Zavod za zapošljavanje

CRNOGORSKA KOMERCIJALNA BANKAStrucno osposobljavanje420,6613.02.2026.
ERSTE(OPORTUNITI) BANKAStrucno osposobljavanje420,6613.02.2026.
PRVA (NIKSICKA) BANKAStrucno osposobljavanje1.121,7613.02.2026.
HIPOTEKARNA BANKADnevnice za sluzbena putovanja u zemlji18,0012.02.2026.
CRNOGORSKA KOMERCIJALNA BANKADnevnice za sluzbena putovanja u zemlji18,0012.02.2026.
CRNOGORSKA KOMERCIJALNA BANKADnevnice za sluzbena putovanja u zemlji18,0012.02.2026.
CRNOGORSKA KOMERCIJALNA BANKAReprezentacija u zemlji1.000,0012.02.2026.
DOO KOMUNALNE DJELATNOSTI GUSINJEKomunalne naknade57,6012.02.2026.
NLB MONTENEGRO BANKADnevnice za sluzbena putovanja u zemlji18,0012.02.2026.
KOMUNALNE DJELATNOSTI BARKomunalne naknade164,7812.02.2026.
KOMUNALNO STAMBENO JP BUDVAKomunalne naknade18,3612.02.2026.
POSTA CRNE GORE DOOKancelarijski materijal2,5412.02.2026.
POSTA CRNE GORE DOOKancelarijski materijal5,0812.02.2026.
PLJEVALJSKA KNJIZARA DOOKancelarijski materijal29,1012.02.2026.
JP CISTOCA PLJEVLJAKomunalne naknade163,9112.02.2026.
JP CISTOCA PLJEVLJAKomunalne naknade74,1712.02.2026.
CRNOGORSKA KOMERCIJALNA BANKADnevnice za sluzbena putovanja u zemlji36,0012.02.2026.
CRNOGORSKA KOMERCIJALNA BANKADnevnice za sluzbena putovanja u zemlji45,0012.02.2026.
ADDIKO BANK (HYPO ALPE ADRIA)Dnevnice za sluzbena putovanja u zemlji54,0012.02.2026.
HIPOTEKARNA BANKADnevnice za sluzbena putovanja u zemlji18,0012.02.2026.
ERSTE (OPORTUNITI) BANKAJubilarne nagrade216,0012.02.2026.
NLB MONTENEGRO BANKAJubilarne nagrade108,0012.02.2026.
CRNOGORSKA KOMERCIJALNA BANKAOtpremnine2.559,6012.02.2026.
CRNOGORSKA KOMERCIJALNA BANKAOtpremnine2.559,6012.02.2026.
Jedinstveni račun poreza i doprinosaOtpremnine373,9812.02.2026.
PRIREZ NA POREZ PODGORICAOtpremnine28,0512.02.2026.
PRIREZ NA POREZ PLJEVLJAOtpremnine24,3112.02.2026.
ROYAL TRAVEL DOOSubvencije poslodavcima za zaposlj lica sa invalid686,6512.02.2026.
GREEN BEA DOOSubvencije poslodavcima za zaposlj lica sa invalid1.387,2512.02.2026.
RUDI IMPEX DOOSubvencije poslodavcima za zaposlj lica sa invalid1.809,7112.02.2026.
PANDA BELI DOOSubvencije poslodavcima za zaposlj lica sa invalid593,4812.02.2026.
CRVENI KRST TIVATSubvencije poslodavcima za zaposlj lica sa invalid1.283,7812.02.2026.
UMJETNICKI CENTAR DOOSubvencije poslodavcima za zaposlj lica sa invalid1.184,9012.02.2026.
ADVOKATSKA KANC MLADEN DUBAKSubvencije poslodavcima za zaposlj lica sa invalid1.218,3812.02.2026.
SZR GOLDSubvencije poslodavcima za zaposlj lica sa invalid502,7912.02.2026.
DOO VETERINARSKA AMBULANTA BPSubvencije poslodavcima za zaposlj lica sa invalid591,8012.02.2026.
UDRUZENJE PARAPLEGICARA CG N.OSubvencije poslodavcima za zaposlj lica sa invalid502,8012.02.2026.
DOO AUTO SERVIS KOD GOCIJASubvencije poslodavcima za zaposlj lica sa invalid1.206,2212.02.2026.
SCKLOMONT TIVATSubvencije poslodavcima za zaposlj lica sa invalid689,8312.02.2026.
AR NECKO DOOSubvencije poslodavcima za zaposlj lica sa invalid1.095,1612.02.2026.
OZON I DOO PLJEVLJASubvencije poslodavcima za zaposlj lica sa invalid1.084,2412.02.2026.
GOL DOOSubvencije poslodavcima za zaposlj lica sa invalid251,4012.02.2026.
IMFOLAB D O OSubvencije poslodavcima za zaposlj lica sa invalid1.889,6012.02.2026.
ADVOKAT RANISLAV POPOVICSubvencije poslodavcima za zaposlj lica sa invalid324,9012.02.2026.
PRED.VASIC MIHAILO-FRIZ.SALON SPORTSubvencije poslodavcima za zaposlj lica sa invalid649,8012.02.2026.
NU ZRACAK MASTE I KREATIVNOSTISubvencije poslodavcima za zaposlj lica sa invalid882,8912.02.2026.
CELIK COM NK DOOSubvencije poslodavcima za zaposlj lica sa invalid1.889,6012.02.2026.
MONTELADA DOOSubvencije poslodavcima za zaposlj lica sa invalid502,7912.02.2026.
DOO BU2 RENT A CARSubvencije poslodavcima za zaposlj lica sa invalid746,0812.02.2026.
SANETOD.O.O.ZA PROIZVODNJU TRGSubvencije poslodavcima za zaposlj lica sa invalid927,1112.02.2026.