Min.za ljudska i manjinska prava

Jedinstveni račun poreza i doprinosaIzrada projekata35,8007.05.2020.
PRIREZ NA POREZ PODGORICAIzrada projekata5,3707.05.2020.
CRNOGORSKA KOMERCIJALNA BANKAIzrada projekata400,0007.05.2020.
Jedinstveni račun poreza i doprinosaIzrada projekata50,9213.04.2020.
Jedinstveni račun poreza i doprinosaIzrada projekata81,5513.04.2020.
Jedinstveni račun poreza i doprinosaIzrada projekata35,8013.04.2020.
PRIREZ NA POREZ PODGORICAIzrada projekata5,3713.04.2020.
CRNOGORSKA KOMERCIJALNA BANKAIzrada projekata400,0013.04.2020.
DOO SAVANA CONTINENTAL PROPERTYIzrada projekata1.518,0017.03.2020.
LOVCEN BECICI JUIzrada projekata4.558,6717.03.2020.
MARCO POLO TRAVEL AGENCIJAIzrada projekata567,3917.03.2020.
VOLI TRADE DOOIzrada projekata250,0016.03.2020.
FIORE DI MARE DOOIzrada projekata210,9504.03.2020.
CRNOGORSKA KOMERCIJALNA BANKAIzrada projekata400,0002.03.2020.
Jedinstveni račun poreza i doprinosaIzrada projekata50,9202.03.2020.
Jedinstveni račun poreza i doprinosaIzrada projekata81,5502.03.2020.
Jedinstveni račun poreza i doprinosaIzrada projekata35,8002.03.2020.
PRIREZ NA UGOVOR O DJELUIzrada projekata5,3702.03.2020.
PRIREZ NA UGOVOR O DJELUIzrada projekata3,0302.03.2020.
Jedinstveni račun poreza i doprinosaIzrada projekata20,1702.03.2020.
NLB MONTENEGRO BANKAIzrada projekata300,0002.03.2020.
DOO MONOMENTIzrada projekata211,5026.02.2020.
NEMESIS KOTORIzrada projekata88,4520.02.2020.
KAFANA BAZAR ULCINJIzrada projekata47,0020.02.2020.
GALEB LUXIzrada projekata80,0020.02.2020.
NEMESIS KOTORIzrada projekata146,0020.02.2020.
KAFANA BAZAR ULCINJIzrada projekata62,0020.02.2020.
VN17 DOOIzrada projekata190,1020.02.2020.
VN17 DOOIzrada projekata93,6020.02.2020.
VN17 DOOIzrada projekata77,3020.02.2020.
MARCO POLO TRAVEL AGENCIJAIzrada projekata420,0019.02.2020.
MARCO POLO TRAVEL AGENCIJAIzrada projekata1.307,0019.02.2020.
PRAVNI EKSPERT DOOIzrada projekata31,1619.02.2020.
MARCO POLO TRAVEL AGENCIJAIzrada projekata4,1319.02.2020.
MARCO POLO TRAVEL AGENCIJAIzrada projekata2.082,9619.02.2020.
CRNOGORSKA KOMERCIJALNA BANKAIzrada projekata150,0011.02.2020.
CRNOGORSKA KOMERCIJALNA BANKAIzrada projekata150,0011.02.2020.
Jedinstveni račun poreza i doprinosaIzrada projekata10,0911.02.2020.
Jedinstveni račun poreza i doprinosaIzrada projekata10,0911.02.2020.
PRIREZ NA UGOVOR O DJELUIzrada projekata1,5111.02.2020.
PRIREZ NA UGOVOR O DJELUIzrada projekata1,5111.02.2020.
CENTRALNA BANKA CRNE GOREDnevnice za sluzbena putovanja u zemlji300,0004.02.2020.
CENTRALNA BANKA CRNE GOREDnevnice za sluzbena putovanja u zemlji300,0004.02.2020.
CENTRALNA BANKA CRNE GORESluzbena putovanja u zemlji313,1204.02.2020.
CENTRALNA BANKA CRNE GORESluzbena putovanja u zemlji375,0004.02.2020.
CENTRALNA BANKA CRNE GOREDnevnice za sluzbeno putovanje u inostranstvo1.650,0004.02.2020.
CENTRALNA BANKA CRNE GOREDnevnice za sluzbeno putovanje u inostranstvo412,5004.02.2020.
PRVA (NIKSICKA) BANKAOstale usluge18,0030.12.2019.
HIPOTEKARNA BANKAOstale usluge13,5230.12.2019.
ERSTE(OPORTUNITI) BANKAOstale usluge25,9330.12.2019.