Muzicki centar CG

MUZICKI CENTAR JUSluzbena putovanja u zemlji225,0003.04.2013.
MUZICKI CENTAR JURashodi za naftu300,0003.04.2013.
MUZICKI CENTAR JUKancelarijski materijal333,3303.04.2013.
PRIREZ NA POREZ PODGORICAOpstinski prirez764,0903.04.2013.
Jedinstveni račun poreza i doprinosaPorez na zarade5.094,2103.04.2013.
KOMERCIJALNA BANKAZarada za redovan rad538,7428.03.2013.
ATLAS BANKAZarada za redovan rad1.261,8028.03.2013.
ADDIKO BANK (HYPO ALPE ADRIA)Zarada za redovan rad1.096,4028.03.2013.
NLB MONTENEGRO BANKAZarada za redovan rad1.052,4928.03.2013.
CRNOGORSKA KOMERCIJALNA BANKAZarada za redovan rad13.389,7828.03.2013.
SINDIKAL.ORGAN.MUZICKI CENTARZarada za redovan rad249,9528.03.2013.
PODGORICKA BANKA (SOCIETE GENERALE)Zarada za redovan rad6.352,1828.03.2013.
ERSTE(OPORTUNITI) BANKAZarada za redovan rad9.846,1328.03.2013.
PRIREZ NA POREZ PODGORICAOpstinski prirez770,3720.03.2013.
MUZICKI CENTAR JUOsiguranje zaposlenih100,0019.03.2013.
MUZICKI CENTAR JUTekuće održavanje opreme483,3319.03.2013.
MUZICKI CENTAR JUIzrada projekata7.166,6719.03.2013.
MUZICKI CENTAR JUBankarske usluge/provizije100,0019.03.2013.
Jedinstveni račun poreza i doprinosaPorez na zarade5.136,0707.03.2013.
Jedinstveni račun poreza i doprinosaDoprinos za osiguranje od nezaposlenosti257,4307.03.2013.
Jedinstveni račun poreza i doprinosaDoprinos za zdravstveno osiguranje4.376,6807.03.2013.
Jedinstveni račun poreza i doprinosaDoprinos za penzijsko i invalidsko osiguranje7.723,5307.03.2013.
Jedinstveni račun poreza i doprinosaDoprinos Fondu rada102,9607.03.2013.
Jedinstveni račun poreza i doprinosaDoprinos za osiguranje od nezaposlenosti257,4307.03.2013.
Jedinstveni račun poreza i doprinosaDoprinos za zdravstveno osiguranje1.956,6407.03.2013.
Jedinstveni račun poreza i doprinosaDoprinos za penzijsko i invalidsko osiguranje2.831,9407.03.2013.
MUZICKI CENTAR JUIzrada projekata7.000,0006.03.2013.
MUZICKI CENTAR JUBankarske usluge/provizije150,0006.03.2013.
MUZICKI CENTAR JURashodi za telefonske usluge500,0006.03.2013.
MUZICKI CENTAR JUReprezentacija u zemlji83,3306.03.2013.
MUZICKI CENTAR JUSluzbena putovanja u zemlji225,0006.03.2013.
MUZICKI CENTAR JURashodi za naftu300,0006.03.2013.
MUZICKI CENTAR JUKancelarijski materijal333,3306.03.2013.
MUZICKI CENTAR JUNaknada za prevoz250,0006.03.2013.
MUZICKI CENTAR JUNaknada za stanovanje i odvojen zivot416,6706.03.2013.
MUZICKI CENTAR JUTakse250,0006.03.2013.
MUZICKI CENTAR JUKomunalne naknade50,0006.03.2013.
MUZICKI CENTAR JUOsiguranje zaposlenih200,0006.03.2013.
MUZICKI CENTAR JUUgovori o djelu-obaveze1.500,0006.03.2013.
MUZICKI CENTAR JUZakup objekata3.125,0006.03.2013.
MUZICKI CENTAR JUTekuće održavanje opreme600,0006.03.2013.
SINDIKAL.ORGAN.MUZICKI CENTARZarada za redovan rad258,0128.02.2013.
KOMERCIJALNA BANKAZarada za redovan rad538,7428.02.2013.
PODGORICKA BANKA (SOCIETE GENERALE)Zarada za redovan rad6.439,8028.02.2013.
ERSTE(OPORTUNITI) BANKAZarada za redovan rad10.048,7928.02.2013.
ATLAS BANKAZarada za redovan rad1.261,8028.02.2013.
CRNOGORSKA KOMERCIJALNA BANKAZarada za redovan rad13.300,5128.02.2013.
ADDIKO BANK (HYPO ALPE ADRIA)Zarada za redovan rad1.096,4028.02.2013.
NLB MONTENEGRO BANKAZarada za redovan rad1.052,4928.02.2013.
MUZICKI CENTAR JUIzrada projekata-donacije7.066,6722.02.2013.