Fond za zdravstveno osiguranje

PRIREZ NA POREZ PLUZINEOpstinski prirez22,9730.06.2026.
PRIREZ NA POREZ PLJEVLJAOpstinski prirez35,6330.06.2026.
PRIREZ NA POREZ PODGORICAOpstinski prirez1.303,9030.06.2026.
PRIREZ NA POREZ ROZAJEOpstinski prirez40,7430.06.2026.
PRIREZ NA POREZ SAVNIKOpstinski prirez13,4730.06.2026.
PRIREZ NA POREZ TIVATOpstinski prirez18,5830.06.2026.
PRIREZ NA POREZ TUZIOpstinski prirez3,4630.06.2026.
PRIREZ NA POREZ ULCINJOpstinski prirez26,4930.06.2026.
PRIREZ NA POREZ ZETAOpstinski prirez18,1030.06.2026.
PRIREZ NA POREZ ZABLJAKOpstinski prirez9,9730.06.2026.
CRNOGORSKA KOMERCIJALNA BANKAZarada za redovan rad1.697,5330.06.2026.
NLB MONTENEGRO BANKAZarada za redovan rad829,3530.06.2026.
ERSTE(OPORTUNITI) BANKAZarada za redovan rad2.632,4730.06.2026.
ADDIKO BANK (HYPO ALPE ADRIA)Zarada za redovan rad1.881,4930.06.2026.
PRVA (NIKSICKA) BANKAZarada za redovan rad1.348,4730.06.2026.
HIPOTEKARNA BANKAZarada za redovan rad2.660,8430.06.2026.
LOVCEN BANKA AD (MFI KONTAKT)Zarada za redovan rad818,0330.06.2026.
MONTE KREDIT MFIZarada za redovan rad103,6130.06.2026.
MFI MONTENEGRO INVESTMENT CREDITZarada za redovan rad229,8430.06.2026.
MFI LABOR DOOZarada za redovan rad287,3830.06.2026.
FOND ZDRAVSTVA AKREDITIV PODGORICAZarada za redovan rad353,9430.06.2026.
ZAPAD BANKA ADZarada za redovan rad217,0030.06.2026.
SINDIKAT FONDA ZDRAVSTVAZarada za redovan rad883,4030.06.2026.
SAMOST.SINDIKAT RADNIKA ZDRAVSZarada za redovan rad530,0430.06.2026.
SAVEZ SINDIKATA CRNE GOREZarada za redovan rad353,3630.06.2026.
Jedinstveni račun poreza i doprinosaUgovori o djelu-obaveze2.450,6630.06.2026.
Jedinstveni račun poreza i doprinosaUgovori o djelu-obaveze1.579,0330.06.2026.
CRNOGORSKA KOMERCIJALNA BANKAUgovori o djelu-neto6.590,0030.06.2026.
NLB MONTENEGRO BANKAUgovori o djelu-neto4.600,0030.06.2026.
ERSTE(OPORTUNITI) BANKAUgovori o djelu-neto1.340,0030.06.2026.
PRVA (NIKSICKA) BANKAUgovori o djelu-neto2.749,9930.06.2026.
HIPOTEKARNA BANKAUgovori o djelu-neto2.730,0030.06.2026.
LOVCEN BANKA AD (MFI KONTAKT)Ugovori o djelu-neto1.300,0030.06.2026.
PRIREZ NA POREZ ANDRIJEVICAUgovori o djelu-obaveze2,1530.06.2026.
PRIREZ NA POREZ BARUgovori o djelu-obaveze12,2530.06.2026.
PRIREZ NA POREZ BERANEUgovori o djelu-obaveze11,9230.06.2026.
PRIREZ NA POREZ BIJELO POLJEUgovori o djelu-obaveze25,3230.06.2026.
PRIREZ NA POREZ CETINJEUgovori o djelu-obaveze2,1030.06.2026.
PRIREZ NA POREZ H.NOVIUgovori o djelu-obaveze12,0830.06.2026.
PRIREZ NA POREZ KOLASINUgovori o djelu-obaveze1,8230.06.2026.
PRIREZ NA POREZ KOTORUgovori o djelu-obaveze1,9930.06.2026.
PRIREZ NA POREZ MOJKOVACUgovori o djelu-obaveze1,6530.06.2026.
PRIREZ NA POREZ NIKSICUgovori o djelu-obaveze34,7530.06.2026.
PRIREZ NA POREZ PLAVUgovori o djelu-obaveze2,4830.06.2026.
PRIREZ NA POREZ PLUZINEUgovori o djelu-obaveze2,1530.06.2026.
PRIREZ NA POREZ PLJEVLJAUgovori o djelu-obaveze2,3230.06.2026.
PRIREZ NA POREZ PODGORICAUgovori o djelu-obaveze145,9230.06.2026.
PRIREZ NA POREZ ROZAJEUgovori o djelu-obaveze12,2530.06.2026.
PRIREZ NA POREZ TIVATUgovori o djelu-obaveze1,9930.06.2026.
PRIREZ NA POREZ TUZIUgovori o djelu-obaveze13,2430.06.2026.