Dio kategorije Transferi institucijama pojedincima nevladinom i javnom sektoru

Dio potkategorije Ostali transferi pojedincima

4318003500 Strucno osposobljavanje invalidnih lica

za 2026
207.225,73
za 2025
1.339.211,80
za 2024
1.530.197,23
za 2023
1.248.208,49
Zavod za zapošljavanjePODGORICKA BANKA (SOCIETE GENERALE)108,9028.05.2014.
Zavod za zapošljavanjeCRNOGORSKA KOMERCIJALNA BANKA108,9028.05.2014.
Zavod za zapošljavanjeNVO NOVA SANSA U NOVOM1.461,3828.05.2014.
Zavod za zapošljavanjeKROJACKA RADNJA MOJ KROJ616,2728.05.2014.
Zavod za zapošljavanjeCENTAR ZA OBRAZOV.ZOPT214,4328.05.2014.
Zavod za zapošljavanjeCENTAR ZA OBRAZOV.ZOPT177,9228.05.2014.
Zavod za zapošljavanjeCRNOGORSKA KOMERCIJALNA BANKA108,9028.05.2014.
Zavod za zapošljavanjeUDRUZ.ZA PODRSKU OSOBAMA1.327,0828.05.2014.
Zavod za zapošljavanjeINCE DOO PLJEVLJA216,8528.05.2014.
Zavod za zapošljavanjeMERKATOR INTERNATIONAL D273,1028.05.2014.
Zavod za zapošljavanjeCRNOGORSKA KOMERCIJALNA BANKA108,9028.05.2014.
Zavod za zapošljavanjeUDR.RODITELJA DJECE SA P783,5928.05.2014.
Zavod za zapošljavanjeMUSKI FRIZERSKI SALON ME241,9228.05.2014.
Zavod za zapošljavanjeNVO ORGANIZACIJA SLIJEPIH183,3528.05.2014.
Zavod za zapošljavanjeINSTITUT SIMO MILOSEVIC122,2928.05.2014.
Zavod za zapošljavanjeINSTITUT SIMO MILOSEVIC867,8428.05.2014.
Zavod za zapošljavanjeUDRUZ OSOBA SA INVALIDI719,0928.05.2014.
Zavod za zapošljavanjeNVU ZRACAK NADE2.201,0415.05.2014.
Zavod za zapošljavanjeTISA DN.CENTAR ZA DJECU275,1315.05.2014.
Zavod za zapošljavanjeTURISTICKA ORGANIZACIJA503,7514.05.2014.
Zavod za zapošljavanjeOGANJ DOO1.327,7314.05.2014.
Zavod za zapošljavanjeCRNOGORSKA KOMERCIJALNA BANKA108,9014.05.2014.
Zavod za zapošljavanjeMONTENEGRO DEFENCE INDUS577,3314.05.2014.
Zavod za zapošljavanjeSAVA MONTENEGRO OSIGURAN547,9114.05.2014.
Zavod za zapošljavanjeUDRUZENJE MLADIH SA HEND384,7514.05.2014.
Zavod za zapošljavanjeST DOO NIKSIC221,9614.05.2014.
Zavod za zapošljavanjeUDRUZENJE MLADIH SA HEND246,3814.05.2014.
Zavod za zapošljavanjeUDRUZENJE MLADIH SA HEND335,8413.05.2014.
Zavod za zapošljavanjeUDRUZENJE MLADIH SA HEND561,6513.05.2014.
Zavod za zapošljavanjeTISA DN.CENTAR ZA DJECU537,6913.05.2014.
Zavod za zapošljavanjeNVU ARS ARTIS585,0013.05.2014.
Zavod za zapošljavanjeUDRUZENJE MLADIH SA HEND869,0313.05.2014.
Zavod za zapošljavanjeSERVIS ZA PRANJE AUTOMOB568,8813.05.2014.
Zavod za zapošljavanjeUDRUZENJE MLADIH SA HEND447,7713.05.2014.
Zavod za zapošljavanjeJedinstveni račun poreza i doprinosa44,3709.05.2014.
Zavod za zapošljavanjePRVA (NIKSICKA) BANKA25,0009.05.2014.
Zavod za zapošljavanjeNLB MONTENEGRO BANKA120,0009.05.2014.
Zavod za zapošljavanjeCRNOGORSKA KOMERCIJALNA BANKA50,0009.05.2014.
Zavod za zapošljavanjePRIREZ NA POREZ PODGORI2,5709.05.2014.
Zavod za zapošljavanjePRIREZ NA POREZ BIJELO1,7109.05.2014.
Zavod za zapošljavanjePRIREZ NA POREZ BAR0,9209.05.2014.
Zavod za zapošljavanjePRIREZ NA POREZ H.NOVI0,9209.05.2014.
Zavod za zapošljavanjeCRNOGORSKA KOMERCIJALNA BANKA25,0009.05.2014.
Zavod za zapošljavanjePODGORICKA BANKA (SOCIETE GENERALE)30,0009.05.2014.
Zavod za zapošljavanjeCRNOGORSKA KOMERCIJALNA BANKA25,0009.05.2014.
Zavod za zapošljavanjeCRNOGORSKA KOMERCIJALNA BANKA50,0009.05.2014.
Zavod za zapošljavanjeCRNOGORSKA KOMERCIJALNA BANKA50,0009.05.2014.
Zavod za zapošljavanjeCRNOGORSKA KOMERCIJALNA BANKA30,0009.05.2014.
Zavod za zapošljavanjeCRNOGORSKA KOMERCIJALNA BANKA25,0009.05.2014.
Zavod za zapošljavanjePODGORICKA BANKA (SOCIETE GENERALE)180,0009.05.2014.