LOVCEN OSIGURANJE

prihodi iz Budžeta
78.738.131,83
za 2026
5.660.143,63
za 2025
5.281.640,04
za 2024
7.064.665,10
Agencija za kontrolu i obezbjeđenje kvaliteta visokog obrazovanjaOsiguranje zaposlenih53,0001.03.2023.
Sudski savjetOsiguranje zaposlenih53,0101.03.2023.
Ministarstvo pravdeZarada za redovan rad56,0001.03.2023.
Sudski savjetOsiguranje zaposlenih112,8601.03.2023.
Sudski savjetOsiguranje zaposlenih37,6228.02.2023.
Sudski savjetOsiguranje zaposlenih39,3327.02.2023.
Sudski savjetOsiguranje zaposlenih47,8827.02.2023.
Sudski savjetOsiguranje zaposlenih90,6327.02.2023.
Inst za standardOsiguranje zaposlenih160,0027.02.2023.
Sudski savjetOsiguranje zaposlenih275,3127.02.2023.
Sudski savjetOsiguranje zaposlenih412,1127.02.2023.
Sudski savjetOsiguranje zaposlenih29,0724.02.2023.
Sudski savjetOsiguranje zaposlenih39,3324.02.2023.
Sudski savjetOsiguranje zaposlenih121,4124.02.2023.
Sudski savjetOsiguranje zaposlenih288,9923.02.2023.
Fond penzijskog i invalidskog osiguranja (PIO)Naknade zaposlenim invalidima rada II i III kateg511,8523.02.2023.
Fond penzijskog i invalidskog osiguranja (PIO)Invalidska penzija57.984,8423.02.2023.
Fond penzijskog i invalidskog osiguranja (PIO)Porodicna penzija80.036,6723.02.2023.
Fond penzijskog i invalidskog osiguranja (PIO)Starosna penzija191.910,3923.02.2023.
Sudski savjetOsiguranje zaposlenih53,0122.02.2023.
Sudski savjetOsiguranje zaposlenih100,8922.02.2023.
Sudski savjetOsiguranje zaposlenih181,2622.02.2023.
Fond penzijskog i invalidskog osiguranja (PIO)Invalidska penzija1.217,0322.02.2023.
Fond penzijskog i invalidskog osiguranja (PIO)Porodicna penzija1.298,8522.02.2023.
Fond penzijskog i invalidskog osiguranja (PIO)Starosna penzija7.001,4522.02.2023.
Sudski savjetOsiguranje zaposlenih17,1021.02.2023.
Sudski savjetOsiguranje zaposlenih75,2421.02.2023.
Sudski savjetOsiguranje zaposlenih75,2421.02.2023.
Sudski savjetOsiguranje zaposlenih76,9521.02.2023.
Sudski savjetOsiguranje zaposlenih102,6021.02.2023.
Sudski savjetOsiguranje zaposlenih104,3121.02.2023.
Sudski savjetOsiguranje zaposlenih30,7820.02.2023.
Sudski savjetOsiguranje zaposlenih109,4420.02.2023.
Sudski savjetOsiguranje zaposlenih124,8320.02.2023.
Ministarstvo unutrašnjih poslovaZakup objekata296,9320.02.2023.
Agencija za mirno rješavanje radnih sporovaOsiguranje zaposlenih74,8815.02.2023.
Min kapKomunalne naknade100,0014.02.2023.
Min kapZakup objekata1.984,0014.02.2023.
Ministarstvo unutrašnjih poslovaZakup objekata296,9313.02.2023.
Ministarstvo unutrašnjih poslovaZakup objekata296,9313.02.2023.
Rev tijeloOsiguranje zaposlenih63,2506.02.2023.
Ministarstvo unutrašnjih poslovaZarada za redovan rad71,5003.02.2023.
Predsjednik Crne GoreOsiguranje zaposlenih1.380,0003.02.2023.
Ministarstvo unutrašnjih poslovaZarada za redovan rad5,5002.02.2023.
Ministarstvo unutrašnjih poslovaZarada za redovan rad6,0002.02.2023.
Ministarstvo unutrašnjih poslovaZarada za redovan rad14,2702.02.2023.
Ministarstvo unutrašnjih poslovaZarada za redovan rad15,0002.02.2023.
Ministarstvo unutrašnjih poslovaZarada za redovan rad18,6402.02.2023.
Ministarstvo unutrašnjih poslovaZarada za redovan rad20,0002.02.2023.
Ministarstvo unutrašnjih poslovaZarada za redovan rad25,8602.02.2023.