Fond penzijskog i invalidskog osiguranja

FOND ZDRAVSTVA AKREPorodicna penzija17,5225.02.2025.
LOVCEN OSIGURANJEStarosna penzija10.534,9625.02.2025.
LOVCEN OSIGURANJEInvalidska penzija2.015,1925.02.2025.
LOVCEN OSIGURANJEPorodicna penzija2.028,6325.02.2025.
UNO NK DOOStarosna penzija3.046,0625.02.2025.
UNO NK DOOInvalidska penzija1.062,0925.02.2025.
UNO NK DOOPorodicna penzija1.812,5225.02.2025.
TELEKOM FOND ZA RESStarosna penzija543,3625.02.2025.
TELEKOM FOND ZA RESInvalidska penzija610,3925.02.2025.
TELEKOM FOND ZA RESPorodicna penzija180,8425.02.2025.
PORESKA UPRAVAInvalidska penzija10,0025.02.2025.
PORESKA UPRAVAStarosna penzija21,4225.02.2025.
PORESKA UPRAVAStarosna penzija191,0425.02.2025.
PORESKA UPRAVAInvalidska penzija38,5625.02.2025.
DOP.ZA ZDRAVSTVO-FIStarosna penzija42,1425.02.2025.
LUKA BAR ADStarosna penzija1.568,8525.02.2025.
LUKA BAR ADInvalidska penzija88,5025.02.2025.
LUKA BAR ADPorodicna penzija659,5225.02.2025.
BUDZET OPSTINE TIVATStarosna penzija633,9025.02.2025.
BUDZET OPSTINE TIVATInvalidska penzija68,7325.02.2025.
BUDZET OPSTINE TIVATPorodicna penzija151,0025.02.2025.
LUTRIJA CRNE GOREInvalidska penzija27,0025.02.2025.
LUTRIJA CRNE GOREPorodicna penzija30,1525.02.2025.
MESOPROMET DOOStarosna penzija46.894,3225.02.2025.
MESOPROMET DOOInvalidska penzija12.169,3025.02.2025.
MESOPROMET DOOPorodicna penzija13.068,6725.02.2025.
GRADINA COMPANY DOOStarosna penzija16,0225.02.2025.
GRADINA COMPANY DOOPorodicna penzija7,5925.02.2025.
AGENCIJA ZA IZGRADNStarosna penzija30,0725.02.2025.
GORANOVIC MESNA INStarosna penzija26.859,4325.02.2025.
GORANOVIC MESNA INInvalidska penzija9.936,7725.02.2025.
GORANOVIC MESNA INPorodicna penzija10.903,3525.02.2025.
GORANOVIC MESNA INNaknade zaposlenim invalidima rada II i III kateg18,6825.02.2025.
MARTEX DOO CETINJEStarosna penzija24.257,3925.02.2025.
MARTEX DOO CETINJEInvalidska penzija7.060,1025.02.2025.
MARTEX DOO CETINJEPorodicna penzija9.490,6925.02.2025.
TAAL DOOPorodicna penzija1,0025.02.2025.
KD PROMET-MONTAZAStarosna penzija10.822,4525.02.2025.
KD PROMET-MONTAZAInvalidska penzija4.764,8025.02.2025.
KD PROMET-MONTAZAPorodicna penzija5.662,1525.02.2025.
PORESKA UPRAVA PLJEStarosna penzija1.131,8425.02.2025.
PORESKA UPRAVA PLJEInvalidska penzija217,4225.02.2025.
PORESKA UPRAVA PLJEPorodicna penzija242,6525.02.2025.
LUKA BAR ADInvalidska penzija18,7525.02.2025.
UPRAVA ZA SUME CGStarosna penzija22,9125.02.2025.
MONTE KREDIT MFIStarosna penzija4.570,4225.02.2025.
MONTE KREDIT MFIInvalidska penzija1.595,4925.02.2025.
MONTE KREDIT MFIPorodicna penzija2.325,9125.02.2025.
ELEKTRODISTRIBUCIJAStarosna penzija10,0125.02.2025.
CRNOGORSKA KOMERCIJStarosna penzija217.219,8225.02.2025.