OS MAKSIM GORKI

prihodi iz Budžeta
12.384.218,98
za 2026
119.013,04
za 2025
1.021.582,57
za 2024
1.388.189,00
Zavod za zapošljavanjeJavni rad1.102,6804.12.2015.
Ministarstvo prosvjeteZarada za redovan rad50.384,0001.12.2015.
Ministarstvo prosvjeteUsluge usavrsavanja zaposlenih165,0010.11.2015.
Zavod za zapošljavanjeJavni rad1.102,6809.11.2015.
Ministarstvo prosvjeteZarada za redovan rad49.693,0030.10.2015.
Ministarstvo prosvjeteKomunalne naknade3.235,6827.10.2015.
Ministarstvo prosvjeteKomunalne naknade3.235,6827.10.2015.
Ministarstvo prosvjeteRashodi za elektricnu energiju3.269,9127.10.2015.
Ministarstvo prosvjeteOtpremnine1.650,0026.10.2015.
Zavod za zapošljavanjeJavni rad914,7214.10.2015.
Ministarstvo prosvjeteOtpremnine2.200,0007.10.2015.
Ministarstvo prosvjeteZarada za redovan rad49.242,0001.10.2015.
Ministarstvo prosvjeteKomunalne naknade1.608,1123.09.2015.
Ministarstvo prosvjeteKancelarijski materijal319,0015.09.2015.
Ministarstvo prosvjeteOtpremnine550,0011.09.2015.
Ministarstvo prosvjeteZarada za redovan rad45.754,0001.09.2015.
Ministarstvo prosvjeteMaterijal za izvodjenje nastave319,0028.08.2015.
Ministarstvo prosvjeteZarada za redovan rad48.654,0031.07.2015.
Ministarstvo prosvjeteZarada za redovan rad51.033,0001.07.2015.
Ministarstvo prosvjeteMaterijal za izvodjenje nastave319,0022.06.2015.
Ministarstvo prosvjete, nauke i inovacijaTransferi za licna primanja pripravnika495,0015.06.2015.
Ministarstvo prosvjeteUsluge usavrsavanja zaposlenih165,0010.06.2015.
Ministarstvo prosvjeteZarada za redovan rad52.097,0029.05.2015.
Ministarstvo prosvjeteZarada za redovan rad53.029,0030.04.2015.
Ministarstvo prosvjeteOtpremnine825,0022.04.2015.
Ministarstvo prosvjeteRashodi za elektricnu energiju3.267,0717.04.2015.
Ministarstvo prosvjeteKomunalne naknade1.617,8417.04.2015.
Ministarstvo prosvjeteKomunalne naknade1.617,8417.04.2015.
Ministarstvo prosvjeteKomunalne naknade579,8917.04.2015.
Ministarstvo prosvjeteMaterijal za izvodjenje nastave319,3617.04.2015.
Ministarstvo prosvjeteZarada za redovan rad52.574,0002.04.2015.
Ministarstvo prosvjeteZarada za redovan rad52.389,0004.03.2015.
Ministarstvo prosvjeteMaterijal za izvodjenje nastave319,3618.02.2015.
Ministarstvo prosvjeteOtpremnine1.100,0012.02.2015.
Ministarstvo prosvjeteZarada za redovan rad50.143,0002.02.2015.
Ministarstvo prosvjete, nauke i inovacijaTransferi za licna primanja pripravnika495,0029.12.2014.
Ministarstvo prosvjete, nauke i inovacijaTransferi za licna primanja pripravnika165,0029.12.2014.
Ministarstvo prosvjete, nauke i inovacijaTransferi za licna primanja pripravnika165,0029.12.2014.
Ministarstvo prosvjeteZarada za redovan rad51.785,0029.12.2014.
Ministarstvo prosvjeteOtpremnine1.100,0026.12.2014.
Ministarstvo prosvjeteOtpremnine550,0026.12.2014.
Ministarstvo prosvjeteOtpremnine550,0026.12.2014.
Ministarstvo prosvjeteOtpremnine1.100,0026.12.2014.
Ministarstvo prosvjeteRashodi za elektricnu energiju9.111,3326.12.2014.
Ministarstvo prosvjeteOstalo4.000,0025.12.2014.
Ministarstvo prosvjeteKomunalne naknade1.617,8425.12.2014.
Ministarstvo prosvjeteKomunalne naknade3.505,3225.12.2014.
Ministarstvo prosvjeteKomunalne naknade1.189,1925.12.2014.
Ministarstvo prosvjeteMaterijal za izvodjenje nastave650,1115.12.2014.
Ministarstvo prosvjete, nauke i inovacijaTransferi za licna primanja pripravnika330,0005.12.2014.