012.