LOVCEN OSIGURANJE

prihodi iz Budžeta
78.738.131,83
za 2026
5.660.143,63
za 2025
5.281.640,04
za 2024
7.064.665,10
SudstvoOsiguranje zaposlenih46,1808.11.2017.
SudstvoOsiguranje zaposlenih54,3508.11.2017.
Predsjednik Crne GoreOsiguranje100,0008.11.2017.
SudstvoOsiguranje zaposlenih110,2008.11.2017.
SudstvoOsiguranje zaposlenih189,5108.11.2017.
Agencija za nacionalnu bezbjednostOsiguranje vozila190,4108.11.2017.
Ministarstvo unutrašnjih poslovaOsiguranje lica226,8308.11.2017.
SudstvoOsiguranje zaposlenih250,1408.11.2017.
SudstvoOsiguranje zaposlenih416,6508.11.2017.
SudstvoOsiguranje zaposlenih2.211,6008.11.2017.
Ministarstvo unutrašnjih poslovaOsiguranje imovine2.525,5108.11.2017.
Ministarstvo unutrašnjih poslovaOsiguranje imovine6.733,8208.11.2017.
Ministarstvo unutrašnjih poslovaOsiguranje lica7.281,2808.11.2017.
Tužilački savjet (Tužilaštva)Osiguranje lica10,0007.11.2017.
Ministarstvo finansijaOsiguranje zaposlenih15,6007.11.2017.
Ministarstvo finansijaOsiguranje zaposlenih55,8707.11.2017.
Ministarstvo finansijaOsiguranje zaposlenih112,2007.11.2017.
Ministarstvo finansijaOsiguranje zaposlenih400,8707.11.2017.
Ministarstvo finansijaOsiguranje zaposlenih1.281,9407.11.2017.
Uprava za državnu imovinuOsiguranje imovine30,1606.11.2017.
Ministarstvo finansijaOsiguranje lica850,0806.11.2017.
Ministarstvo finansijaOsiguranje lica850,0806.11.2017.
Ministarstvo finansijaOsiguranje lica850,0806.11.2017.
Uprava za državnu imovinuOsiguranje imovine1.219,8406.11.2017.
Uprava za državnu imovinuOsiguranje imovine1.250,0006.11.2017.
Uprava za državnu imovinuKomunalne naknade2.000,0006.11.2017.
Uprava za državnu imovinuKomunalne naknade2.265,4006.11.2017.
Uprava za državnu imovinuKomunalne naknade3.086,7206.11.2017.
Ministarstvo unutrašnjih poslovaZarada za redovan rad3,0002.11.2017.
Ministarstvo naukeOsiguranje imovine116,6502.11.2017.
Ministarstvo unutrašnjih poslovaZarada za redovan rad119,0002.11.2017.
Ministarstvo unutrašnjih poslovaZarada za redovan rad145,0002.11.2017.
Ministarstvo unutrašnjih poslovaZarada za redovan rad208,5702.11.2017.
Ministarstvo unutrašnjih poslovaZarada za redovan rad400,0002.11.2017.
Zavod za zapošljavanjeZarada za redovan rad451,4002.11.2017.
Ministarstvo unutrašnjih poslovaZarada za redovan rad3,0001.11.2017.
Ministarstvo unutrašnjih poslovaZarada za redovan rad10,0001.11.2017.
Ministarstvo unutrašnjih poslovaZarada za redovan rad25,0001.11.2017.
Ministarstvo unutrašnjih poslovaZarada za redovan rad30,0001.11.2017.
Ministarstvo unutrašnjih poslovaZarada za redovan rad30,1001.11.2017.
SudstvoZarada za redovan rad32,0001.11.2017.
SudstvoZarada za redovan rad45,0001.11.2017.
Ministarstvo unutrašnjih poslovaZarada za redovan rad75,0001.11.2017.
SudstvoZarada za redovan rad108,0001.11.2017.
SudstvoZarada za redovan rad175,0001.11.2017.
Tužilački savjet (Tužilaštva)Osiguranje lica5,0031.10.2017.
Fond RadaZarada za redovan rad20,0031.10.2017.
Ministarstvo javne upraveZarada za redovan rad20,0031.10.2017.
Tužilački savjet (Tužilaštva)Osiguranje lica24,6031.10.2017.
Ministarstvo pravdeZarada za redovan rad40,0031.10.2017.