LOVCEN OSIGURANJE

prihodi iz Budžeta
78.738.131,83
za 2026
5.660.143,63
za 2025
5.281.640,04
za 2024
7.064.665,10
Ministarstvo finansijaOsiguranje zaposlenih6,8409.07.2018.
Ministarstvo finansijaOsiguranje vozila20,0009.07.2018.
Ministarstvo finansijaOsiguranje zaposlenih24,9809.07.2018.
Ministarstvo finansijaOsiguranje lica33,8809.07.2018.
Ministarstvo finansijaOsiguranje zaposlenih52,2509.07.2018.
Ministarstvo finansijaOsiguranje zaposlenih59,1009.07.2018.
Ministarstvo finansijaOsiguranje zaposlenih182,0309.07.2018.
Tužilački savjet (Tužilaštva)Osiguranje lica10,0003.07.2018.
Predsjednik Crne GoreOsiguranje lica95,0003.07.2018.
Ministarstvo unutrašnjih poslovaZarada za redovan rad3,0002.07.2018.
Ministarstvo unutrašnjih poslovaZarada za redovan rad3,0002.07.2018.
Ministarstvo unutrašnjih poslovaZarada za redovan rad6,6202.07.2018.
Ministarstvo unutrašnjih poslovaZarada za redovan rad10,0002.07.2018.
Ministarstvo unutrašnjih poslovaZarada za redovan rad25,0002.07.2018.
Ministarstvo unutrašnjih poslovaZarada za redovan rad25,0002.07.2018.
Ministarstvo unutrašnjih poslovaZarada za redovan rad30,0002.07.2018.
Ministarstvo unutrašnjih poslovaZarada za redovan rad30,1002.07.2018.
Ministarstvo unutrašnjih poslovaZarada za redovan rad47,5402.07.2018.
Ministarstvo unutrašnjih poslovaZarada za redovan rad75,0002.07.2018.
Ministarstvo rada i socijalnog staranjaZarada za redovan rad141,0002.07.2018.
Ministarstvo unutrašnjih poslovaZarada za redovan rad149,0002.07.2018.
Ministarstvo unutrašnjih poslovaZarada za redovan rad171,5002.07.2018.
Ministarstvo unutrašnjih poslovaZarada za redovan rad403,5002.07.2018.
Zavod za zapošljavanjeZarada za redovan rad458,6402.07.2018.
Ministarstvo rada i socijalnog staranjaZarada za redovan rad554,1802.07.2018.
Ministarstvo finansijaOsiguranje lica212,6029.06.2018.
Ministarstvo finansijaOsiguranje lica662,1229.06.2018.
Ministarstvo finansijaOsiguranje lica874,7229.06.2018.
Fond RadaZarada za redovan rad20,0029.06.2018.
Ministarstvo javne upraveZarada za redovan rad20,0029.06.2018.
SudstvoZarada za redovan rad32,0029.06.2018.
SudstvoZarada za redovan rad35,0029.06.2018.
Centar za strucno obrazovanjeZarada za redovan rad40,5029.06.2018.
Ministarstvo pravdeZarada za redovan rad44,0029.06.2018.
Ministarstvo pravdeZarada za redovan rad44,0029.06.2018.
Tužilački savjet (Tužilaštva)Osiguranje lica51,3029.06.2018.
SudstvoZarada za redovan rad108,0029.06.2018.
SudstvoZarada za redovan rad175,0029.06.2018.
Ministarstvo finansijaOsiguranje vozila20,0028.06.2018.
Agencija za nacionalnu bezbjednostOsiguranje vozila90,1428.06.2018.
Min.odrz.razvoja i turizmaOsiguranje385,7528.06.2018.
Agencija za nacionalnu bezbjednostOsiguranje vozila258,2026.06.2018.
Ministarstvo poljoprivrede i ruralnog razvojaOsiguranje zaposlenih264,0026.06.2018.
Centar za strucno obrazovanjeOstale usluge86,3126.06.2018.
Agencija za nacionalnu bezbjednostOsiguranje vozila122,6926.06.2018.
Ministarstvo poljoprivrede i ruralnog razvojaOsiguranje zaposlenih152,6726.06.2018.
Agencija za nacionalnu bezbjednostOsiguranje vozila157,7626.06.2018.
Agencija za nacionalnu bezbjednostOsiguranje vozila177,4726.06.2018.
Agencija za nacionalnu bezbjednostOsiguranje vozila177,4726.06.2018.
Agencija za nacionalnu bezbjednostOsiguranje vozila183,0026.06.2018.