JUGOPETROL AD

prihodi iz Budžeta
106.376.913,28
za 2026
5.092.499,07
za 2025
8.444.762,97
za 2024
8.630.915,87
SudstvoRashodi za benzin711,7222.07.2020.
SudstvoRashodi za benzin688,6622.07.2020.
SudstvoRashodi za tečna goriva257,2021.07.2020.
SudstvoRashodi za tečna goriva221,8121.07.2020.
Fond za zaštitu i ostvarivanje manj.pravRashodi za tečna goriva375,0021.07.2020.
Fond penzijskog i invalidskog osiguranja (PIO)Porodicna penzija52,8821.07.2020.
Fond penzijskog i invalidskog osiguranja (PIO)Starosna penzija25,9121.07.2020.
Fond penzijskog i invalidskog osiguranja (PIO)Porodicna penzija106,2521.07.2020.
Centar za strucno obrazovanjeRashodi za tečna goriva264,1121.07.2020.
Uprava za državnu imovinuOstali rashodi za gorivo1.762,4620.07.2020.
Uprava za državnu imovinuOstali rashodi za gorivo1.000,0020.07.2020.
Uprava za državnu imovinuOstali rashodi za gorivo4.010,5020.07.2020.
Uprava za državnu imovinuRashodi za lož-ulje1.336,3720.07.2020.
Uprava za državnu imovinuOstali rashodi za gorivo4.489,7020.07.2020.
SudstvoRashodi za tečna goriva603,2720.07.2020.
SudstvoRashodi za tečna goriva380,6820.07.2020.
SudstvoRashodi za tečna goriva403,0120.07.2020.
SudstvoRashodi za tečna goriva106,8820.07.2020.
SudstvoRashodi za tečna goriva340,0317.07.2020.
SudstvoRashodi za tečna goriva80,0117.07.2020.
Fond RadaRashodi za naftu216,5117.07.2020.
Državna revizorska institucija (DRI)Rashodi za tečna goriva377,7817.07.2020.
Državna revizorska institucija (DRI)Rashodi za tečna goriva21,2217.07.2020.
Državna revizorska institucija (DRI)Rashodi za tečna goriva178,7817.07.2020.
Državna revizorska institucija (DRI)Rashodi za tečna goriva39,3017.07.2020.
Zastitnik imovinsko-pravnih interesaRashodi za naftu166,4016.07.2020.
Zastitnik imovinsko-pravnih interesaRashodi za benzin233,2216.07.2020.
Uprava za državnu imovinuOstali rashodi za gorivo7.623,5916.07.2020.
Uprava za državnu imovinuOstali rashodi za gorivo3.848,0616.07.2020.
Uprava za državnu imovinuOstali rashodi za gorivo102.978,5716.07.2020.
Uprava za državnu imovinuOstali rashodi za gorivo36.377,2616.07.2020.
Uprava za državnu imovinuOstali rashodi za gorivo2.348,8816.07.2020.
Uprava za državnu imovinuOstali rashodi za gorivo15.841,4916.07.2020.
Zastitnik ljudskih prava i slobodaRashodi za tečna goriva130,0115.07.2020.
Uprava za državnu imovinuRashodi za benzin20.315,0215.07.2020.
Uprava za državnu imovinuOstali rashodi za gorivo119,8115.07.2020.
Uprava za državnu imovinuOstali rashodi za gorivo224,2515.07.2020.
Uprava za državnu imovinuOstali rashodi za gorivo231,4315.07.2020.
Uprava za državnu imovinuOstali rashodi za gorivo1.789,9615.07.2020.
Uprava za državnu imovinuOstali rashodi za gorivo49,1215.07.2020.
Uprava za državnu imovinuOstali rashodi za gorivo748,7615.07.2020.
Uprava za državnu imovinuOstali rashodi za gorivo619,1515.07.2020.
Uprava za državnu imovinuOstali rashodi za gorivo510,4815.07.2020.
Uprava za državnu imovinuOstali rashodi za gorivo1.325,8615.07.2020.
Uprava za državnu imovinuOstali rashodi za gorivo443,7815.07.2020.
Uprava za državnu imovinuOstali rashodi za gorivo252,6815.07.2020.
Uprava za državnu imovinuOstali rashodi za gorivo341,4315.07.2020.
Uprava za državnu imovinuOstali rashodi za gorivo1.465,1815.07.2020.
Uprava za državnu imovinuOstali rashodi za gorivo277,0215.07.2020.
Uprava za državnu imovinuOstali rashodi za gorivo777,3915.07.2020.