PRIREZ NA POREZ PODGORICA

prihodi iz Budžeta
26.194.902,49
za 2026
1.617.880,41
za 2025
170.557,58
za 2024
2.149.560,87
Fond za zast i ostv manj pravOstale naknade4,0329.06.2021.
Fond za zdravstveno osiguranje Crne GoreOpstinski prirez1.159,7329.06.2021.
Generalni sekretarijat VladeOstale naknade27,0029.06.2021.
Generalni sekretarijat VladeOstale naknade10,1329.06.2021.
Generalni sekretarijat VladeOstale naknade27,0029.06.2021.
Ispitni cenOpstinski prirez373,0329.06.2021.
Kom za zast pr u post jav nabOpstinski prirez329,3329.06.2021.
Min eko, pros pl i urbIzdaci po osnovu isplate ugovora o djelu113,0429.06.2021.
Min eko, pros pl i urbIzdaci po osnovu isplate ugovora o djelu17,4529.06.2021.
Ministarstvo ekonomskog razvojaOpstinski prirez98,3229.06.2021.
Ministarstvo ekonomskog razvojaOpstinski prirez109,1429.06.2021.
Ministarstvo ekonomskog razvojaOpstinski prirez419,2929.06.2021.
Ministarstvo ekonomskog razvojaOpstinski prirez102,8529.06.2021.
Ministarstvo ekonomskog razvojaOpstinski prirez292,7229.06.2021.
Ministarstvo ekonomskog razvojaOpstinski prirez613,9929.06.2021.
Ministarstvo ekonomskog razvojaOpstinski prirez296,2329.06.2021.
Ministarstvo finansija i socijalnog staranjaOpstinski prirez343,8629.06.2021.
Ministarstvo finansija i socijalnog staranjaIzdaci po osnovu isplate ugovora o djelu4,9929.06.2021.
Ministarstvo finansija i socijalnog staranjaIzdaci po osnovu isplate ugovora o djelu4,3029.06.2021.
Ministarstvo finansija i socijalnog staranjaOpstinski prirez1.229,3529.06.2021.
Ministarstvo finansija i socijalnog staranjaOpstinski prirez409,6029.06.2021.
Ministarstvo finansija i socijalnog staranjaIzdaci po osnovu isplate ugovora o djelu32,2429.06.2021.
Ministarstvo finansija i socijalnog staranjaOpstinski prirez1.047,3429.06.2021.
Ministarstvo finansija i socijalnog staranjaKonsultantske usluge12,6129.06.2021.
Ministarstvo finansija i socijalnog staranjaOpstinski prirez718,8629.06.2021.
Min jav upr dig drus i medIzdaci po osnovu isplate ugovora o djelu6,7129.06.2021.
Min jav upr dig drus i medOpstinski prirez41,8929.06.2021.
Min jav upr dig drus i medOpstinski prirez448,6429.06.2021.
Min jav upr dig drus i medIzdaci po osnovu isplate ugovora o djelu5,3729.06.2021.
Min jav upr dig drus i medIzdaci po osnovu isplate ugovora o djelu4,7029.06.2021.
Min jav upr dig drus i medIzdaci po osnovu isplate ugovora o djelu9,4029.06.2021.
Min jav upr dig drus i medIzdaci po osnovu isplate ugovora o djelu4,0329.06.2021.
Min jav upr dig drus i medIzdaci po osnovu isplate ugovora o djelu5,3729.06.2021.
Min jav upr dig drus i medIzdaci po osnovu isplate ugovora o djelu6,7129.06.2021.
Min jav upr dig drus i medIzdaci po osnovu isplate ugovora o djelu5,3729.06.2021.
Min jav upr dig drus i medIzdaci po osnovu isplate ugovora o djelu8,2329.06.2021.
Min jav upr dig drus s i medOpstinski prirez743,9029.06.2021.
Min kap invOpstinski prirez359,7029.06.2021.
Min kap invOpstinski prirez215,8729.06.2021.
Min kap invOpstinski prirez478,2929.06.2021.
Min kap invOpstinski prirez55,9029.06.2021.
Min kap invOpstinski prirez626,2829.06.2021.
Ministarstvo poljoprivrede, šumarstva i vodoprivredeOpstinski prirez678,1129.06.2021.
Ministarstvo poljoprivrede, šumarstva i vodoprivredeOpstinski prirez164,9929.06.2021.
Ministarstvo poljoprivrede, šumarstva i vodoprivredeOpstinski prirez98,4129.06.2021.
Ministarstvo poljoprivrede, šumarstva i vodoprivredeOpstinski prirez113,3329.06.2021.
Ministarstvo poljoprivrede, šumarstva i vodoprivredeOpstinski prirez97,9429.06.2021.
Ministarstvo poljoprivrede, šumarstva i vodoprivredeOpstinski prirez812,6729.06.2021.
Ministarstvo poljoprivrede, šumarstva i vodoprivredeOpstinski prirez38,9029.06.2021.
Min pr, ljud i manj prOpstinski prirez501,1729.06.2021.