Zavod za zapošljavanje

DNEV.CENT.ZA DJEC.OJavni rad2.030,6722.10.2025.
NVO KORAK NADE BERAJavni rad2.030,6722.10.2025.
LJEPSA BUDUCNOSTJavni rad2.030,6722.10.2025.
NVO SJEVERNA ZEMLJAJavni rad1.353,7822.10.2025.
OS RADOMIR MITROVICJavni rad1.353,7822.10.2025.
CARITAS CGJavni rad676,8922.10.2025.
OPSTINA GUSINJEJavni rad1.415,3222.10.2025.
NVO BUDUCNOST PLAVAJavni rad2.707,5622.10.2025.
KOMUNALNO PREDUZECEKomunalne naknade19,6322.10.2025.
VODOVOD I KANALIZACOstali rashodi za energiju3,0222.10.2025.
VODOVOD I KANALIZACOstali rashodi za energiju3,8222.10.2025.
VODOVOD I KANALIZACOstali rashodi za energiju4,1022.10.2025.
VODOVOD I KANALIZACOstali rashodi za energiju12,4622.10.2025.
VODOVOD I KANALIZACOstali rashodi za energiju4,9122.10.2025.
VODOVOD I KANALIZACOstali rashodi za energiju16,8122.10.2025.
CRNOGORSKA KOMERCIJDnevnice za sluzbena putovanja u zemlji9,0022.10.2025.
CRNOGORSKA KOMERCIJDnevnice za sluzbena putovanja u zemlji9,0022.10.2025.
CRNOGORSKA KOMERCIJDnevnice za sluzbena putovanja u zemlji9,0022.10.2025.
CRNOGORSKA KOMERCIJPrevoz na sluzbenom putovanju u zemlji10,0022.10.2025.
MIL MIL DOOReprezentacija u zemlji50,0022.10.2025.
DOO J S M TEHNOFRIGOTekuće održavanje opreme182,7122.10.2025.
JP VODOVOD I KANALIOstali rashodi za energiju23,4222.10.2025.
ELEKTROPRIVREDA CGRashodi za elektricnu energiju2,3622.10.2025.
ELEKTRODISTRIBUCIJARashodi za elektricnu energiju5,3422.10.2025.
ELEKTRODISTRIBUCIJARashodi za elektricnu energiju154,6222.10.2025.
ELEKTRODISTRIBUCIJARashodi za elektricnu energiju392,7322.10.2025.
POSTA CRNE GORE DOOKancelarijski materijal5,0822.10.2025.
KOMUNALNO J.P. TIVATKomunalne naknade24,0022.10.2025.
VODOVOD I KANALIZACOstali rashodi za energiju7,0022.10.2025.
S PRESS PLUS DOOPublikacije casopisi i glasila40,0022.10.2025.
ARTE HOME DOO(EXPREStrucno osposobljavanje invalidnih lica19.952,4221.10.2025.
PU DIGITALBEE EDUStrucno osposobljavanje35.375,0021.10.2025.
NVO NARDOSJavni rad1.353,7821.10.2025.
LOVCEN AUTO DOOOsiguranje vozila20,0021.10.2025.
CRNOGORSKA KOMERCIJJednokratne socijalne pomoci1.600,0021.10.2025.
ERSTE (OPORTUNITI)Prevoz na sluzbenom putovanju u zemlji7,0021.10.2025.
CRNOGORSKA KOMERCIJPrevoz na sluzbenom putovanju u zemlji7,0021.10.2025.
NVU KLJUC BUDUCNOSTIJavni rad2.955,5220.10.2025.
SIGURAN DOM ZENE SJJavni rad1.601,7420.10.2025.
IKRE NVUJavni rad1.849,7020.10.2025.
OLAKSAJMO ZIVOT DJEJavni rad2.278,6320.10.2025.
PRAVAC CRNA GORA NVUJavni rad2.030,6720.10.2025.
VODOVOD I KANALIZACOstali rashodi za energiju17,9120.10.2025.
CRNOGORSKA KOMERCIJDnevnice za sluzbeno putovanje u inostranstvo203,0020.10.2025.
VODOVOD I KANALIZACOstali rashodi za energiju4,8820.10.2025.
S PRESS PLUS DOOPublikacije casopisi i glasila60,0020.10.2025.
DJURICI DOOSezonsko zapošljavanje1.353,7820.10.2025.
PU URBAN PROTETCIONStrucno osposobljavanje3.024,0017.10.2025.
AUTO SKOLA MAKS- POStrucno osposobljavanje2.500,0017.10.2025.
NIKSAL PRED.ZA PR.TStrucno osposobljavanje676,8917.10.2025.