Zavod za zapošljavanje

KOMUNALNO JAVNO PREKomunalne naknade36,0011.04.2025.
KOMUNALNO PREDUZECEKomunalne naknade19,6311.04.2025.
KOMUNALNO DOO ANDRIKomunalne naknade6,2511.04.2025.
DEPONIJA DOOKomunalne naknade237,1711.04.2025.
CISTOCA HERCEG NOVIKomunalne naknade162,0011.04.2025.
CISTOCA JPKomunalne naknade237,1711.04.2025.
DOO KOMUNALNE DJELAKomunalne naknade58,8211.04.2025.
JP KOMUNALNE DJELATKomunalne naknade39,2911.04.2025.
JP KOMUNALNE DJELATKomunalne naknade39,2911.04.2025.
KOMUNALNO J.P. TIVATKomunalne naknade24,0011.04.2025.
KOMUNALNE USLUGE GRKomunalne naknade23,0011.04.2025.
LIM JKSPKomunalne naknade104,2611.04.2025.
JP KOMUNALNO KOLASINKomunalne naknade40,6611.04.2025.
KOMUNALNO STAMBENOKomunalne naknade18,3611.04.2025.
KOMUNALNE DJELATNOSKomunalne naknade142,3111.04.2025.
KOMUNALNE DJELATNOSKomunalne naknade142,3111.04.2025.
KOMUNALNO DOO NIKSICKomunalne naknade63,7011.04.2025.
JP VODOVOD BISTRICAOstali rashodi za energiju4,0711.04.2025.
JP VODOVOD BISTRICAOstali rashodi za energiju3,1511.04.2025.
JP VODOVOD BISTRICAOstali rashodi za energiju15,9811.04.2025.
JP VODOVOD I KANALIOstali rashodi za energiju138,4911.04.2025.
CRNOGORSKA KOMERCIJDnevnice za sluzbena putovanja u zemlji9,0011.04.2025.
CRNOGORSKA KOMERCIJPrevoz na sluzbenom putovanju u zemlji11,0011.04.2025.
HASSPED DOOSubvencije poslodavcima za zaposlj lica sa invalid6.301,2210.04.2025.
ONE CRNA GORA DOOSubvencije poslodavcima za zaposlj lica sa invalid7.431,7810.04.2025.
PU AUTO SKOLA MINELSubvencije poslodavcima za zaposlj lica sa invalid3.374,9910.04.2025.
LIGHT MNE DOOSubvencije poslodavcima za zaposlj lica sa invalid2.369,8010.04.2025.
SPORTING GROUP DOOSubvencije poslodavcima za zaposlj lica sa invalid1.145,5710.04.2025.
DOO INTERNAL CLEANISubvencije poslodavcima za zaposlj lica sa invalid2.324,4610.04.2025.
AUTO SKOLA AS DRUMSubvencije poslodavcima za zaposlj lica sa invalid3.649,3210.04.2025.
DOO CORRECT CONSTRUSubvencije poslodavcima za zaposlj lica sa invalid7.550,3610.04.2025.
IGMA PRODUCT DOOSubvencije poslodavcima za zaposlj lica sa invalid2.067,8010.04.2025.
FRIZ.SALON CUTTINGSubvencije poslodavcima za zaposlj lica sa invalid1.275,0010.04.2025.
IDEA CG DOOSubvencije poslodavcima za zaposlj lica sa invalid8.085,5210.04.2025.
STADION AKCIONARSKOSubvencije poslodavcima za zaposlj lica sa invalid3.059,3610.04.2025.
CAZAS NVUSubvencije poslodavcima za zaposlj lica sa invalid1.177,3310.04.2025.
MONTE PUT DOOSubvencije poslodavcima za zaposlj lica sa invalid6.160,3010.04.2025.
NVO NOVA SANSA U NOSubvencije poslodavcima za zaposlj lica sa invalid2.420,4910.04.2025.
VISAN CG DOO KOTORSubvencije poslodavcima za zaposlj lica sa invalid1.564,4210.04.2025.
VUK CO LTD DOOSubvencije poslodavcima za zaposlj lica sa invalid1.309,9810.04.2025.
MONTENEGRO-GAS D.OSubvencije poslodavcima za zaposlj lica sa invalid1.680,0010.04.2025.
DOO RAVNI KRS COSubvencije poslodavcima za zaposlj lica sa invalid3.779,2010.04.2025.
FI MA DOOSubvencije poslodavcima za zaposlj lica sa invalid1.439,8210.04.2025.
DOO KARDOMSubvencije poslodavcima za zaposlj lica sa invalid2.593,8010.04.2025.
DOO X EXPRESSSubvencije poslodavcima za zaposlj lica sa invalid3.375,0010.04.2025.
DOO GRAND EXPRESSSubvencije poslodavcima za zaposlj lica sa invalid2.273,7510.04.2025.
POLJOPRIVREDNA APOTSubvencije poslodavcima za zaposlj lica sa invalid8.142,7510.04.2025.
SS MT COMPANY DOOSubvencije poslodavcima za zaposlj lica sa invalid1.235,9710.04.2025.
ROKSPED TABACCO S PSubvencije poslodavcima za zaposlj lica sa invalid690,2010.04.2025.
CRNOGORSKI ELEKTRODSubvencije poslodavcima za zaposlj lica sa invalid4.723,9110.04.2025.