Min.od.raz.i turizma

CRNOGORSKA KOMERCIJALNA BANKAZarada za redovan rad5.406,7028.04.2011.
NLB MONTENEGRO BANKAZarada za redovan rad1.058,6428.04.2011.
PRIREZ NA POREZ PODGORICAOstale usluge8,6828.04.2011.
Jedinstveni račun poreza i doprinosaOstale usluge268,8528.04.2011.
PODGORICKA BANKA (SOCIETE GENERALE)Ostale usluge650,0028.04.2011.
PRIREZ NA POREZ PODGORICAOstale usluge3,4728.04.2011.
PRIREZ NA POREZ PODGORICAOstale usluge5,0428.04.2011.
Jedinstveni račun poreza i doprinosaOstale usluge33,6228.04.2011.
PODGORICKA BANKA (SOCIETE GENERALE)Ostale usluge500,0028.04.2011.
PRIREZ NA POREZ PODGORICAOstale usluge6,0528.04.2011.
Jedinstveni račun poreza i doprinosaOstale usluge40,3428.04.2011.
PRVA (NIKSICKA) BANKAOstale usluge600,0028.04.2011.
PRIREZ NA POREZ PODGORICAOstale usluge6,0128.04.2011.
Jedinstveni račun poreza i doprinosaOstale usluge186,1328.04.2011.
ERSTE (OPORTUNITI) BANKAOstale usluge450,0028.04.2011.
PRIREZ NA POREZ PODGORICAOstale usluge5,6528.04.2011.
Jedinstveni račun poreza i doprinosaOstale usluge174,9628.04.2011.
CRNOGORSKA KOMERCIJALNA BANKAOstale usluge423,0028.04.2011.
PRIREZ NA POREZ PODGORICAOstale usluge3,3428.04.2011.
Jedinstveni račun poreza i doprinosaOstale usluge103,4028.04.2011.
CRNOGORSKA KOMERCIJALNA BANKAOstale usluge250,0028.04.2011.
Jedinstveni račun poreza i doprinosaOstale usluge107,5328.04.2011.
ATLASMONT BANKA PODGORICAOstale usluge260,0028.04.2011.
NLB MONTENEGRO BANKAZarada za redovan rad1.462,6128.04.2011.
PODGORICKA BANKA (SOCIETE GENERALE)Zarada za redovan rad3.891,0228.04.2011.
CRNOGORSKA KOMERCIJALNA BANKAZarada za redovan rad961,8828.04.2011.
CRNOGORSKA KOMERCIJALNA BANKAZarada za redovan rad6.969,0728.04.2011.
CRNOGORSKA KOMERCIJALNA BANKAZarada za redovan rad675,2728.04.2011.
HIPOTEKARNA BANKAZarada za redovan rad293,4628.04.2011.
PRVA (NIKSICKA) BANKAZarada za redovan rad609,8428.04.2011.
KOMERCIJALNA BANKAZarada za redovan rad651,1128.04.2011.
ATLAS BANKAZarada za redovan rad1.230,9928.04.2011.
CENTRALNA BANKA CRNE GORESluzbena putovanja u zemlji929,9427.04.2011.
CENTRALNA BANKA CRNE GORESluzbena putovanja u zemlji487,2127.04.2011.
CENTRALNA BANKA CRNE GOREOstale usluge2.100,0027.04.2011.
UPRAVA CARINA CGOstale usluge195,0826.04.2011.
V-MarinaOstale usluge160,0026.04.2011.
ERSTE (OPORTUNITI) BANKAOstale usluge2.000,0020.04.2011.
CRNOGORSKA KOMERCIJALNA BANKAOstale usluge4.073,2718.04.2011.
PRIREZ NA POREZ PODGORICAOstale usluge5,6115.04.2011.
Jedinstveni račun poreza i doprinosaOstale usluge173,7215.04.2011.
KASTEX DOOKancelarijski materijal784,6115.04.2011.
FAXIMILE PODGORICAOstalo29,1315.04.2011.
FAXIMILE PODGORICAOstalo0,8715.04.2011.
TAGOR D.O.O.Tekuce odrzavanje opreme101,8815.04.2011.
TAGOR D.O.O.Tekuce odrzavanje opreme359,2115.04.2011.
TAGOR D.O.O.Tekuce odrzavanje opreme359,2115.04.2011.
CRNOGORSKA KOMERCIJALNA BANKASredstva transporta1.263,7215.04.2011.
CRNOGORSKA KOMERCIJALNA BANKASredstva transporta941,6715.04.2011.
CRNOGORSKA KOMERCIJALNA BANKASredstva transporta8,6515.04.2011.