Zavod za zapošljavanje

HIPOTEKARNA BANKAStrucno osposobljavanje invalidnih lica32,0304.07.2025.
CRNOGORSKA KOMERCIJStrucno osposobljavanje invalidnih lica21,3504.07.2025.
NLB MONTENEGRO BANKAStrucno osposobljavanje invalidnih lica21,3504.07.2025.
PRVA (NIKSICKA) BANKAStrucno osposobljavanje invalidnih lica85,4004.07.2025.
NLB MONTENEGRO BANKAStrucno osposobljavanje invalidnih lica21,3504.07.2025.
CRNOGORSKA KOMERCIJStrucno osposobljavanje invalidnih lica21,3504.07.2025.
LOVCEN BANKA AD POPrevoz na sluzbenom putovanju u zemlji2,5004.07.2025.
CRNOGORSKA KOMERCIJDnevnice za sluzbeno putovanje u inostranstvo224,0004.07.2025.
CRNOGORSKA KOMERCIJDnevnice za sluzbena putovanja u zemlji36,0004.07.2025.
CRNOGORSKA KOMERCIJDnevnice za sluzbena putovanja u zemlji18,0004.07.2025.
CRNOGORSKA KOMERCIJPrevoz na sluzbenom putovanju u zemlji26,8004.07.2025.
CRNOGORSKA KOMERCIJPrevoz na sluzbenom putovanju u zemlji7,0004.07.2025.
LOVCEN BANKA AD PODnevnice za sluzbeno putovanje u inostranstvo80,5004.07.2025.
GRAWE NEZIVOTNO OSIOsiguranje lica815,0004.07.2025.
POSTA CRNE GORE DOOKancelarijski materijal25,4104.07.2025.
M PROMO DOOKancelarijski materijal36,3004.07.2025.
STAMBENA ZGRADA PARKOstale usluge360,0004.07.2025.
ADVOKAT VUKOVIC MILIzdaci po osnovu sudskih postupaka125,0004.07.2025.
LINGVA MONTUsluge usavrsavanja zaposlenih1.665,0004.07.2025.
POSTA CRNE GORE DOORashodi za postanske usluge4.152,1504.07.2025.
CRNOGORSKI TELEKOMRashodi za telefonske usluge3.398,8304.07.2025.
NATURA TRADE DOOReprezentacija u zemlji32,5904.07.2025.
CUNGU CO D O OReprezentacija u zemlji56,3104.07.2025.
LIM JKSPKomunalne naknade104,2604.07.2025.
KOMUNALNE USLUGE GRKomunalne naknade23,0004.07.2025.
KOMUNALNO PREDUZECEKomunalne naknade19,6304.07.2025.
KOMUNALNO STAMBENOKomunalne naknade11,9804.07.2025.
JP KOMUNALNO KOLASINKomunalne naknade40,6604.07.2025.
S PRESS PLUS DOOPublikacije casopisi i glasila18,1304.07.2025.
S PRESS PLUS DOOPublikacije casopisi i glasila5,8704.07.2025.
S PRESS PLUS DOOPublikacije casopisi i glasila16,0004.07.2025.
PRVA (NIKSICKA) BANKABankarske usluge/provizije166,0004.07.2025.
PRVA (NIKSICKA) BANKANaknade nezaposlenim licima1.807.289,5104.07.2025.
JEDINSTVENI RACUN PNaknade nezaposlenim licima180.728,9804.07.2025.
PRVA (NIKSICKA) BANKANaknade nezaposlenim licima2.162,2104.07.2025.
JEDINSTVENI RACUN PNaknade nezaposlenim licima216,2204.07.2025.
AUTOPERIONICA BALICSubvencije poslodavcima za zaposlj lica sa invalid243,7503.07.2025.
SZR MALA AZIJASubvencije poslodavcima za zaposlj lica sa invalid502,7903.07.2025.
BELLA DONNA 5 SZRSubvencije poslodavcima za zaposlj lica sa invalid502,7903.07.2025.
STR VMOBILE(PRED.BASubvencije poslodavcima za zaposlj lica sa invalid487,3503.07.2025.
VUJISIC KOMPANISubvencije poslodavcima za zaposlj lica sa invalid502,7903.07.2025.
ATELJE SANELASubvencije poslodavcima za zaposlj lica sa invalid150,0003.07.2025.
DOO DRONSubvencije poslodavcima za zaposlj lica sa invalid983,5603.07.2025.
DOO VSP MARTINSubvencije poslodavcima za zaposlj lica sa invalid686,6503.07.2025.
AUTO SLEP SERVIS BRSubvencije poslodavcima za zaposlj lica sa invalid1.485,0003.07.2025.
Halal SZRSubvencije poslodavcima za zaposlj lica sa invalid2.137,5003.07.2025.
SUR BAZASubvencije poslodavcima za zaposlj lica sa invalid974,7003.07.2025.
PPU MONTESSORI ZVONOSubvencije poslodavcima za zaposlj lica sa invalid1.765,7803.07.2025.
PING DOOSubvencije poslodavcima za zaposlj lica sa invalid4.387,2403.07.2025.
INTERCOM DOOSubvencije poslodavcima za zaposlj lica sa invalid825,0003.07.2025.