LOVCEN OSIGURANJE

prihodi iz Budžeta
78.738.131,83
za 2026
5.660.143,63
za 2025
5.281.640,04
za 2024
7.064.665,10
Ministarstvo finansijaOsiguranje vozila156,0521.11.2014.
Ministarstvo finansijaOsiguranje vozila156,0521.11.2014.
Ministarstvo finansijaOsiguranje vozila156,0521.11.2014.
Ministarstvo finansijaOsiguranje vozila156,0521.11.2014.
Ministarstvo finansijaOsiguranje vozila156,0521.11.2014.
Ministarstvo finansijaOsiguranje vozila178,9521.11.2014.
Fond penzijskog i invalidskog osiguranja (PIO)Porodicna penzija618,5021.11.2014.
Fond penzijskog i invalidskog osiguranja (PIO)Invalidska penzija809,7821.11.2014.
Fond penzijskog i invalidskog osiguranja (PIO)Starosna penzija4.049,4021.11.2014.
Ministarstvo vanjskih poslovaOsiguranje zaposlenih82,2520.11.2014.
Ministarstvo vanjskih poslovaOsiguranje zaposlenih85,7520.11.2014.
Ministarstvo unutrašnjih poslovaOsiguranje zaposlenih2.225,0920.11.2014.
Min.za ljud.i manjinska pravaOstali vidovi osiguranja35,6419.11.2014.
SudstvoOsiguranje zaposlenih813,5719.11.2014.
SudstvoOsiguranje zaposlenih1.880,6319.11.2014.
Tužilački savjet (Tužilaštva)Osiguranje zaposlenih29,6018.11.2014.
Ministarstvo unutrašnjih poslovaOsiguranje vozila77,3718.11.2014.
Prekrsajni organiOsiguranje zaposlenih249,0018.11.2014.
Ministarstvo unutrašnjih poslovaOsiguranje vozila3.055,0518.11.2014.
Ministarstvo unutrašnjih poslovaOstali vidovi osiguranja15.832,5018.11.2014.
Uprava za statistikuOsiguranje zaposlenih46,5017.11.2014.
Uprava za statistikuOsiguranje zaposlenih78,9617.11.2014.
Uprava za statistikuOsiguranje zaposlenih262,0417.11.2014.
Zastitnik imovinsko-pravnih interesaOsiguranje zaposlenih74,0914.11.2014.
Zavod za zapošljavanjeZakup zgrada i poslovnog prostora128,0014.11.2014.
Zavod za zapošljavanjeZakup zgrada i poslovnog prostora238,0014.11.2014.
Ministarstvo poljoprivrede i ruralnog razvojaOsiguranje zaposlenih1.496,0013.11.2014.
Uprava za kadroveOsiguranje vozila37,5012.11.2014.
Uprava za kadroveOsiguranje lica147,5012.11.2014.
Ministarstvo poljoprivrede i ruralnog razvojaOsiguranje zaposlenih3,2210.11.2014.
Ministarstvo poljoprivrede i ruralnog razvojaOsiguranje zaposlenih65,1110.11.2014.
Ministarstvo poljoprivrede i ruralnog razvojaOsiguranje zaposlenih66,6710.11.2014.
Predsjednik Crne GoreOstale usluge47,5907.11.2014.
Predsjednik Crne GoreOstale usluge57,4107.11.2014.
Predsjednik Crne GoreOstale usluge105,0007.11.2014.
Ministarstvo poljoprivrede i ruralnog razvojaOsiguranje zaposlenih7,4506.11.2014.
Ministarstvo poljoprivrede i ruralnog razvojaOsiguranje zaposlenih48,9106.11.2014.
Ministarstvo poljoprivrede i ruralnog razvojaOsiguranje zaposlenih48,9106.11.2014.
Ministarstvo poljoprivrede i ruralnog razvojaOsiguranje zaposlenih48,9106.11.2014.
Ministarstvo poljoprivrede i ruralnog razvojaOsiguranje zaposlenih48,9106.11.2014.
Ministarstvo poljoprivrede i ruralnog razvojaOsiguranje zaposlenih48,9106.11.2014.
Zavod za zapošljavanjeZarada za redovan rad303,4404.11.2014.
Fond RadaZarada za redovan rad18,0031.10.2014.
Min.za informaciono drustvoZarada za redovan rad20,0031.10.2014.
Ministarstvo rada i socijalnog staranjaZarada za redovan rad78,0031.10.2014.
SudstvoZarada za redovan rad112,0031.10.2014.
Tužilački savjet (Tužilaštva)Osiguranje zaposlenih121,1531.10.2014.
Agencija za nacionalnu bezbjednostOsiguranje vozila213,1831.10.2014.
Prekrsajni organiOsiguranje zaposlenih249,0031.10.2014.
Tužilački savjet (Tužilaštva)Osiguranje zaposlenih294,1031.10.2014.