LOVCEN OSIGURANJE

prihodi iz Budžeta
78.738.131,83
za 2026
5.660.143,63
za 2025
5.281.640,04
za 2024
7.064.665,10
SudstvoZarada za redovan rad35,0031.05.2019.
Centar za strucno obrazovanjeZarada za redovan rad40,5031.05.2019.
SudstvoZarada za redovan rad44,0031.05.2019.
Ministarstvo pravdeZarada za redovan rad92,0031.05.2019.
SudstvoZarada za redovan rad108,0031.05.2019.
Centar za obuku u sudstvu i državnom tužilaštvu (COSDT)Osiguranje lica109,2031.05.2019.
Ministarstvo rada i socijalnog staranjaZarada za redovan rad135,0031.05.2019.
SudstvoZarada za redovan rad180,0031.05.2019.
Ministarstvo rada i socijalnog staranjaZarada za redovan rad340,5031.05.2019.
Agencija za nacionalnu bezbjednostOsiguranje vozila9,5028.05.2019.
Agencija za nacionalnu bezbjednostOsiguranje vozila16,6728.05.2019.
Revizorsko tijeloOsiguranje zaposlenih30,4228.05.2019.
Agencija za nacionalnu bezbjednostOsiguranje vozila57,9828.05.2019.
Agencija za nacionalnu bezbjednostOsiguranje vozila157,1728.05.2019.
Agencija za nacionalnu bezbjednostOsiguranje vozila165,5328.05.2019.
Agencija za nacionalnu bezbjednostOsiguranje vozila166,6728.05.2019.
Agencija za nacionalnu bezbjednostOsiguranje vozila211,2728.05.2019.
Tužilački savjet (Tužilaštva)Osiguranje zaposlenih22,2023.05.2019.
Fond penzijskog i invalidskog osiguranja (PIO)Naknade zaposlenim invalidima rada II i III kateg19,5020.05.2019.
Tužilački savjet (Tužilaštva)Osiguranje lica36,5020.05.2019.
Zastitnik imovinsko-pravnih interesaOsiguranje od odgovornosti prema trećim licima122,1520.05.2019.
Fond penzijskog i invalidskog osiguranja (PIO)Porodicna penzija940,0320.05.2019.
Fond penzijskog i invalidskog osiguranja (PIO)Invalidska penzija981,6020.05.2019.
Fond penzijskog i invalidskog osiguranja (PIO)Naknade zaposlenim invalidima rada II i III kateg1.282,3520.05.2019.
Fond za zdravstveno osiguranjeNaknade za bolovanje preko 60 dana2.672,0820.05.2019.
Fond penzijskog i invalidskog osiguranja (PIO)Starosna penzija5.088,4020.05.2019.
Fond penzijskog i invalidskog osiguranja (PIO)Invalidska penzija68.451,7520.05.2019.
Fond penzijskog i invalidskog osiguranja (PIO)Porodicna penzija78.356,9920.05.2019.
Fond penzijskog i invalidskog osiguranja (PIO)Starosna penzija192.358,2020.05.2019.
Agencija za mirno rješavanje radnih sporovaOsiguranje zaposlenih23,0417.05.2019.
Agencija za nacionalnu bezbjednostOsiguranje vozila140,7017.05.2019.
Agencija za nacionalnu bezbjednostOsiguranje vozila243,8517.05.2019.
Uprava za državnu imovinuOsiguranje lica277,3917.05.2019.
Agencija za nacionalnu bezbjednostOsiguranje vozila411,2417.05.2019.
Uprava za državnu imovinuOsiguranje lica586,6117.05.2019.
Uprava za državnu imovinuOsiguranje lica636,0017.05.2019.
Uprava za državnu imovinuOsiguranje zaposlenih636,0017.05.2019.
Ministarstvo unutrašnjih poslovaZakup objekata300,0015.05.2019.
Agencija za zaštitu ličnih podataka i slobodan pristup informacijamaOsiguranje vozila22,8514.05.2019.
Ispitni centarOsiguranje zaposlenih30,4014.05.2019.
Agencija za zaštitu ličnih podataka i slobodan pristup informacijamaOsiguranje vozila375,0014.05.2019.
SudstvoOsiguranje zaposlenih8,4413.05.2019.
Tužilački savjet (Tužilaštva)Osiguranje lica17,7813.05.2019.
Tužilački savjet (Tužilaštva)Osiguranje lica44,6213.05.2019.
SudstvoOsiguranje vozila47,3113.05.2019.
SudstvoOsiguranje zaposlenih85,5013.05.2019.
SudstvoOsiguranje zaposlenih96,0613.05.2019.
SudstvoOsiguranje vozila162,9313.05.2019.
SudstvoOsiguranje vozila350,0013.05.2019.
SudstvoOsiguranje zaposlenih475,0013.05.2019.