OS OKTOIH PODGORICA

prihodi iz Budžeta
12.183.215,47
za 2026
181.552,24
za 2025
1.161.376,70
za 2024
1.797.512,86
Ministarstvo prosvjeteKomunalne naknade1.043,8026.02.2020.
Ministarstvo prosvjeteRashodi za elektricnu energiju4.135,2920.02.2020.
Ministarstvo prosvjeteRashodi za elektricnu energiju3.154,0820.02.2020.
Ministarstvo prosvjeteOstali rashodi za materijal1.484,0114.02.2020.
Ministarstvo prosvjeteOstale naknade603,0014.02.2020.
Ministarstvo prosvjeteZarada za redovan rad57.739,0003.02.2020.
Ministarstvo prosvjeteZarada za redovan rad55.075,0030.12.2019.
Ministarstvo prosvjeteOstale naknade7.000,0027.12.2019.
Ministarstvo prosvjeteOstale naknade509,4427.12.2019.
Ministarstvo prosvjeteOstale naknade1.647,0027.12.2019.
Zavod za skolstvoOstalo14,0026.12.2019.
Ministarstvo prosvjeteOstale usluge1.494,3525.12.2019.
Ministarstvo prosvjeteAdvokatske usluge828,7513.12.2019.
Ministarstvo prosvjeteOstalo25.661,4410.12.2019.
Zavod za skolstvoOstalo18,0004.12.2019.
Ministarstvo prosvjeteJednokratne socijalne pomoci300,0002.12.2019.
Ministarstvo prosvjeteZarada za redovan rad59.562,0029.11.2019.
Ministarstvo prosvjeteOstali rashodi za materijal1.960,5521.11.2019.
Ministarstvo prosvjeteKomunalne naknade941,6720.11.2019.
Ministarstvo prosvjeteKomunalne naknade1.393,3620.11.2019.
Ministarstvo prosvjeteRashodi za elektricnu energiju7.418,1720.11.2019.
Ministarstvo prosvjeteKomunalne naknade220,8820.11.2019.
Ministarstvo prosvjeteZarada za redovan rad54.781,0001.11.2019.
Ministarstvo prosvjeteOstali rashodi za materijal1.460,5516.10.2019.
Ministarstvo prosvjeteOstale naknade286,1515.10.2019.
Ministarstvo prosvjeteOstale naknade314,1515.10.2019.
Ministarstvo prosvjeteZarada za redovan rad53.960,0001.10.2019.
Ministarstvo prosvjeteZarada za redovan rad47.348,0002.09.2019.
Ministarstvo prosvjeteZarada za redovan rad49.696,0001.08.2019.
Ministarstvo prosvjeteOstali rashodi za gorivo450,0026.07.2019.
Ministarstvo prosvjeteKomunalne naknade2.090,0425.07.2019.
Ministarstvo prosvjeteOstale naknade600,3008.07.2019.
Ministarstvo prosvjeteZarada za redovan rad56.364,0001.07.2019.
Ministarstvo sporta Transferi institucijama kulture i sporta36,0019.06.2019.
Ministarstvo prosvjeteOstali rashodi za materijal1.460,5519.06.2019.
Ministarstvo prosvjeteKomunalne naknade657,7817.06.2019.
Ministarstvo prosvjeteUsluge usavrsavanja zaposlenih254,7214.06.2019.
Ministarstvo prosvjeteOstale naknade600,3014.06.2019.
Ministarstvo prosvjeteZarada za redovan rad52.824,0031.05.2019.
Ministarstvo prosvjeteZarada za redovan rad53.581,0030.04.2019.
Ministarstvo prosvjeteKomunalne naknade856,8418.04.2019.
Zavod za skolstvoOstalo16,0011.04.2019.
Ministarstvo prosvjeteAdvokatske usluge432,0910.04.2019.
Ministarstvo prosvjeteAdvokatske usluge158,3310.04.2019.
Ministarstvo prosvjeteAdvokatske usluge383,3310.04.2019.
Ministarstvo prosvjeteOstalo1.220,2910.04.2019.
Ministarstvo prosvjete, nauke i inovacijaTransferi za licna primanja pripravnika265,0008.04.2019.
Ministarstvo prosvjeteOstale naknade1.200,6408.04.2019.
Ministarstvo prosvjeteKomunalne naknade696,6808.04.2019.
Ministarstvo prosvjeteZarada za redovan rad53.385,0002.04.2019.