Fond penzijskog i invalidskog osiguranja

HIPOTEKARNA BANKAPogrebni troskovi59.135,4717.04.2026.
HIPOTEKARNA BANKAPorodicna penzija759.186,2017.04.2026.
HIPOTEKARNA BANKAInvalidska penzija568.069,2217.04.2026.
HIPOTEKARNA BANKAStarosna penzija2.965.624,3217.04.2026.
CRNOGORSKA KOMERCIJALNA BANKADodatak za tudju njegu i pomoc68.540,4917.04.2026.
CRNOGORSKA KOMERCIJALNA BANKADodatak za spomenicu233,7117.04.2026.
CRNOGORSKA KOMERCIJALNA BANKANaknade zaposlenim invalidima rada II i III kateg19.960,8417.04.2026.
CRNOGORSKA KOMERCIJALNA BANKATjelesno ostecenje92.183,0117.04.2026.
CRNOGORSKA KOMERCIJALNA BANKAPogrebni troskovi198.010,6117.04.2026.
CRNOGORSKA KOMERCIJALNA BANKAPorodicna penzija4.794.176,1617.04.2026.
CRNOGORSKA KOMERCIJALNA BANKAInvalidska penzija2.857.968,3117.04.2026.
CRNOGORSKA KOMERCIJALNA BANKAStarosna penzija14.978.603,3417.04.2026.
DOM STARIH DOODodatak za tudju njegu i pomoc459,3117.04.2026.
DOM STARIH DOOTjelesno ostecenje154,5217.04.2026.
DOM STARIH DOOPorodicna penzija447,2117.04.2026.
DOM STARIH DOOInvalidska penzija897,7217.04.2026.
DOM STARIH DOOStarosna penzija450,7117.04.2026.
PRVA (NIKSICKA) BANKAStarosna penzija1.004,5617.04.2026.
ERSTE(OPORTUNITI) BANKAInvalidska penzija445,6917.04.2026.
NLB MONTENEGRO BANKAInvalidska penzija227,0017.04.2026.
NLB MONTENEGRO BANKAStarosna penzija1.355,2817.04.2026.
PRVA (NIKSICKA) BANKAPorodicna penzija225,8617.04.2026.
PRVA (NIKSICKA) BANKAInvalidska penzija377,7917.04.2026.
PRVA (NIKSICKA) BANKAStarosna penzija2.410,2917.04.2026.
CRNOGORSKA KOMERCIJALNA BANKAPorodicna penzija225,8617.04.2026.
CRNOGORSKA KOMERCIJALNA BANKAInvalidska penzija1.088,3217.04.2026.
CRNOGORSKA KOMERCIJALNA BANKAStarosna penzija5.476,6817.04.2026.
ADDIKO BANK (HYPO ALPE ADRIA)Starosna penzija469,8817.04.2026.
LOVCEN BANKA AD (MFI KONTAKT)Invalidska penzija158,3917.04.2026.
ZAPAD BANKA ADInvalidska penzija81,5217.04.2026.
HIPOTEKARNA BANKAStarosna penzija1.389,7417.04.2026.
PRVA (NIKSICKA) BANKAStarosna penzija239,9217.04.2026.
POSTA CRNE GORE DOOInvalidska penzija8,0517.04.2026.
POSTA CRNE GORE DOOStarosna penzija4,5917.04.2026.
PRVA (NIKSICKA) BANKAStarosna penzija307,3217.04.2026.
CRNOGORSKA KOMERCIJALNA BANKAStarosna penzija461,5717.04.2026.
CRNOGORSKA KOMERCIJALNA BANKAStarosna penzija331,0317.04.2026.
HIPOTEKARNA BANKAStarosna penzija445,2217.04.2026.
PRVA (NIKSICKA) BANKADodatak za tudju njegu i pomoc15.446,6817.04.2026.
PRVA (NIKSICKA) BANKANaknade zaposlenim invalidima rada II i III kateg5.051,3017.04.2026.
PRVA (NIKSICKA) BANKATjelesno ostecenje24.402,9117.04.2026.
PRVA (NIKSICKA) BANKAPogrebni troskovi105.296,7917.04.2026.
PRVA (NIKSICKA) BANKAPorodicna penzija1.905.755,2317.04.2026.
PRVA (NIKSICKA) BANKAInvalidska penzija788.596,9417.04.2026.
PRVA (NIKSICKA) BANKAStarosna penzija3.932.741,4817.04.2026.
CRNOGORSKA KOMERCIJALNA BANKADodatak za tudju njegu i pomoc17.794,4617.04.2026.
CRNOGORSKA KOMERCIJALNA BANKADodatak za spomenicu60,6717.04.2026.
CRNOGORSKA KOMERCIJALNA BANKANaknade zaposlenim invalidima rada II i III kateg5.182,2317.04.2026.
CRNOGORSKA KOMERCIJALNA BANKATjelesno ostecenje23.932,5217.04.2026.
CRNOGORSKA KOMERCIJALNA BANKAPogrebni troskovi47.640,3217.04.2026.