LOVCEN OSIGURANJE

prihodi iz Budžeta
78.738.131,83
za 2026
5.660.143,63
za 2025
5.281.640,04
za 2024
7.064.665,10
Sudski savjetOsiguranje zaposlenih23,0616.07.2024.
Sudski savjetOsiguranje zaposlenih80,8016.07.2024.
Sudski savjetOsiguranje zaposlenih114,4016.07.2024.
Sudski savjetOsiguranje zaposlenih115,5416.07.2024.
Sudski savjetOsiguranje zaposlenih138,6016.07.2024.
Sudski savjetOsiguranje zaposlenih139,2016.07.2024.
Sudski savjetOsiguranje zaposlenih327,0516.07.2024.
Sudski savjetOsiguranje zaposlenih350,5516.07.2024.
Sudski savjetOsiguranje zaposlenih500,3316.07.2024.
Zavod za zapošljavanjeSubvencije poslodavcima za zaposlj lica sa invalid875,5712.07.2024.
Sudski savjetOsiguranje zaposlenih154,0010.07.2024.
Sudski savjetOsiguranje zaposlenih156,2010.07.2024.
Sudski savjetOsiguranje zaposlenih294,3810.07.2024.
Sudski savjetOsiguranje zaposlenih336,6010.07.2024.
Sudski savjetOsiguranje zaposlenih501,6010.07.2024.
Sudski savjetOsiguranje zaposlenih42,2210.07.2024.
Sudski savjetOsiguranje zaposlenih66,2009.07.2024.
Sudski savjetOsiguranje zaposlenih70,2009.07.2024.
Sudski savjetOsiguranje vozila66,1108.07.2024.
Sudski savjetOsiguranje vozila133,0708.07.2024.
Min kapKomunalne naknade200,0008.07.2024.
Min kapZakup objekata403,9808.07.2024.
Sudski savjetOsiguranje vozila1.030,4608.07.2024.
Min kapZakup objekata1.580,0208.07.2024.
Rev tijeloOsiguranje vozila295,5605.07.2024.
Rev tijeloOsiguranje zaposlenih66,0005.07.2024.
Ministarstvo rada i socijalnog staranjaZarada za redovan rad65,0004.07.2024.
Ministarstvo rada i socijalnog staranjaZarada za redovan rad78,6004.07.2024.
Ministarstvo rada i socijalnog staranjaZarada za redovan rad355,8004.07.2024.
Ministarstvo unutrašnjih poslovaOstali vidovi osiguranja11.939,5204.07.2024.
Sudski savjetOsiguranje vozila20,0003.07.2024.
Ministarstvo unutrašnjih poslovaZarada za redovan rad31,3402.07.2024.
Sudski savjetOsiguranje zaposlenih40,1602.07.2024.
Ministarstvo unutrašnjih poslovaZarada za redovan rad40,6902.07.2024.
Ministarstvo unutrašnjih poslovaZarada za redovan rad44,4802.07.2024.
Zavod za zapošljavanjeZarada za redovan rad50,0002.07.2024.
Ministarstvo unutrašnjih poslovaZarada za redovan rad75,7702.07.2024.
Sudski savjetOsiguranje zaposlenih89,6402.07.2024.
Centar za strucno obrazovanjeOsiguranje vozila164,1202.07.2024.
Zavod za zapošljavanjeZarada za redovan rad272,0002.07.2024.
Centar za strucno obrazovanjeOsiguranje vozila289,3202.07.2024.
Sudski savjetZarada za redovan rad140,0001.07.2024.
Fond za obeštOstalo687,1501.07.2024.
Sudski savjetZarada za redovan rad70,0001.07.2024.
Sudski savjetZarada za redovan rad128,0001.07.2024.
Ministarstvo unutrašnjih poslovaZarada za redovan rad5,0028.06.2024.
Ministarstvo unutrašnjih poslovaZarada za redovan rad5,0028.06.2024.
Agencija za mirno rješavanje radnih sporovaOsiguranje zaposlenih11,1628.06.2024.
Agencija za mirno rješavanje radnih sporovaOsiguranje zaposlenih18,7228.06.2024.
Ministarstvo unutrašnjih poslovaZarada za redovan rad20,9828.06.2024.