Pomorski muzej Crne Gore

PRVA (NIKSICKA) BANKAZarada za redovan rad320,7002.11.2020.
HIPOTEKARNA BANKAZarada za redovan rad1.875,5802.11.2020.
HIPOTEKARNA BANKAZarada za redovan rad268,7902.11.2020.
CRNOGORSKA KOMERCIJALNA BANKAZarada za redovan rad5.210,9902.11.2020.
ERSTE(OPORTUNITI) BANKAZarada za redovan rad513,9102.11.2020.
POMORSKI MUZEJ KOTORSredstva transporta125,0014.10.2020.
POMORSKI MUZEJ KOTORKomunalne naknade233,3314.10.2020.
POMORSKI MUZEJ KOTORRashodi za telefonske usluge200,0014.10.2020.
POMORSKI MUZEJ KOTORRashodi za elektricnu energiju833,3314.10.2020.
POMORSKI MUZEJ KOTORKancelarijski materijal243,0514.10.2020.
PRIREZ NA POREZ KOTOROpstinski prirez184,5409.10.2020.
Jedinstveni račun poreza i doprinosaDoprinos za penzijsko i invalidsko osiguranje1.330,2702.10.2020.
Jedinstveni račun poreza i doprinosaDoprinos za penzijsko i invalidsko osiguranje3.756,0702.10.2020.
Jedinstveni račun poreza i doprinosaPorez na zarade1.408,5602.10.2020.
ERSTE(OPORTUNITI) BANKAZarada za redovan rad348,5101.10.2020.
CRNOGORSKA KOMERCIJALNA BANKAZarada za redovan rad5.381,3401.10.2020.
HIPOTEKARNA BANKAZarada za redovan rad268,7901.10.2020.
HIPOTEKARNA BANKAZarada za redovan rad2.011,5201.10.2020.
PRVA (NIKSICKA) BANKAZarada za redovan rad2.154,8601.10.2020.
PRVA (NIKSICKA) BANKAZarada za redovan rad320,7001.10.2020.
POMORSKI MUZEJ KOTORSredstva transporta125,0016.09.2020.
POMORSKI MUZEJ KOTORKomunalne naknade233,3316.09.2020.
POMORSKI MUZEJ KOTORRashodi za telefonske usluge200,0016.09.2020.
POMORSKI MUZEJ KOTORRashodi za elektricnu energiju833,3316.09.2020.
POMORSKI MUZEJ KOTORKancelarijski materijal243,0516.09.2020.
PRIREZ NA POREZ KOTOROpstinski prirez155,1809.09.2020.
Jedinstveni račun poreza i doprinosaDoprinos za penzijsko i invalidsko osiguranje1.118,1602.09.2020.
Jedinstveni račun poreza i doprinosaDoprinos za penzijsko i invalidsko osiguranje3.157,1302.09.2020.
Jedinstveni račun poreza i doprinosaPorez na zarade1.183,9102.09.2020.
PRVA (NIKSICKA) BANKAZarada za redovan rad2.062,0731.08.2020.
PRVA (NIKSICKA) BANKAZarada za redovan rad320,7031.08.2020.
HIPOTEKARNA BANKAZarada za redovan rad1.485,7131.08.2020.
HIPOTEKARNA BANKAZarada za redovan rad268,7931.08.2020.
CRNOGORSKA KOMERCIJALNA BANKAZarada za redovan rad4.676,3031.08.2020.
POMORSKI MUZEJ KOTORSredstva transporta125,0013.08.2020.
POMORSKI MUZEJ KOTORKomunalne naknade233,3313.08.2020.
POMORSKI MUZEJ KOTORRashodi za telefonske usluge200,0013.08.2020.
POMORSKI MUZEJ KOTORRashodi za elektricnu energiju833,3313.08.2020.
POMORSKI MUZEJ KOTORKancelarijski materijal243,0513.08.2020.
PRIREZ NA POREZ KOTOROpstinski prirez154,3207.08.2020.
Jedinstveni račun poreza i doprinosaDoprinos za penzijsko i invalidsko osiguranje1.111,9103.08.2020.
Jedinstveni račun poreza i doprinosaDoprinos za penzijsko i invalidsko osiguranje3.139,5303.08.2020.
Jedinstveni račun poreza i doprinosaPorez na zarade1.177,3103.08.2020.
PRVA (NIKSICKA) BANKAZarada za redovan rad320,7003.08.2020.
PRVA (NIKSICKA) BANKAZarada za redovan rad2.062,0703.08.2020.
HIPOTEKARNA BANKAZarada za redovan rad1.485,7103.08.2020.
HIPOTEKARNA BANKAZarada za redovan rad268,7903.08.2020.
CRNOGORSKA KOMERCIJALNA BANKAZarada za redovan rad4.627,1403.08.2020.
POMORSKI MUZEJ KOTORSredstva transporta125,0021.07.2020.
POMORSKI MUZEJ KOTORKomunalne naknade233,3321.07.2020.