Dio kategorije Rashodi za materijal

Dio potkategorije Administrativni materijal

4131400000 Rezervni dijelovi

za 2012
712.542,34
za 2011
855.705,18
Agencija za nacionalnu bezbjednostOMNIOIL PODGORICAadministracija69,0824.02.2011.
Ministarstvo prosvjeteCASTELLANA CO DOOadministracija20,0023.02.2011.
Ministarstvo prosvjeteEMI COMadministracija52,6523.02.2011.
Ministarstvo prosvjeteFAXIMILE PODGORICAadministracija310,0023.02.2011.
Uprava policijeOMNIOIL PODGORICA policija10.084,3822.02.2011.
Uprava policijeLJETOPIS AUTOMOTIVE policija1.643,4518.02.2011.
Uprava policijeBOLJEVIC AUTO PODGORICA policija492,0018.02.2011.
Uprava policijeUPRAVA CARINA CG policija566,9318.02.2011.
Uprava policijeROKSPED DOO policija1.872,6718.02.2011.
Uprava policijeMP AUTO DOO policija595,0018.02.2011.
Uprava policijeAUTO OBNOVAD.O.O. policija345,1518.02.2011.
Min.kultureCASTELLANA CO DOOadministracija266,2218.02.2011.
Ministarstvo evropskih poslovaROKSPED DOOadministr53,1317.02.2011.
Hidrometeorološki zavodOMNIOIL PODGORICAadministracija115,2516.02.2011.
Hidrometeorološki zavodBATARA DOO301,5816.02.2011.
Hidrometeorološki zavodOMNIOIL PODGORICA636,4816.02.2011.
Ministarstvo prosvjeteKARAL COMMERCE D.O.O.administracija40,0015.02.2011.
Generalni sekretarijat VladeROKSPED DOOPruzanje str.i admin.podrs189,7315.02.2011.
Generalni sekretarijat VladeBMW GREBOVIC D.O.O.Pruzanje str.i admin.podrs735,3015.02.2011.
Generalni sekretarijat VladeCASTELLANA CO DOOPruzanje str.i admin.podrs70,3615.02.2011.
Generalni sekretarijat VladeCASTELLANA CO DOOPruzanje str.i admin.podrs321,6415.02.2011.
Predsjednik Crne GoreCRNOGORSKA KOMERCIJALNA BANKA administracija686,9311.02.2011.
Ministarstvo odbraneSINCOMMERC DOOVojska60,7211.02.2011.
Uprava policijeLJETOPIS AUTOMOTIVE policija122,1010.02.2011.
Uprava policijeEFEL TRAVEL DOO policija4.211,6110.02.2011.
Uprava policijeROKSPED DOO policija4.537,7810.02.2011.
Uprava policijeBOLJEVIC AUTO PODGORICA policija652,0010.02.2011.
Uprava policijeOMNIOIL PODGORICA policija8.604,4010.02.2011.
Hidrometeorološki zavodCIKOM DOO PODGORICA38,5210.02.2011.
Ministarstvo odbraneOKOV DOOVojska38,7008.02.2011.
Ministarstvo odbraneNECKOM D.O.O.ZA TRGOVI.I USLVojska141,0708.02.2011.
Zavod za skolstvoAGRO T (TOP COM GROUP)administracija21,0007.02.2011.
Uprava za šumeMONTELADA DOOUredjenje i zastita suma187,9507.02.2011.
Uprava za šumeAUTO SERVIS KNEZEVIC PLJEVLJAUredjenje i zastita suma3.177,0007.02.2011.
Uprava za saobraćajAUTO VAZ PODGORICA444,6007.02.2011.
Poreska upravaOKOV DOONaplata poreza4,8007.02.2011.
Agencija za zaštitu ličnih podataka i slobodan pristup informacijamaROKSPED DOOad66,7807.02.2011.
Min.za ljud.i manjinska pravaELIDA SAHINOVIC DOO BARadministr29,2502.02.2011.
Agencija za zastitu zivotne sredineINTERTEHNA D.O.O.13,0002.02.2011.
Agencija za zastitu zivotne sredineEFEL MOTORSD.O.O.10,0002.02.2011.
Drzavni protokolLJETOPIS AUTOMOTIVEProtokolarne aktivnosti244,3601.02.2011.
Drzavni protokolLJETOPIS AUTOMOTIVEProtokolarne aktivnosti309,1501.02.2011.
ZAMTESCENTRALNA BANKA CRNE GOREMedjunarodna naucna, teh.sarad250,0031.01.2011.
Uprava za igre na srecuSCEPANOVIC D.O.O.Nadzor nad prire23,4031.01.2011.
Hidrometeorološki zavodELKO TIM D.O.O.3,5531.01.2011.
Generalni sekretarijat VladeLJETOPIS AUTOMOTIVEPruzanje str.i admin.podrs35,6331.01.2011.
Ministarstvo prosvjetePULLMAN D.O.Oadministracija349,9828.01.2011.
Ministarstvo prosvjeteCASTELLANA CO DOOadministracija22,6628.01.2011.
Agencija za zastitu zivotne sredineEFEL MOTORSD.O.O.5,0128.01.2011.
Zastitnik imovinsko-pravnih interesaBB AUTOpravnih interesa CG297,0026.01.2011.