Dio kategorije Transferi institucijama pojedincima nevladinom i javnom sektoru

Dio potkategorije Ostali transferi pojedincima

4318003500 Strucno osposobljavanje invalidnih lica

za 2026
207.225,73
za 2025
1.339.211,80
za 2024
1.530.197,23
za 2023
1.248.208,49
Zavod za zapošljavanjeCRNOGORSKA KOMERCIJALNA BANKA108,9009.06.2014.
Zavod za zapošljavanjeSAVEZ SLIJEPIH CRNE GORE664,3409.06.2014.
Zavod za zapošljavanjeNVU ARS ARTIS585,0009.06.2014.
Zavod za zapošljavanjeSAVEZ SLIJEPIH CRNE GORE1.234,1709.06.2014.
Zavod za zapošljavanjeUDRUZENJE MLADIH SA HEND246,3805.06.2014.
Zavod za zapošljavanjeMIKROMONT DOO246,2705.06.2014.
Zavod za zapošljavanjeTISA DN.CENTAR ZA DJECU537,6905.06.2014.
Zavod za zapošljavanjeUDRUZENJE MLADIH SA HEND384,7505.06.2014.
Zavod za zapošljavanjeJP GRIJANJE683,7003.06.2014.
Zavod za zapošljavanjeNVO CENTAR ZA ANTIDISKRI1.015,8703.06.2014.
Zavod za zapošljavanjeUDR.RODITELJA DJECE SA P391,7903.06.2014.
Zavod za zapošljavanjeATLASMONT BANKA PODGORICA135,0030.05.2014.
Zavod za zapošljavanjeCRNOGORSKA KOMERCIJALNA BANKA50,0030.05.2014.
Zavod za zapošljavanjeCRNOGORSKA KOMERCIJALNA BANKA25,0030.05.2014.
Zavod za zapošljavanjePRVA (NIKSICKA) BANKA30,0030.05.2014.
Zavod za zapošljavanjeCRNOGORSKA KOMERCIJALNA BANKA25,0030.05.2014.
Zavod za zapošljavanjeATLASMONT BANKA PODGORICA90,0030.05.2014.
Zavod za zapošljavanjePRIREZ NA POREZ NIKSIC0,9230.05.2014.
Zavod za zapošljavanjePRIREZ NA POREZ BERANE1,4530.05.2014.
Zavod za zapošljavanjePRIREZ NA POREZ PODGORI0,8030.05.2014.
Zavod za zapošljavanjeCRNOGORSKA KOMERCIJALNA BANKA50,0030.05.2014.
Zavod za zapošljavanjeCRNOGORSKA KOMERCIJALNA BANKA25,0030.05.2014.
Zavod za zapošljavanjeERSTE (OPORTUNITI) BANKA22,9230.05.2014.
Zavod za zapošljavanjeCRNOGORSKA KOMERCIJALNA BANKA191,6030.05.2014.
Zavod za zapošljavanjePRVA (NIKSICKA) BANKA191,6030.05.2014.
Zavod za zapošljavanjeCRNOGORSKA KOMERCIJALNA BANKA25,0030.05.2014.
Zavod za zapošljavanjeCRNOGORSKA KOMERCIJALNA BANKA25,0030.05.2014.
Zavod za zapošljavanjePRIREZ NA POREZ PODGORI14,6830.05.2014.
Zavod za zapošljavanjeJedinstveni račun poreza i doprinosa320,6830.05.2014.
Zavod za zapošljavanjeCRNOGORSKA KOMERCIJALNA BANKA191,6030.05.2014.
Zavod za zapošljavanjeOPSTINA BIJELO POLJE488,0230.05.2014.
Zavod za zapošljavanjeOPSTINA BIJELO POLJE1.646,2030.05.2014.
Zavod za zapošljavanjeOPSTINA BIJELO POLJE488,0230.05.2014.
Zavod za zapošljavanjeOPSTINA BIJELO POLJE723,4430.05.2014.
Zavod za zapošljavanjeOPSTINA BIJELO POLJE884,2630.05.2014.
Zavod za zapošljavanjeINCE DOO PLJEVLJA216,8530.05.2014.
Zavod za zapošljavanjeOSA JOVANOVIC DENT283,5030.05.2014.
Zavod za zapošljavanjeLUXOR D.O.O.216,7530.05.2014.
Zavod za zapošljavanjeCRNOGORSKA KOMERCIJALNA BANKA50,0030.05.2014.
Zavod za zapošljavanjeCRNOGORSKA KOMERCIJALNA BANKA30,0030.05.2014.
Zavod za zapošljavanjeJedinstveni račun poreza i doprinosa37,6530.05.2014.
Zavod za zapošljavanjePAMARK MULTIDISCIPLINARN1.541,8530.05.2014.
Zavod za zapošljavanjeERSTE (OPORTUNITI) BANKA191,6030.05.2014.
Zavod za zapošljavanjePRIREZ NA POREZ PLJEVLJA1,8430.05.2014.
Zavod za zapošljavanjeCVIJET ART DOO531,7428.05.2014.
Zavod za zapošljavanjeLUXOR D.O.O.98,5228.05.2014.
Zavod za zapošljavanjeM TEL DOO455,9928.05.2014.
Zavod za zapošljavanjeBIBLIOTEKA ZA SLIJEPE CR2.174,3828.05.2014.
Zavod za zapošljavanjeJP GRIJANJE223,4328.05.2014.
Zavod za zapošljavanjePODGORICKA BANKA (SOCIETE GENERALE)108,9028.05.2014.