LOVCEN OSIGURANJE

prihodi iz Budžeta
78.738.131,83
za 2026
5.660.143,63
za 2025
5.281.640,04
za 2024
7.064.665,10
SudstvoZarada za redovan rad44,0001.10.2019.
Uprava policijeZarada za redovan rad50,0401.10.2019.
Ministarstvo unutrašnjih poslovaZarada za redovan rad70,0001.10.2019.
Uprava policijeZarada za redovan rad100,2001.10.2019.
SudstvoZarada za redovan rad108,0001.10.2019.
Uprava policijeZarada za redovan rad134,5001.10.2019.
SudstvoZarada za redovan rad180,0001.10.2019.
Uprava policijeZarada za redovan rad216,5001.10.2019.
Uprava policijeZarada za redovan rad254,5001.10.2019.
Ministarstvo rada i socijalnog staranjaZarada za redovan rad340,5001.10.2019.
Centar za strucno obrazovanjeZarada za redovan rad40,5030.09.2019.
Ministarstvo pravdeZarada za redovan rad88,0030.09.2019.
SudstvoOsiguranje zaposlenih89,2430.09.2019.
SudstvoOsiguranje zaposlenih116,4030.09.2019.
SudstvoOsiguranje zaposlenih182,2230.09.2019.
SudstvoOsiguranje zaposlenih186,2330.09.2019.
SudstvoOsiguranje zaposlenih312,3530.09.2019.
SudstvoOsiguranje zaposlenih486,9430.09.2019.
SudstvoOsiguranje zaposlenih2.033,2630.09.2019.
Revizorsko tijeloOsiguranje zaposlenih49,5027.09.2019.
Fond penzijskog i invalidskog osiguranja (PIO)Naknade zaposlenim invalidima rada II i III kateg19,5023.09.2019.
Fond penzijskog i invalidskog osiguranja (PIO)Porodicna penzija965,0323.09.2019.
Fond penzijskog i invalidskog osiguranja (PIO)Invalidska penzija965,6023.09.2019.
Fond penzijskog i invalidskog osiguranja (PIO)Naknade zaposlenim invalidima rada II i III kateg1.148,1023.09.2019.
Fond penzijskog i invalidskog osiguranja (PIO)Starosna penzija4.930,4023.09.2019.
Fond penzijskog i invalidskog osiguranja (PIO)Invalidska penzija67.754,6323.09.2019.
Fond penzijskog i invalidskog osiguranja (PIO)Porodicna penzija79.133,5023.09.2019.
Fond penzijskog i invalidskog osiguranja (PIO)Starosna penzija192.850,8123.09.2019.
Zastitnik imovinsko-pravnih interesaOsiguranje zaposlenih98,0019.09.2019.
Ministarstvo unutrašnjih poslovaZakup objekata300,0016.09.2019.
Ispitni centarOsiguranje zaposlenih30,4013.09.2019.
Agencija za nacionalnu bezbjednostOsiguranje vozila411,2410.09.2019.
Tužilački savjet (Tužilaštva)Izdaci po osnovu sudskih postupaka6,7509.09.2019.
Zavod za zapošljavanjeOsiguranje vozila186,6709.09.2019.
Zavod za zapošljavanjeOsiguranje vozila352,1609.09.2019.
Uprava za državnu imovinuOsiguranje vozila784,5909.09.2019.
Agencija za mirno rješavanje radnih sporovaOsiguranje zaposlenih17,2806.09.2019.
Agencija za mirno rješavanje radnih sporovaOsiguranje zaposlenih23,0406.09.2019.
Zavod za zapošljavanjeOsiguranje vozila44,5005.09.2019.
Zavod za zapošljavanjeOsiguranje vozila44,5005.09.2019.
Zavod za zapošljavanjeOsiguranje vozila147,5105.09.2019.
Zavod za zapošljavanjeOsiguranje vozila192,0105.09.2019.
Zavod za zapošljavanjeOsiguranje vozila257,8205.09.2019.
Zavod za zapošljavanjeOsiguranje vozila391,3205.09.2019.
Zavod za zapošljavanjeOsiguranje vozila538,8305.09.2019.
Zavod za zapošljavanjeOsiguranje vozila538,8305.09.2019.
Zavod za zapošljavanjeOsiguranje vozila538,8305.09.2019.
Tužilački savjet (Tužilaštva)Osiguranje lica10,0003.09.2019.
Ministarstvo unutrašnjih poslovaZarada za redovan rad25,0003.09.2019.
Zavod za zapošljavanjeZarada za redovan rad50,0003.09.2019.