RADIO DIFUZNI CENTAR D.O.O.

prihodi iz Budžeta
14.195.789,63
za 2026
502.705,39
za 2025
190.291,43
za 2024
997.454,61
Ministarstvo unutrašnjih poslovaOstale usluge7.892,4512.02.2024.
Ministarstvo unutrašnjih poslovaZakup zgrada i poslovnog prostora1.249,9312.02.2024.
Zavod za hidrometeorologiju i seizmologijuZakup skladišnog prostora96,7409.02.2024.
Sudski savjetOtplata po osnovu licnih primanja6.897,0027.12.2023.
Sudski savjetIzdaci po osnovu sudskih postupaka71,8927.12.2023.
Sudski savjetOtplata po osnovu licnih primanja1.452,8227.12.2023.
Min kultureOstali transferi institucijama74.251,9827.12.2023.
Min kultureOstali transferi institucijama74.251,9827.12.2023.
Ministarstvo unutrašnjih poslovaZakup objekata1.249,9326.12.2023.
Ministarstvo unutrašnjih poslovaOstale usluge16.006,6022.12.2023.
Ministarstvo unutrašnjih poslovaOstale usluge7.892,4522.12.2023.
Ministarstvo unutrašnjih poslovaOstale usluge3.387,5722.12.2023.
Ministarstvo unutrašnjih poslovaOstale usluge4.615,7322.12.2023.
Zavod za hidrometeorologiju i seizmologijuRashodi za korišćenje interneta427,3621.12.2023.
Zavod za hidrometeorologiju i seizmologijuRashodi za korišćenje interneta623,6621.12.2023.
Zavod za hidrometeorologiju i seizmologijuZakup objekata2.402,3621.12.2023.
Zavod za hidrometeorologiju i seizmologijuZakup objekata1.748,8221.12.2023.
Zavod za hidrometeorologiju i seizmologijuRashodi za korišćenje interneta96,7418.12.2023.
Ministarstvo unutrašnjih poslovaOstale usluge8.003,3018.12.2023.
Min kultureOstali transferi institucijama74.251,9815.12.2023.
Uprava pomorske sigurnosti i upravljanja lukamaZakup opreme1.914,4512.12.2023.
Fond za zdravstveno osiguranje Crne GoreNaknade za bolovanje preko 60 dana750,9029.11.2023.
Ministarstvo unutrašnjih poslovaOstale usluge7.892,4528.11.2023.
Ministarstvo unutrašnjih poslovaOstale usluge1.303,4728.11.2023.
Ministarstvo unutrašnjih poslovaOstale usluge7.892,4528.11.2023.
Zavod za hidrometeorologiju i seizmologijuRashodi za korišćenje interneta96,7424.11.2023.
Ministarstvo unutrašnjih poslovaZakup objekata1.249,9323.11.2023.
Zavod za hidrometeorologiju i seizmologijuRashodi za korišćenje interneta96,7417.11.2023.
Zavod za hidrometeorologiju i seizmologijuRashodi za korišćenje interneta520,3010.11.2023.
Zavod za hidrometeorologiju i seizmologijuZakup objekata2.075,5910.11.2023.
Uprava pomorske sigurnosti i upravljanja lukamaZakup opreme555,8010.11.2023.
Uprava pomorske sigurnosti i upravljanja lukamaZakup opreme1.280,1910.11.2023.
Fond za zdravstveno osiguranje Crne GoreNaknade za bolovanje preko 60 dana1.795,6403.11.2023.
Zavod za hidrometeorologiju i seizmologijuZakup objekata2.075,5930.10.2023.
Zavod za hidrometeorologiju i seizmologijuRashodi za korišćenje interneta386,9625.10.2023.
Ministarstvo unutrašnjih poslovaZakup zgrada i poslovnog prostora600,2024.10.2023.
Ministarstvo unutrašnjih poslovaZakup zgrada i poslovnog prostora649,7324.10.2023.
Uprava pomorske sigurnosti i upravljanja lukamaZakup opreme1.902,1223.10.2023.
Zavod za hidrometeorologiju i seizmologijuRashodi za korišćenje interneta520,3018.10.2023.
Min kultureOstali transferi institucijama74.360,4712.10.2023.
Fond za zdravstveno osiguranje Crne GoreNaknade za bolovanje preko 60 dana16.160,9610.10.2023.
Ministarstvo unutrašnjih poslovaOstale usluge6.588,9803.10.2023.
Ministarstvo unutrašnjih poslovaZakup zgrada i poslovnog prostora1.249,9320.09.2023.
Uprava pomorske sigurnosti i upravljanja lukamaZakup opreme1.902,1218.09.2023.
Zavod za hidrometeorologiju i seizmologijuRashodi za korišćenje interneta394,6713.09.2023.
Min kultureOstali transferi institucijama74.360,4713.09.2023.
Min kultureOstali transferi institucijama74.360,4713.09.2023.
Ministarstvo unutrašnjih poslovaOstale usluge6.520,1813.09.2023.
Ministarstvo unutrašnjih poslovaOstale usluge1.372,2713.09.2023.
Ministarstvo unutrašnjih poslovaOstale usluge7.892,4513.09.2023.