Fond za zdravstveno osiguranje

DOM ZDRAVLJA NIKSICTransferi za lijekove i medicinska sredstva-JZU4.143,6826.06.2026.
DOM ZDRAVLJA B. DEDEJIC MOJKOVACMedicinska oprema689,7026.06.2026.
OPSTA BOLNICA NIKSICTransferi za lijekove i medicinska sredstva-JZU53.707,5126.06.2026.
OPSTA BOLNICA DANILO I CETINJETransferi za lijekove i medicinska sredstva-JZU45.547,0426.06.2026.
ZAVOD ZA TRANSFUZIJU KRVITransferi za lijekove i medicinska sredstva-JZU52.342,2425.06.2026.
ZAVOD ZA HITNU MEDICINSKU POMOCTransferi za lijekove i medicinska sredstva-JZU1.052,5225.06.2026.
HIPOTEKARNA BANKANaknade za putne troskove u inostranstvu478,9725.06.2026.
ADVOKAT GAZIVODA SINISAAdvokatske usluge610,1125.06.2026.
ADVOKAT GAZIVODA SINISAAdvokatske usluge174,1125.06.2026.
ADVOKAT GAZIVODA SINISAAdvokatske usluge159,6725.06.2026.
ADVOKAT GAZIVODA SINISAAdvokatske usluge154,1825.06.2026.
ADVOKAT GAZIVODA SINISAAdvokatske usluge121,2625.06.2026.
ADVOKAT GAZIVODA SINISAAdvokatske usluge51,1725.06.2026.
DOM ZDRAVLJA PODGORICATransferi za lijekove i medicinska sredstva-JZU37.091,4425.06.2026.
MONTEFARM APOTEKARSKA USTANOVATransferi za lijekove i med. sredst.-Montefarm14.127.186,9625.06.2026.
OPSTA BOLNICA KOTORTransferi za lijekove i medicinska sredstva-JZU55.742,9825.06.2026.
OPSTA BOLNICA KOTORTransferi za lijekove i medicinska sredstva-JZU33.793,8025.06.2026.
ZAVOD ZA TRANSFUZIJU KRVINaknada za stanovanje i odvojen zivot660,0024.06.2026.
ZAVOD ZA TRANSFUZIJU KRVIOstale naknade-neto3.760,0024.06.2026.
ZAVOD ZA TRANSFUZIJU KRVIOstale naknade-obaveze133,0324.06.2026.
Jedinstveni račun poreza i doprinosaOstale naknade-obaveze1.370,3324.06.2026.
Jedinstveni račun poreza i doprinosaOstale naknade-obaveze9.657,2024.06.2026.
ZAVOD ZA HITNU MEDICINSKU POMOCOstale naknade-obaveze791,4424.06.2026.
ZAVOD ZA HITNU MEDICINSKU POMOCNaknada za stanovanje i odvojen zivot1.111,0024.06.2026.
ZAVOD ZA HITNU MEDICINSKU POMOCOtpremnine2.559,6024.06.2026.
ZAVOD ZA HITNU MEDICINSKU POMOCOstale naknade-neto35.022,0124.06.2026.
CRNOGORSKA KOMERCIJALNA BANKALiječenje van CG i Fonda-Liječenje u inostranstvu500,0024.06.2026.
CRNOGORSKA KOMERCIJALNA BANKALiječenje van CG i Fonda-Liječenje u inostranstvu9.450,0024.06.2026.
CRNOGORSKA KOMERCIJALNA BANKALiječenje van CG i Fonda-Liječenje u inostranstvu8.600,0024.06.2026.
CRNOGORSKA KOMERCIJALNA BANKALiječenje van CG i Fonda-Liječenje u inostranstvu4.250,0024.06.2026.
CRNOGORSKA KOMERCIJALNA BANKALiječenje van CG i Fonda-Liječenje u inostranstvu3.500,0024.06.2026.
CRNOGORSKA KOMERCIJALNA BANKALiječenje van CG i Fonda-Liječenje u inostranstvu3.000,0024.06.2026.
CRNOGORSKA KOMERCIJALNA BANKALiječenje van CG i Fonda-Liječenje u inostranstvu2.900,0024.06.2026.
CRNOGORSKA KOMERCIJALNA BANKALiječenje van CG i Fonda-Liječenje u inostranstvu7.500,0024.06.2026.
CRNOGORSKA KOMERCIJALNA BANKALiječenje van CG i Fonda-Liječenje u inostranstvu3.500,0024.06.2026.
CRNOGORSKA KOMERCIJALNA BANKALiječenje van CG i Fonda-Liječenje u inostranstvu5.000,0024.06.2026.
CRNOGORSKA KOMERCIJALNA BANKALiječenje van CG i Fonda-Liječenje u inostranstvu3.500,0024.06.2026.
CRNOGORSKA KOMERCIJALNA BANKABankarske usluge/provizije10,0024.06.2026.
CRNOGORSKA KOMERCIJALNA BANKABankarske usluge/provizije10,0024.06.2026.
CRNOGORSKA KOMERCIJALNA BANKABankarske usluge/provizije10,0024.06.2026.
CRNOGORSKA KOMERCIJALNA BANKABankarske usluge/provizije10,0024.06.2026.
CRNOGORSKA KOMERCIJALNA BANKABankarske usluge/provizije10,0024.06.2026.
CRNOGORSKA KOMERCIJALNA BANKABankarske usluge/provizije10,0024.06.2026.
CRNOGORSKA KOMERCIJALNA BANKABankarske usluge/provizije10,0024.06.2026.
CRNOGORSKA KOMERCIJALNA BANKABankarske usluge/provizije10,0024.06.2026.
CRNOGORSKA KOMERCIJALNA BANKABankarske usluge/provizije10,0024.06.2026.
CRNOGORSKA KOMERCIJALNA BANKABankarske usluge/provizije10,0024.06.2026.
CRNOGORSKA KOMERCIJALNA BANKABankarske usluge/provizije10,0024.06.2026.
KLINICKI CENTAR CRNE GORENaknada za stanovanje i odvojen zivot48.987,6024.06.2026.
KLINICKI CENTAR CRNE GOREOtpremnine12.798,0024.06.2026.