UMJETNICKA SKOLA VASA PAVIC

prihodi iz Budžeta
13.749.156,10
za 2026
205.373,68
za 2025
174.976,09
za 2024
2.039.581,29
Ministarstvo prosvjeteKomunalne naknade898,8013.05.2013.
Ministarstvo prosvjeteKomunalne naknade742,1413.05.2013.
Ministarstvo prosvjeteMaterijal za izvodjenje nastave2.491,0029.04.2013.
Ministarstvo prosvjeteZarada za redovan rad53.010,0729.04.2013.
Ministarstvo prosvjeteZarada za redovan rad53.894,1801.04.2013.
Ministarstvo prosvjeteSluzbena putovanja u zemlji660,0028.03.2013.
Ministarstvo prosvjeteZarada za redovan rad53.792,8204.03.2013.
Ministarstvo finansijaOtpremnine za tehnoloske viskove6.780,4525.02.2013.
Ministarstvo prosvjeteMaterijal za izvodjenje nastave1.955,0725.02.2013.
Ministarstvo prosvjeteZarada za redovan rad47.923,6801.02.2013.
Ministarstvo prosvjeteDoprinos za penzijsko i invalidsko osiguranje54.758,4927.12.2012.
Ministarstvo prosvjeteZarada za redovan rad57.817,5630.11.2012.
Ministarstvo prosvjeteZarada za redovan rad54.661,8002.11.2012.
Ministarstvo prosvjeteTekuce odrzavanje gradjevinskih objekata1.221,6624.10.2012.
Ministarstvo prosvjeteZarada za redovan rad53.645,7503.10.2012.
Ministarstvo prosvjeteKomunalne naknade106,7428.09.2012.
Ministarstvo prosvjeteKomunalne naknade385,2028.09.2012.
Ministarstvo prosvjeteKomunalne naknade385,2028.09.2012.
Min.kultureOstale usluge5,0011.09.2012.
Ministarstvo prosvjeteZarada za redovan rad48.095,8831.08.2012.
Ministarstvo prosvjeteElektricna energiju307,4114.08.2012.
Ministarstvo prosvjeteKomunalne naknade256,8013.08.2012.
Min.kultureOstale usluge1.935,0007.08.2012.
Ministarstvo prosvjeteZarada za redovan rad47.907,2631.07.2012.
Ministarstvo prosvjeteZarada za redovan rad51.276,2902.07.2012.
Ministarstvo prosvjeteKomunalne naknade208,8127.06.2012.
Ministarstvo prosvjeteKomunalne naknade256,8027.06.2012.
Ministarstvo prosvjeteKomunalne naknade256,8027.06.2012.
Ministarstvo prosvjeteElektricna energiju459,5721.06.2012.
Ministarstvo prosvjeteElektricna energiju325,5820.06.2012.
Ministarstvo prosvjeteElektricna energiju839,4320.06.2012.
Ministarstvo prosvjeteKomunalne naknade128,4015.06.2012.
Ministarstvo prosvjeteKomunalne naknade128,4015.06.2012.
Ministarstvo prosvjeteKomunalne naknade97,0912.06.2012.
Ministarstvo prosvjeteKomunalne naknade256,8012.06.2012.
Ministarstvo prosvjeteZarada za redovan rad56.201,6201.06.2012.
Ministarstvo prosvjeteMaterijal za izvodjenje nastave19,6410.05.2012.
Ministarstvo prosvjeteMaterijal za izvodjenje nastave968,0010.05.2012.
Ministarstvo prosvjeteZarada za redovan rad56.748,2430.04.2012.
Min.za ljud.i manjinska pravaOstale usluge24,5630.04.2012.
Min.za ljud.i manjinska pravaOstale usluge275,4430.04.2012.
Ministarstvo prosvjeteSluzbena putovanja u zemlji404,0018.04.2012.
Ministarstvo prosvjeteSluzbena putovanja u zemlji146,0018.04.2012.
Ministarstvo prosvjeteZarada za redovan rad54.636,3904.04.2012.
Ministarstvo prosvjeteZarada za redovan rad56.148,9102.03.2012.
Ministarstvo prosvjeteSluzbena putovanja u zemlji330,0024.02.2012.
Ministarstvo prosvjeteKomunalne naknade319,2024.02.2012.
Ministarstvo prosvjeteKomunalne naknade698,9624.02.2012.
Ministarstvo prosvjeteKomunalne naknade128,4024.02.2012.
Ministarstvo prosvjeteZarada za redovan rad49.721,4002.02.2012.