Fond penzijskog i invalidskog osiguranja

MESOPROMET DOOStarosna penzija185,9826.12.2025.
JP VODOVOD I KANALIStarosna penzija10,0226.12.2025.
CRNOGORSKA KOMERCIJNaknade zaposlenim invalidima rada II i III kateg95,1926.12.2025.
CRNOGORSKA KOMERCIJPorodicna penzija53.889,4626.12.2025.
CRNOGORSKA KOMERCIJInvalidska penzija45.022,4326.12.2025.
CRNOGORSKA KOMERCIJStarosna penzija168.652,3026.12.2025.
ELEKTRODISTRIBUCIJAStarosna penzija10,0126.12.2025.
MONTE KREDIT MFIPorodicna penzija2.894,4626.12.2025.
MONTE KREDIT MFIInvalidska penzija1.574,0926.12.2025.
MONTE KREDIT MFIStarosna penzija6.096,4126.12.2025.
UPRAVA ZA SUME CGStarosna penzija20,4326.12.2025.
PORESKA UPRAVA PLJEPorodicna penzija231,7526.12.2025.
PORESKA UPRAVA PLJEInvalidska penzija225,8126.12.2025.
PORESKA UPRAVA PLJEStarosna penzija1.338,8426.12.2025.
KD PROMET-MONTAZAPorodicna penzija5.529,5826.12.2025.
KD PROMET-MONTAZAInvalidska penzija4.825,8926.12.2025.
KD PROMET-MONTAZAStarosna penzija11.800,7326.12.2025.
TAAL DOOPorodicna penzija1,0026.12.2025.
OZNOMONT MFI PODGOPorodicna penzija102,8726.12.2025.
MARTEX DOO CETINJEInvalidska penzija107,7826.12.2025.
MARTEX DOO CETINJEStarosna penzija263,8726.12.2025.
GORANOVIC MESNA INPorodicna penzija198,6326.12.2025.
GORANOVIC MESNA INInvalidska penzija201,5326.12.2025.
GORANOVIC MESNA INStarosna penzija215,0726.12.2025.
AGENCIJA ZA IZGRADNStarosna penzija30,0726.12.2025.
GRADINA COMPANY DOOPorodicna penzija7,5926.12.2025.
GRADINA COMPANY DOOStarosna penzija19,1026.12.2025.
MESOPROMET DOOPorodicna penzija235,0226.12.2025.
MESOPROMET DOOStarosna penzija119,0226.12.2025.
LUTRIJA CRNE GOREPorodicna penzija30,1526.12.2025.
LUTRIJA CRNE GOREInvalidska penzija27,0026.12.2025.
BUDZET OPSTINE TIVATPorodicna penzija557,3526.12.2025.
BUDZET OPSTINE TIVATInvalidska penzija186,2726.12.2025.
BUDZET OPSTINE TIVATStarosna penzija1.529,9926.12.2025.
LUKA BAR ADPorodicna penzija659,5226.12.2025.
LUKA BAR ADInvalidska penzija88,5026.12.2025.
LUKA BAR ADStarosna penzija1.665,8226.12.2025.
DOP.ZA ZDRAVSTVO-FIStarosna penzija42,1426.12.2025.
PORESKA UPRAVAInvalidska penzija38,5626.12.2025.
PORESKA UPRAVAStarosna penzija141,3226.12.2025.
PORESKA UPRAVAStarosna penzija21,4226.12.2025.
PORESKA UPRAVAInvalidska penzija10,0026.12.2025.
TELEKOM FOND ZA RESPorodicna penzija180,8426.12.2025.
TELEKOM FOND ZA RESInvalidska penzija610,3926.12.2025.
TELEKOM FOND ZA RESStarosna penzija561,4726.12.2025.
UNO NK DOOPorodicna penzija1.854,2726.12.2025.
UNO NK DOOInvalidska penzija943,5126.12.2025.
UNO NK DOOStarosna penzija2.672,5626.12.2025.
LOVCEN OSIGURANJEPorodicna penzija2.089,6426.12.2025.
LOVCEN OSIGURANJEInvalidska penzija2.150,1626.12.2025.