LOVCEN OSIGURANJE

prihodi iz Budžeta
78.738.131,83
za 2026
5.660.143,63
za 2025
5.281.640,04
za 2024
7.064.665,10
Agencija za nacionalnu bezbjednostOsiguranje335,2408.11.2012.
Agencija za nacionalnu bezbjednostOsiguranje339,8808.11.2012.
Zavod za hidrometeorologiju i seizmologijuOsiguranje zaposlenih RFZ112,0007.11.2012.
Ministarstvo finansijaOsiguranje118,4705.11.2012.
Ministarstvo finansijaOsiguranje151,7505.11.2012.
Ministarstvo poljoprivrede i ruralnog razvojaOsiguranje zaposlenih RFZ76,0002.11.2012.
Ministarstvo poljoprivrede i ruralnog razvojaOsiguranje zaposlenih RFZ76,0002.11.2012.
Zavod za zapošljavanjeZakup objekata128,0001.11.2012.
Zavod za zapošljavanjeZakup objekata234,0001.11.2012.
Agencija za nacionalnu bezbjednostZarada za redovan rad168,0031.10.2012.
Generalni sekretarijat VladeOsiguranje220,5531.10.2012.
Generalni sekretarijat VladeOsiguranje364,3731.10.2012.
Generalni sekretarijat VladeOsiguranje364,3731.10.2012.
Generalni sekretarijat VladeOsiguranje364,3731.10.2012.
Generalni sekretarijat VladeOsiguranje364,3731.10.2012.
Generalni sekretarijat VladeOsiguranje364,3731.10.2012.
Generalni sekretarijat VladeOsiguranje364,3731.10.2012.
Agencija za nacionalnu bezbjednostZarada za redovan rad720,0031.10.2012.
Ministarstvo prosvjeteOsiguranje14.375,0031.10.2012.
Fond RadaZarada za redovan rad20,0030.10.2012.
Min.za informaciono drustvoZarada za redovan rad20,0030.10.2012.
Zastitnik imovinsko-pravnih interesaOsiguranje zaposlenih RFZ75,6030.10.2012.
Skupština Crne GoreOsiguranje zaposlenih RFZ745,5030.10.2012.
Minist kultureOsiguranje zaposlenih RFZ11,4325.10.2012.
Ministarstvo finansijaOsiguranje60,0025.10.2012.
Ministarstvo finansijaOsiguranje738,5125.10.2012.
Ministarstvo unutrašnjih poslovaOsiguranje2.737,7225.10.2012.
Ministarstvo unutrašnjih poslovaOsiguranje13.002,6625.10.2012.
Ministarstvo unutrašnjih poslovaOsiguranje100.323,4725.10.2012.
Ministarstvo finansijaOsiguranje155,6224.10.2012.
Ministarstvo unutrašnjih poslovaZakup objekata164,7424.10.2012.
Ministarstvo unutrašnjih poslovaZakup objekata515,1424.10.2012.
Ministarstvo unutrašnjih poslovaZakup objekata1.369,3624.10.2012.
Fond penzijskog i invalidskog osiguranja (PIO)Naknade zaposlenim invalidima rada II i III katego71,0023.10.2012.
Min.odrz.razvoja i turizmaOsiguranje328,1023.10.2012.
Fond penzijskog i invalidskog osiguranja (PIO)Porodicna penzija591,5023.10.2012.
Fond penzijskog i invalidskog osiguranja (PIO)Invalidska penzija957,0023.10.2012.
Fond penzijskog i invalidskog osiguranja (PIO)Naknade zaposlenim invalidima rada II i III katego2.035,7323.10.2012.
Fond penzijskog i invalidskog osiguranja (PIO)Starosna penzija4.452,7023.10.2012.
Fond penzijskog i invalidskog osiguranja (PIO)Porodicna penzija61.012,7623.10.2012.
Fond penzijskog i invalidskog osiguranja (PIO)Invalidska penzija63.951,5423.10.2012.
Fond penzijskog i invalidskog osiguranja (PIO)Starosna penzija129.702,0023.10.2012.
Generalni sekretarijat VladeOsiguranje100,0022.10.2012.
Ministarstvo finansijaOsiguranje1.424,0019.10.2012.
Generalni sekretarijat VladeOstali rashodi za energiju793,4818.10.2012.
Ministarstvo unutrašnjih poslovaOsiguranje2.981,1518.10.2012.
Uprava za inspekcijske posloveOsiguranje566,0017.10.2012.
Komisija za utvrdjivanje sukoba interesaOsiguranje zaposlenih RFZ60,0016.10.2012.
Predsjednik Crne GoreOsiguranje110,0016.10.2012.
Min.saobracaja i pomorstvaOsiguranje zaposlenih RFZ1.234,4416.10.2012.