MFI KLIKLOAN PODGORICA

prihodi iz Budžeta
4.395.345,63
za 2026
176.911,97
za 2025
38.438,80
za 2024
279.317,80
Ministarstvo finansijaZarada za redovan rad280,7830.04.2026.
Ministarstvo unutrašnjih poslovaZarada za redovan rad199,9630.04.2026.
Ministarstvo unutrašnjih poslovaZarada za redovan rad403,1630.04.2026.
Ministarstvo unutrašnjih poslovaZarada za redovan rad2.905,4130.04.2026.
Ministarstvo unutrašnjih poslovaZarada za redovan rad840,3430.04.2026.
Ministarstvo unutrašnjih poslovaZarada za redovan rad454,8930.04.2026.
Ministarstvo unutrašnjih poslovaZarada za redovan rad199,4530.04.2026.
Ministarstvo unutrašnjih poslovaZarada za redovan rad151,0930.04.2026.
Ministarstvo unutrašnjih poslovaZarada za redovan rad427,1530.04.2026.
Tužilački savjetZarada za redovan rad99,1930.04.2026.
Tužilački savjetZarada za redovan rad132,6330.04.2026.
Uprava za nekretnineZarada za redovan rad128,2129.04.2026.
Ministarstvo ekonomskog razvojaZarada za redovan rad28,4329.04.2026.
Zavod za školstvoZarada za redovan rad99,4729.04.2026.
Uprava carinaZarada za redovan rad101,0829.04.2026.
Sudski savjetZarada za redovan rad59,6429.04.2026.
Sudski savjetZarada za redovan rad146,7629.04.2026.
Sudski savjetZarada za redovan rad66,3129.04.2026.
Sudski savjetZarada za redovan rad66,3129.04.2026.
Fond penzijskog i invalidskog osiguranjaPorodicna penzija3.641,3924.04.2026.
Fond penzijskog i invalidskog osiguranjaInvalidska penzija2.482,8724.04.2026.
Fond penzijskog i invalidskog osiguranjaStarosna penzija8.397,3124.04.2026.
Ministarstvo socijalnog staranja, brige o porodici i demografijeZarada za redovan rad103,5908.04.2026.
Ministarstvo socijalnog staranja, brige o porodici i demografijeZarada za redovan rad80,0607.04.2026.
Ministarstvo socijalnog staranja, brige o porodici i demografijeZarada za redovan rad193,3307.04.2026.
Ministarstvo finansijaZarada za redovan rad280,7802.04.2026.
Ministarstvo unutrašnjih poslovaZarada za redovan rad149,2102.04.2026.
Ministarstvo unutrašnjih poslovaZarada za redovan rad403,1602.04.2026.
Ministarstvo unutrašnjih poslovaZarada za redovan rad3.029,6702.04.2026.
Ministarstvo unutrašnjih poslovaZarada za redovan rad932,3002.04.2026.
Ministarstvo unutrašnjih poslovaZarada za redovan rad454,8902.04.2026.
Ministarstvo unutrašnjih poslovaZarada za redovan rad199,4502.04.2026.
Ministarstvo unutrašnjih poslovaZarada za redovan rad151,0902.04.2026.
Ministarstvo unutrašnjih poslovaZarada za redovan rad579,9202.04.2026.
Uprava za državnu imovinuZarada za redovan rad66,3101.04.2026.
Uprava za nekretnineZarada za redovan rad128,2131.03.2026.
Ministarstvo ekonomskog razvojaZarada za redovan rad28,4331.03.2026.
Zavod za školstvoZarada za redovan rad99,4731.03.2026.
Uprava carinaZarada za redovan rad101,0831.03.2026.
Tužilački savjetZarada za redovan rad99,1931.03.2026.
Tužilački savjetZarada za redovan rad132,6331.03.2026.
Sudski savjetZarada za redovan rad146,7631.03.2026.
Sudski savjetZarada za redovan rad59,6431.03.2026.
Sudski savjetZarada za redovan rad66,3131.03.2026.
Sudski savjetZarada za redovan rad66,3131.03.2026.
Fond penzijskog i invalidskog osiguranjaPorodicna penzija3.746,8224.03.2026.
Fond penzijskog i invalidskog osiguranjaInvalidska penzija2.460,8024.03.2026.
Fond penzijskog i invalidskog osiguranjaStarosna penzija7.750,2124.03.2026.
Ministarstvo socijalnog staranja, brige o porodici i demografijeZarada za redovan rad201,5806.03.2026.
Ministarstvo socijalnog staranja, brige o porodici i demografijeZarada za redovan rad116,0506.03.2026.