LOVCEN OSIGURANJE

prihodi iz Budžeta
78.738.131,83
za 2026
5.660.143,63
za 2025
5.281.640,04
za 2024
7.064.665,10
Fond penzijskog i invalidskog osiguranja (PIO)Starosna penzija1.194,0006.04.2012.
Min.odrz.razvoja i turizmaOsiguranje1.522,3806.04.2012.
Ministarstvo poljoprivrede i ruralnog razvojaSubvencije za proizvodnju i pruzanje usluga1.716,0006.04.2012.
Fond penzijskog i invalidskog osiguranja (PIO)Starosna penzija1.895,5006.04.2012.
Uprava carinaOsiguranje2.210,0006.04.2012.
Ministarstvo prosvjeteOstale usluge2.258,7106.04.2012.
Uprava policijeOsiguranje2.673,1506.04.2012.
Ministarstvo unutrašnjih poslovaOsiguranje35.561,0703.04.2012.
Fond RadaZarada za redovan rad20,0002.04.2012.
Prekrsajni organiZarada za redovan rad39,9502.04.2012.
Ministarstvo rada i socijalnog staranjaZarada za redovan rad78,0002.04.2012.
Agencija za nacionalnu bezbjednostZarada za redovan rad180,0002.04.2012.
Agencija za nacionalnu bezbjednostZarada za redovan rad729,0002.04.2012.
Uprava za zaštitu kulturnih dobaraOsiguranje11,4328.03.2012.
Zavod za zapošljavanjeZakup objekata128,0028.03.2012.
Zavod za zapošljavanjeZakup objekata234,0028.03.2012.
Uprava za nekretnine Osiguranje604,0027.03.2012.
Zavod za zapošljavanjeZakup objekata234,0026.03.2012.
Zavod za zapošljavanjeZakup objekata234,0026.03.2012.
Ispitni centarOsiguranje624,0023.03.2012.
Fond penzijskog i invalidskog osiguranja (PIO)Naknade zaposlenim invalidima rada II i III katego9,0022.03.2012.
Fond penzijskog i invalidskog osiguranja (PIO)Porodicna penzija13,9322.03.2012.
Fond penzijskog i invalidskog osiguranja (PIO)Invalidska penzija19,3022.03.2012.
Fond penzijskog i invalidskog osiguranja (PIO)Porodicna penzija20,3322.03.2012.
Fond penzijskog i invalidskog osiguranja (PIO)Invalidska penzija24,5422.03.2012.
Fond penzijskog i invalidskog osiguranja (PIO)Invalidska penzija35,0022.03.2012.
Poreska upravaOsiguranje36,0022.03.2012.
Fond penzijskog i invalidskog osiguranja (PIO)Porodicna penzija40,0022.03.2012.
Fond penzijskog i invalidskog osiguranja (PIO)Naknade zaposlenim invalidima rada II i III katego43,1622.03.2012.
Fond penzijskog i invalidskog osiguranja (PIO)Starosna penzija66,0922.03.2012.
Fond penzijskog i invalidskog osiguranja (PIO)Invalidska penzija71,0022.03.2012.
Fond penzijskog i invalidskog osiguranja (PIO)Invalidska penzija79,0022.03.2012.
Fond penzijskog i invalidskog osiguranja (PIO)Starosna penzija82,3422.03.2012.
Fond penzijskog i invalidskog osiguranja (PIO)Porodicna penzija104,0022.03.2012.
Predsjednik Crne GoreOsiguranje110,0022.03.2012.
Fond penzijskog i invalidskog osiguranja (PIO)Starosna penzija125,0022.03.2012.
Fond penzijskog i invalidskog osiguranja (PIO)Porodicna penzija135,0022.03.2012.
Fond penzijskog i invalidskog osiguranja (PIO)Starosna penzija144,0022.03.2012.
Uprava carinaOsiguranje151,7522.03.2012.
Uprava carinaOsiguranje170,0022.03.2012.
Agencija za nacionalnu bezbjednostOsiguranje174,0322.03.2012.
Uprava carinaOsiguranje174,0322.03.2012.
Agencija za nacionalnu bezbjednostOsiguranje207,3122.03.2012.
Uprava carinaOsiguranje207,3122.03.2012.
Fond penzijskog i invalidskog osiguranja (PIO)Invalidska penzija261,0022.03.2012.
Uprava za sprec.pranja novca i fin.terorOsiguranje vozila RFZ324,4522.03.2012.
Uprava carinaOsiguranje395,0022.03.2012.
Agencija za nacionalnu bezbjednostOsiguranje414,6222.03.2012.
Fond penzijskog i invalidskog osiguranja (PIO)Starosna penzija416,2422.03.2012.
Agencija za nacionalnu bezbjednostOsiguranje460,9522.03.2012.