Muzicki centar CG

Jedinstveni račun poreza i doprinosaDoprinos za zdravstveno osiguranje2.883,8303.10.2018.
Jedinstveni račun poreza i doprinosaDoprinos za penzijsko i invalidsko osiguranje3.688,6003.10.2018.
Jedinstveni račun poreza i doprinosaDoprinos za osiguranje od nezaposlenosti335,3403.10.2018.
Jedinstveni račun poreza i doprinosaDoprinos za zdravstveno osiguranje5.700,6503.10.2018.
Jedinstveni račun poreza i doprinosaDoprinos za penzijsko i invalidsko osiguranje10.059,9003.10.2018.
Jedinstveni račun poreza i doprinosaPorez na zarade6.287,0303.10.2018.
SAMOSTALNI SINDIKAT KULTURE CGOstali doprinosi - sindikat916,3103.10.2018.
PODGORICKA BANKA (SOCIETE GENERALE)Zarada za redovan rad5.846,9328.09.2018.
NLB MONTENEGRO BANKAZarada za redovan rad2.844,7628.09.2018.
INVEST MONTENEGRO(PLJEV)BANKAZarada za redovan rad653,3328.09.2018.
ADDIKO BANK (HYPO ALPE ADRIA)Zarada za redovan rad2.421,4328.09.2018.
CRNOGORSKA KOMERCIJALNA BANKAZarada za redovan rad15.203,8928.09.2018.
ERSTE(OPORTUNITI) BANKAZarada za redovan rad8.310,2528.09.2018.
ATLAS BANKAZarada za redovan rad818,3528.09.2018.
HIPOTEKARNA BANKAZarada za redovan rad7.055,1328.09.2018.
SINDIKAL.ORGAN.MUZICKI CENTARZarada za redovan rad365,1028.09.2018.
LOVCEN BANKA AD (MFI KONTAKT)Zarada za redovan rad585,7328.09.2018.
KOMERCIJALNA BANKAZarada za redovan rad578,0828.09.2018.
MUZICKI CENTAR JUIzdaci po osnovu isplate ugovora o djelu27.000,0019.09.2018.
MUZICKI CENTAR JUSluzbena putovanja u zemlji5.000,0019.09.2018.
MUZICKI CENTAR JUOstale naknade13.500,0019.09.2018.
PRIREZ NA POREZ PODGORICAOpstinski prirez952,4313.09.2018.
MUZICKI CENTAR JUOstalo9.166,6610.09.2018.
MUZICKI CENTAR JUOstalo166,6610.09.2018.
MUZICKI CENTAR JUKomunalne naknade104,1710.09.2018.
MUZICKI CENTAR JUKontribucije za članstvo u medjunarodnim organ833,3310.09.2018.
MUZICKI CENTAR JUIzdaci po osnovu isplate ugovora o djelu4.166,6710.09.2018.
MUZICKI CENTAR JUOstale usluge prevoza4.166,6707.09.2018.
MUZICKI CENTAR JUBankarske usluge/provizije250,0007.09.2018.
MUZICKI CENTAR JURashodi za telefonske usluge583,3307.09.2018.
MUZICKI CENTAR JUReprezentacija u zemlji83,3307.09.2018.
MUZICKI CENTAR JUSluzbena putovanja u zemlji833,3307.09.2018.
MUZICKI CENTAR JUOstali materijali2.500,0007.09.2018.
MUZICKI CENTAR JURashodi za tečna goriva500,0007.09.2018.
MUZICKI CENTAR JUKancelarijski materijal500,0007.09.2018.
MUZICKI CENTAR JUNaknada za stanovanje i odvojen zivot750,0007.09.2018.
Jedinstveni račun poreza i doprinosaDoprinos Fondu rada135,4803.09.2018.
Jedinstveni račun poreza i doprinosaDoprinos za osiguranje od nezaposlenosti338,8203.09.2018.
Jedinstveni račun poreza i doprinosaDoprinos za zdravstveno osiguranje2.913,9103.09.2018.
Jedinstveni račun poreza i doprinosaDoprinos za penzijsko i invalidsko osiguranje3.727,0803.09.2018.
Jedinstveni račun poreza i doprinosaDoprinos za osiguranje od nezaposlenosti338,8203.09.2018.
Jedinstveni račun poreza i doprinosaDoprinos za zdravstveno osiguranje5.760,1003.09.2018.
Jedinstveni račun poreza i doprinosaDoprinos za penzijsko i invalidsko osiguranje10.164,8303.09.2018.
Jedinstveni račun poreza i doprinosaPorez na zarade6.349,5103.09.2018.
ADDIKO BANK (HYPO ALPE ADRIA)Zarada za redovan rad2.421,4331.08.2018.
PODGORICKA BANKA (SOCIETE GENERALE)Zarada za redovan rad5.846,9331.08.2018.
ERSTE(OPORTUNITI) BANKAZarada za redovan rad8.477,7431.08.2018.
SINDIKAL.ORGAN.MUZICKI CENTARZarada za redovan rad360,9731.08.2018.
ATLAS BANKAZarada za redovan rad818,3531.08.2018.
HIPOTEKARNA BANKAZarada za redovan rad6.732,6631.08.2018.