Dio kategorije Rashodi za materijal

Dio potkategorije Administrativni materijal

4131400000 Rezervni dijelovi

za 2012
712.542,34
za 2011
855.705,18
Agencija za nacionalnu bezbjednostUNITIRES D.O.O.Nacionalna bezbjednost218,9920.10.2011.
Agencija za nacionalnu bezbjednostUNITIRES D.O.O.Nacionalna bezbjednost291,7920.10.2011.
Agencija za nacionalnu bezbjednostMERCEDES BENZNacionalna bezbjednost330,3820.10.2011.
Agencija za nacionalnu bezbjednostEFEL MOTORSD.O.O.Nacionalna bezbjednost2.603,4920.10.2011.
Agencija za nacionalnu bezbjednostOSMANAGIC CO DOONacionalna bezbjednost15,0020.10.2011.
Agencija za nacionalnu bezbjednostUNITIRES D.O.O.administracija121,0020.10.2011.
Agencija za nacionalnu bezbjednostUNITIRES D.O.O.administracija166,5620.10.2011.
ZiKSOMNIOIL PODGORICAradni tretman25,7418.10.2011.
ZiKSCABRIO D.O.Oradni tretman123,3918.10.2011.
Uprava za šumeAC SCEKIC BERANEUredjenje i zastita suma49,6918.10.2011.
Uprava za izvršenje krivičnih sankcija (UIKS)OMNIOIL PODGORICA201,1818.10.2011.
Uprava za izvršenje krivičnih sankcija (UIKS)TREND AUTO PODGORICA452,0018.10.2011.
Min.kultureLJETOPIS AUTOMOTIVEadministracija764,9918.10.2011.
Zavod za zbr.izb.Prih. zbr.i zast izb.lEFEL MOTORSD.O.O.143,3717.10.2011.
Uprava za šumeAC SCEKIC BERANEUredjenje i zastita suma1.675,6014.10.2011.
Uprava za državnu imovinuOMNIOIL PODGORICAZajednicki poslovi2.130,5214.10.2011.
Min.kultureTREF AUTO DOOadministracija149,0013.10.2011.
Uprava za igre na srecuIVMA DOO PODGORICANadzor nad prire58,1312.10.2011.
Generalni sekretarijat VladeCASTELLANA CO DOOPruzanje str.i admin.podrs1.016,7612.10.2011.
Generalni sekretarijat VladeBMW GREBOVIC D.O.O.Pruzanje str.i admin.podrs170,0012.10.2011.
ZiKSFRIGOELEKTRO D.O.O.administracija46,8011.10.2011.
Uprava policijeROKSPED DOOadministracija3.510,3111.10.2011.
Uprava policijeROKSPED DOOadministracija788,4911.10.2011.
Uprava policijeEFEL MOTORSD.O.O.administracija6.303,6311.10.2011.
Uprava policijeOMNIOIL PODGORICA policija5.282,9911.10.2011.
Uprava policijeGIRUSD O O policija234,0011.10.2011.
Uprava policijeLJETOPIS AUTOMOTIVE policija19,4611.10.2011.
Uprava policijeBOLJEVIC AUTO PODGORICA policija271,0011.10.2011.
Uprava policijeROKSPED DOO policija4.090,5911.10.2011.
Uprava policijeAUTOMOBIL-PAVICEVIC I DRO.D. policija456,3011.10.2011.
Uprava policijeMAGNUS MOTO policija91,0011.10.2011.
Uprava policijeVIRAGE PLUS DOO policija200,0711.10.2011.
Uprava policijeOFFICE CENTAR MOTORS328,7711.10.2011.
Ministarstvo odbraneGLISIC PODGORICAVojska141,3011.10.2011.
Agencija za zastitu zivotne sredineEFEL MOTORSD.O.O.196,5911.10.2011.
Agencija za zastitu zivotne sredineEFEL MOTORSD.O.O.2,4311.10.2011.
Agencija za zastitu zivotne sredineEFEL MOTORSD.O.O.2,2011.10.2011.
Zastitnik imovinsko-pravnih interesaGRAFO CRNA GORA DOOpravnih interesa CG82,6010.10.2011.
Zastitnik imovinsko-pravnih interesaGRAFO CRNA GORA DOOpravnih interesa CG794,9010.10.2011.
Uprava za izvršenje krivičnih sankcija (UIKS)ROTOR SERVIS DOO PODGORICA462,0010.10.2011.
Uprava za izvršenje krivičnih sankcija (UIKS)BOSCH SERVIS DOO182,3710.10.2011.
Uprava za izvršenje krivičnih sankcija (UIKS)FRIGOELEKTRO D.O.O.57,3310.10.2011.
Min.kultureRS RAKOCEVIC DOOadministracija7,0010.10.2011.
Zetski dom KRALJEVSKO POZORISTE ZETSKI Dadministracija150,0007.10.2011.
Zetski dom KRALJEVSKO POZORISTE ZETSKI D pozorisna djelatnost200,0007.10.2011.
Hidrometeorološki zavodOKOV DOO82,0007.10.2011.
Uprava za državnu imovinuOMNIOIL PODGORICAZajednicki poslovi1.535,1106.10.2011.
Drzavni protokolROKSPED DOOProtokolarne aktivnosti266,1906.10.2011.
ZiKSTREND AUTO PODGORICAadministracija12,0003.10.2011.
Uprava za izvršenje krivičnih sankcija (UIKS)AGROAUTO D.O.O. ZA PROIZVODNJ71,3103.10.2011.