JUGOPETROL AD

prihodi iz Budžeta
106.376.913,28
za 2026
5.092.499,07
za 2025
8.444.762,97
za 2024
8.630.915,87
Uprava za dijasporuRashodi za tečna goriva80,0006.12.2019.
SudstvoRashodi za benzin353,9706.12.2019.
SudstvoRashodi za tečna goriva744,3406.12.2019.
Skupština Crne GoreRashodi za benzin674,6606.12.2019.
Skupština Crne GoreRashodi za benzin3.166,6706.12.2019.
SudstvoRashodi za tečna goriva27,9004.12.2019.
SudstvoRashodi za tečna goriva145,1204.12.2019.
SudstvoRashodi za tečna goriva322,3704.12.2019.
Centar za obuku u sudstvu i državnom tužilaštvu (COSDT)Rashodi za tečna goriva228,8604.12.2019.
Centar za obuku u sudstvu i državnom tužilaštvu (COSDT)Rashodi za tečna goriva61,1404.12.2019.
Uprava za državnu imovinuRashodi za lož-ulje793,9602.12.2019.
SudstvoRashodi za tečna goriva417,6402.12.2019.
SudstvoRashodi za tečna goriva766,1702.12.2019.
Revizorsko tijeloRashodi za tečna goriva56,0028.11.2019.
Ministarstvo odbraneRashodi za tečna goriva8.931,0028.11.2019.
Komisija za istraživanje nesrećaRashodi za tečna goriva229,9028.11.2019.
Tužilački savjet (Tužilaštva)Rashodi za tečna goriva3.011,7327.11.2019.
Fond za zaštitu i ostvarivanje manj.pravRashodi za tečna goriva1.000,0027.11.2019.
Uprava za državnu imovinuRashodi za lož-ulje8.850,5826.11.2019.
Uprava za državnu imovinuRashodi za lož-ulje2.459,4226.11.2019.
SudstvoRashodi za tečna goriva738,2026.11.2019.
SudstvoRashodi za tečna goriva284,1426.11.2019.
SudstvoRashodi za tečna goriva312,8026.11.2019.
Državna revizorska institucija (DRI)Rashodi za tečna goriva236,7726.11.2019.
Državna revizorska institucija (DRI)Rashodi za tečna goriva261,9426.11.2019.
Državna revizorska institucija (DRI)Rashodi za tečna goriva150,6626.11.2019.
SudstvoRashodi za tečna goriva419,1325.11.2019.
Ministarstvo unutrašnjih poslovaRashodi za tečna goriva2.491,9825.11.2019.
Generalni sekretarijat VladeRashodi za tečna goriva2.233,3925.11.2019.
Generalni sekretarijat VladeRashodi za tečna goriva970,2525.11.2019.
Zastitnik ljudskih prava i slobodaRashodi za tečna goriva83,9622.11.2019.
Zastitnik ljudskih prava i slobodaRashodi za tečna goriva75,4422.11.2019.
Zastitnik ljudskih prava i slobodaRashodi za tečna goriva64,1122.11.2019.
SudstvoRashodi za tečna goriva120,0022.11.2019.
SudstvoRashodi za benzin369,0222.11.2019.
SudstvoRashodi za tečna goriva543,2522.11.2019.
SudstvoRashodi za tečna goriva229,5022.11.2019.
SudstvoRashodi za tečna goriva472,2922.11.2019.
Ustavni sudRashodi za tečna goriva129,8721.11.2019.
Ustavni sudRashodi za tečna goriva747,3821.11.2019.
Komisija za kontrolu postupka javnih nabavkiRashodi za benzin152,2821.11.2019.
Komisija za kontrolu postupka javnih nabavkiRashodi za benzin158,3321.11.2019.
Fond penzijskog i invalidskog osiguranja (PIO)Porodicna penzija52,8821.11.2019.
Fond penzijskog i invalidskog osiguranja (PIO)Starosna penzija25,9121.11.2019.
Fond penzijskog i invalidskog osiguranja (PIO)Porodicna penzija106,2521.11.2019.
Agencija za nacionalnu bezbjednostRashodi za tečna goriva8.445,2621.11.2019.
Agencija za nacionalnu bezbjednostRashodi za tečna goriva1.370,5921.11.2019.
Agencija za sprječavanje korupcijeRashodi za tečna goriva568,7821.11.2019.
SudstvoRashodi za tečna goriva293,0220.11.2019.
SudstvoRashodi za tečna goriva492,9820.11.2019.