Fond penzijskog i invalidskog osiguranja

PRVA (NIKSICKA) BANKAStarosna penzija3.922.430,9718.05.2026.
CRNOGORSKA KOMERCIJALNA BANKADodatak za tudju njegu i pomoc17.789,1718.05.2026.
CRNOGORSKA KOMERCIJALNA BANKADodatak za spomenicu60,8918.05.2026.
CRNOGORSKA KOMERCIJALNA BANKANaknade zaposlenim invalidima rada II i III kateg5.145,2218.05.2026.
CRNOGORSKA KOMERCIJALNA BANKATjelesno ostecenje23.914,6318.05.2026.
CRNOGORSKA KOMERCIJALNA BANKAPogrebni troskovi50.728,6818.05.2026.
CRNOGORSKA KOMERCIJALNA BANKAPorodicna penzija1.252.024,4018.05.2026.
CRNOGORSKA KOMERCIJALNA BANKAInvalidska penzija742.968,5618.05.2026.
CRNOGORSKA KOMERCIJALNA BANKAStarosna penzija3.921.544,7718.05.2026.
Sudska rješenjaOtplata po osnovu sudskih rjesenja4.758,6918.05.2026.
Sudska rješenjaOtplata po osnovu sudskih rjesenja1.951,3918.05.2026.
GRAWE NEZIVOTNO OSIGURANJEOsiguranje lica587,5015.05.2026.
CRNOGORSKA KOMERCIJALNA BANKAJubilarne nagrade108,0015.05.2026.
NLB MONTENEGRO BANKAJubilarne nagrade108,0015.05.2026.
CRNOGORSKA KOMERCIJALNA BANKAJubilarne nagrade108,0015.05.2026.
SIND ORGANIZACIJA FONDA PIOBankarske usluge/provizije50,0015.05.2026.
ALPMONT ADZakup objekata1.568,1615.05.2026.
DEPONIJA DOOKomunalne naknade274,8615.05.2026.
CISTOCA JPKomunalne naknade751,9415.05.2026.
KOMUNALNO STAMBENO PLAVKomunalne naknade52,7815.05.2026.
VODOVOD I KANALIZACIJA BERANEKomunalne naknade5,0015.05.2026.
JOKER SECURITY DOOOstale usluge400,0015.05.2026.
S PRESS PLUS DOOPublikacije casopisi i glasila48,0015.05.2026.
VODOVOD I KANALIZACIJA NIKSICKomunalne naknade4,9815.05.2026.
DRZAVNI ARHIV SOPSTVENI PRIHODIOstale usluge37,2015.05.2026.
PIO DOOSubvencije za pružanje usluga57.500,0015.05.2026.
ERSTE (OPORTUNITI) BANKAOtpremnine2.400,0012.05.2026.
CRVENI KRST CRNE GORERashodi za postanske usluge282,0012.05.2026.
ELEKTRODISTRIBUCIJA BERANERashodi za elektricnu energiju67,2208.05.2026.
ELEKTRODISTRIBUCIJA BERANERashodi za elektricnu energiju75,0308.05.2026.
ELEKTRODISTRIBUCIJA BIJELO POLJERashodi za elektricnu energiju1,5108.05.2026.
ELEKTRODISTRIBUCIJA BIJELO POLJERashodi za elektricnu energiju107,2808.05.2026.
HARD DISCOUNT LAKOVICOstali rashodi za materijal431,4608.05.2026.
DIREKCIJA ZA NEKRETNINETakse4,0007.05.2026.
JUGOPETROL ADRashodi za tečna goriva725,1205.05.2026.
CIKOM DOO PODGORICATekuće održavanje opreme84,7005.05.2026.
ELEKTROPRIVREDA CG ADRashodi za elektricnu energiju3.874,8005.05.2026.
ELEKTRODISTRIBUCIJA BERANERashodi za elektricnu energiju292,7205.05.2026.
ELEKTRODISTRIBUCIJA KOTORRashodi za elektricnu energiju171,7105.05.2026.
ELEKTRODISTRIBUCIJA BERANERashodi za elektricnu energiju77,2405.05.2026.
ELEKTROPRIVREDA CG ADRashodi za elektricnu energiju270,0105.05.2026.
Jedinstveni račun poreza i doprinosaOstale naknade1.550,8630.04.2026.
Jedinstveni račun poreza i doprinosaIzdaci po osnovu isplate ugovora o djelu3.152,6530.04.2026.
PRIREZ NA POREZ PODGORICAOstale naknade138,8230.04.2026.
PRIREZ NA POREZ PODGORICAIzdaci po osnovu isplate ugovora o djelu195,4730.04.2026.
PRIREZ NA POREZ PODGORICAOpstinski prirez578,9030.04.2026.
PRIREZ NA POREZ PLJEVLJAIzdaci po osnovu isplate ugovora o djelu8,2730.04.2026.
PRIREZ NA POREZ PLJEVLJAOpstinski prirez14,7430.04.2026.
PRIREZ NA POREZ NIKSICIzdaci po osnovu isplate ugovora o djelu39,8030.04.2026.
PRIREZ NA POREZ NIKSICOpstinski prirez31,8530.04.2026.