Fond za zdravstveno osiguranje

PZU APOTEKA DIVA PHTransferi za lijekove-PrivatneApoteke22.788,5421.03.2025.
PZU APOTEKA MEDTransferi za lijekove-PrivatneApoteke30.844,4121.03.2025.
PZU LARA PHARMTransferi za lijekove-PrivatneApoteke33.589,4621.03.2025.
OPSTA BOLNICA BERANENaknada za stanovanje i odvojen zivot9.448,0021.03.2025.
OPSTA BOLNICA BERANEOtpremnine4.576,5021.03.2025.
OPSTA BOLNICA BERANEOstale naknade-neto5.250,0021.03.2025.
OPSTA BOLNICA KOTORNaknada za stanovanje i odvojen zivot3.074,0021.03.2025.
OPSTA BOLNICA KOTOROstale naknade-neto720,0021.03.2025.
OPSTA BOLNICA KOTORNaknada za stanovanje i odvojen zivot660,0021.03.2025.
JEDINSTVENI RACUN POstale naknade-obaveze2.145,1321.03.2025.
JEDINSTVENI RACUN POstale naknade-obaveze641,3321.03.2025.
JEDINSTVENI RACUN POstale naknade-obaveze98,8321.03.2025.
OPSTA BOLNICA BERANEOstale naknade-obaveze236,7421.03.2025.
OPSTA BOLNICA KOTOROstale naknade-obaveze69,7721.03.2025.
OPSTA BOLNICA KOTOROstale naknade-obaveze12,8521.03.2025.
OPSTA BOLNICA BLAZONaknada za stanovanje i odvojen zivot7.251,0021.03.2025.
OPSTA BOLNICA BLAZOOtpremnine3.051,0021.03.2025.
OPSTA BOLNICA BLAZOOstale naknade-neto6.726,4121.03.2025.
OPSTA BOLNICA BIJENaknada za stanovanje i odvojen zivot5.162,5021.03.2025.
OPSTA BOLNICA BIJEOstale naknade-neto5.550,0021.03.2025.
OPSTA BOLNICA DANILNaknada za stanovanje i odvojen zivot3.408,5021.03.2025.
OPSTA BOLNICA DANILOstale naknade-neto2.190,0021.03.2025.
OPSTA BOLNICA NIKSICNaknada za stanovanje i odvojen zivot5.091,0721.03.2025.
OPSTA BOLNICA NIKSICOtpremnine1.530,0021.03.2025.
OPSTA BOLNICA NIKSICOstale naknade-neto6.300,0021.03.2025.
OPSTA BOLNICA PLJENaknada za stanovanje i odvojen zivot4.078,0021.03.2025.
OPSTA BOLNICA PLJEOtpremnine1.525,5021.03.2025.
OPSTA BOLNICA PLJEOstale naknade-neto5.679,8021.03.2025.
SPECIJALNA BOLNICANaknada za stanovanje i odvojen zivot2.197,0021.03.2025.
SPECIJALNA BOLNICAOstale naknade-neto1.670,0021.03.2025.
SPEC.BOLNICA ZA PSINaknada za stanovanje i odvojen zivot660,0021.03.2025.
SPEC.BOLNICA ZA PSIOtpremnine1.525,5021.03.2025.
SPEC.BOLNICA ZA PSIOstale naknade-neto3.738,4821.03.2025.
SPECIJALNA BOLNICANaknada za stanovanje i odvojen zivot5.388,5021.03.2025.
SPECIJALNA BOLNICAOstale naknade-neto3.650,0021.03.2025.
JEDINSTVENI RACUN POstale naknade-obaveze2.671,3721.03.2025.
JEDINSTVENI RACUN POstale naknade-obaveze899,3121.03.2025.
JEDINSTVENI RACUN POstale naknade-obaveze1.067,7021.03.2025.
JEDINSTVENI RACUN POstale naknade-obaveze2.078,0721.03.2025.
JEDINSTVENI RACUN POstale naknade-obaveze836,8921.03.2025.
JEDINSTVENI RACUN POstale naknade-obaveze833,8021.03.2025.
JEDINSTVENI RACUN POstale naknade-obaveze1.090,6421.03.2025.
OPSTA BOLNICA BLAZOOstale naknade-obaveze259,4921.03.2025.
OPSTA BOLNICA BIJEOstale naknade-obaveze106,5521.03.2025.
OPSTA BOLNICA DANILOstale naknade-obaveze74,3321.03.2025.
OPSTA BOLNICA NIKSICOstale naknade-obaveze122,0721.03.2025.
OPSTA BOLNICA PLJEOstale naknade-obaveze192,7121.03.2025.
SPECIJALNA BOLNICAOstale naknade-obaveze80,1121.03.2025.
SPEC.BOLNICA ZA PSIOstale naknade-obaveze71,3421.03.2025.
SPECIJALNA BOLNICAOstale naknade-obaveze129,0721.03.2025.