Fond za zdravstveno osiguranje

OSA Dr BoricicTransferi za stomatološke ambulante2.837,1026.08.2026.
OSA SorrisoTransferi za stomatološke ambulante2.653,2226.08.2026.
OSA CanakTransferi za stomatološke ambulante4.216,1926.08.2026.
OSA STOMADENTTransferi za stomatološke ambulante3.480,6826.08.2026.
OSA Bio dentTransferi za stomatološke ambulante2.469,3426.08.2026.
OSA MILOVIC NIKSICTransferi za stomatološke ambulante4.516,9626.08.2026.
OSA MRVOSEVICTransferi za stomatološke ambulante4.480,1226.08.2026.
OSA KOCOVICTransferi za stomatološke ambulante3.940,3826.08.2026.
OSA TOMASEVIC NIKSICTransferi za stomatološke ambulante4.516,9626.08.2026.
OSA KALUDENT NIKSICTransferi za stomatološke ambulante2.561,2826.08.2026.
OSA BOZOVIC NIKSICTransferi za stomatološke ambulante4.216,2026.08.2026.
OSA GREEN DENT NIKSICTransferi za stomatološke ambulante3.756,5026.08.2026.
OSA REKOVIC BUDVATransferi za stomatološke ambulante2.957,5426.08.2026.
OSA DENTAL ARTTransferi za stomatološke ambulante2.993,4426.08.2026.
OSA FAMILY DENTISTTransferi za stomatološke ambulante3.388,7426.08.2026.
OSA DUODENT BIJELO POLJETransferi za stomatološke ambulante4.516,9626.08.2026.
OSA ELDA DENTAL ROZAJETransferi za stomatološke ambulante4.124,2526.08.2026.
OSA KAPA BARTransferi za stomatološke ambulante4.337,5626.08.2026.
OSA MEDICA DENTTransferi za stomatološke ambulante2.745,1626.08.2026.
OSA HAPPY DENT PODGORICATransferi za stomatološke ambulante1.917,7026.08.2026.
OSA DENTA L LINE PODGORICATransferi za stomatološke ambulante3.940,3826.08.2026.
OSA SANDI PODGORICATransferi za stomatološke ambulante3.664,5626.08.2026.
OSA DR RAZNATOVIC PODGORICATransferi za stomatološke ambulante4.515,5226.08.2026.
OSA MILL DENT PODGORICATransferi za stomatološke ambulante2.469,3426.08.2026.
OSA VERITAS DENTIS PODGORICATransferi za stomatološke ambulante1.366,0626.08.2026.
OSA MONTEDENT PODGORICATransferi za stomatološke ambulante4.518,9326.08.2026.
OSA MILADINOVICTransferi za stomatološke ambulante2.929,0426.08.2026.
OSA MEDIA LEKICTransferi za stomatološke ambulante2.653,2226.08.2026.
OSA DENTOSANTransferi za stomatološke ambulante4.458,5426.08.2026.
OSA ZECEVICTransferi za stomatološke ambulante7.591,8926.08.2026.
OSA TASICTransferi za stomatološke ambulante3.664,5626.08.2026.
OSA DIOSDENTTransferi za stomatološke ambulante1.643,0626.08.2026.
OSA DAKOVICTransferi za stomatološke ambulante3.848,4426.08.2026.
OSA NikolicTransferi za stomatološke ambulante3.664,5626.08.2026.
OSA Dent medikaTransferi za stomatološke ambulante3.020,9826.08.2026.
OSA BecovicTransferi za stomatološke ambulante3.388,7426.08.2026.
OSA DijanaTransferi za stomatološke ambulante4.516,9626.08.2026.
OSA SaulicTransferi za stomatološke ambulante2.929,0426.08.2026.
OSA MasaTransferi za stomatološke ambulante2.193,5226.08.2026.
OSA City dentalTransferi za stomatološke ambulante4.492,0226.08.2026.
OSA CanikoTransferi za stomatološke ambulante1.641,8826.08.2026.
CORONA DENTIS SATransferi za stomatološke ambulante4.320,8026.08.2026.
OSA DR BOZOVICTransferi za stomatološke ambulante4.216,2026.08.2026.
OSA VlahovicTransferi za stomatološke ambulante4.216,2026.08.2026.
OSA DENTAL PROTECTIONTransferi za stomatološke ambulante4.516,7526.08.2026.
OSA Zdrav osmjehTransferi za stomatološke ambulante2.745,1626.08.2026.
OSA ALFA DENTTransferi za stomatološke ambulante2.423,4526.08.2026.
OSA BogavacTransferi za stomatološke ambulante998,3026.08.2026.
OSA VALDENT (Dr FACO)Transferi za stomatološke ambulante4.216,2026.08.2026.
OSA DentitioTransferi za stomatološke ambulante4.516,9626.08.2026.