LOVCEN OSIGURANJE

prihodi iz Budžeta
78.738.131,83
za 2026
5.660.143,63
za 2025
5.281.640,04
za 2024
7.064.665,10
Sudski savjetOsiguranje zaposlenih29,0722.03.2022.
Sudski savjetOsiguranje lica114,5622.03.2022.
Fond penzijskog i invalidskog osiguranja (PIO)Naknade zaposlenim invalidima rada II i III kateg676,5122.03.2022.
Fond penzijskog i invalidskog osiguranja (PIO)Porodicna penzija989,4422.03.2022.
Fond penzijskog i invalidskog osiguranja (PIO)Invalidska penzija1.029,6222.03.2022.
Fond penzijskog i invalidskog osiguranja (PIO)Starosna penzija5.720,6722.03.2022.
Fond penzijskog i invalidskog osiguranja (PIO)Invalidska penzija60.107,0222.03.2022.
Fond penzijskog i invalidskog osiguranja (PIO)Porodicna penzija80.634,2822.03.2022.
Fond penzijskog i invalidskog osiguranja (PIO)Starosna penzija191.886,1822.03.2022.
Sudski savjetOsiguranje lica3,4322.03.2022.
Sudski savjetOsiguranje lica73,5318.03.2022.
Uprava za katastar i državnu imovinuOstali vidovi osiguranja1.241,7218.03.2022.
Uprava za katastar i državnu imovinuOsiguranje vozila1.785,2318.03.2022.
Uprava za katastar i državnu imovinuOsiguranje vozila1.931,3718.03.2022.
Uprava za katastar i državnu imovinuOsiguranje vozila11.895,5018.03.2022.
Sudski savjetOsiguranje zaposlenih37,7615.03.2022.
Centar za strucno obrazovanjeOsiguranje zaposlenih42,4115.03.2022.
Sudski savjetOsiguranje zaposlenih3,2815.03.2022.
Sudski savjetOsiguranje lica4,6614.03.2022.
Sudski savjetOsiguranje lica36,3814.03.2022.
Tužilački savjet (Tužilaštva)Osiguranje lica35,0011.03.2022.
Fond za zdravstveno osiguranje Crne GoreNaknade za bolovanje preko 60 dana5.807,3511.03.2022.
Tužilački savjet (Tužilaštva)Osiguranje lica9,8010.03.2022.
Sudski savjetOsiguranje zaposlenih2,3108.03.2022.
Sudski savjetOsiguranje zaposlenih9,5008.03.2022.
Sudski savjetOsiguranje zaposlenih41,8008.03.2022.
Sudski savjetOsiguranje lica102,1108.03.2022.
Sudski savjetOsiguranje zaposlenih108,8408.03.2022.
Sudski savjetOsiguranje lica171,4908.03.2022.
Ministarstvo finansija i socijalnog staranjaZarada za redovan rad75,0007.03.2022.
Sudski savjetOsiguranje zaposlenih120,3807.03.2022.
Predsjednik Crne GoreOsiguranje zaposlenih345,0007.03.2022.
Ministarstvo finansija i socijalnog staranjaZarada za redovan rad351,4407.03.2022.
Sudski savjetOsiguranje zaposlenih4,4507.03.2022.
Sudski savjetOsiguranje zaposlenih10,3104.03.2022.
Sudski savjetOsiguranje zaposlenih20,4704.03.2022.
Sudski savjetOsiguranje zaposlenih28,6504.03.2022.
Sudski savjetOsiguranje zaposlenih35,1704.03.2022.
Sudski savjetOsiguranje zaposlenih43,1704.03.2022.
Sudski savjetOsiguranje zaposlenih60,5904.03.2022.
Sudski savjetOsiguranje lica83,7903.03.2022.
Ministarstvo unutrašnjih poslovaZarada za redovan rad31,8602.03.2022.
Ministarstvo unutrašnjih poslovaZarada za redovan rad33,3702.03.2022.
Sudski savjetZarada za redovan rad44,0002.03.2022.
Zavod za zapošljavanjeZarada za redovan rad50,0002.03.2022.
Ministarstvo unutrašnjih poslovaZarada za redovan rad78,6002.03.2022.
Sudski savjetZarada za redovan rad96,0002.03.2022.
Ministarstvo unutrašnjih poslovaZarada za redovan rad127,5002.03.2022.
Ministarstvo unutrašnjih poslovaZarada za redovan rad171,3402.03.2022.
Sudski savjetOsiguranje lica182,9702.03.2022.