Fond penzijskog i invalidskog osiguranja

UDRUZENJE PENZIONERA BIJELO POLJEStarosna penzija44,1025.08.2026.
UDRUZENJE PENZIONERA BIJELO POLJEInvalidska penzija28,0025.08.2026.
UDRUZENJE PENZIONERA BIJELO POLJEPorodicna penzija5,0025.08.2026.
CRNOGORSKA KOMERCIJALNA BANKAStarosna penzija84.808,3925.08.2026.
CRNOGORSKA KOMERCIJALNA BANKAInvalidska penzija28.712,0725.08.2026.
CRNOGORSKA KOMERCIJALNA BANKAPorodicna penzija40.545,3025.08.2026.
CRNOGORSKI TELEKOM AD (T-COM)Starosna penzija7,7125.08.2026.
INVESTICIONO RAZVOJNI FONDStarosna penzija74,0925.08.2026.
INVESTICIONO RAZVOJNI FONDPorodicna penzija188,4825.08.2026.
LOVCEN BANKA AD (MFI KONTAKT)Starosna penzija267.385,3225.08.2026.
LOVCEN BANKA AD (MFI KONTAKT)Invalidska penzija77.470,5525.08.2026.
LOVCEN BANKA AD (MFI KONTAKT)Porodicna penzija82.461,9125.08.2026.
TEHNO PLUS DOOStarosna penzija12.205,1225.08.2026.
PRIMAT DOO PODGORICAStarosna penzija20,0425.08.2026.
UNO NK DOOInvalidska penzija24,2025.08.2026.
UNO NK DOOInvalidska penzija895,3425.08.2026.
UNO NK DOOPorodicna penzija1.402,9025.08.2026.
TELEKOM FOND ZA RESAV.STANBEN.POTREStarosna penzija561,4725.08.2026.
TELEKOM FOND ZA RESAV.STANBEN.POTREInvalidska penzija610,3925.08.2026.
TELEKOM FOND ZA RESAV.STANBEN.POTREPorodicna penzija180,8425.08.2026.
PORESKA UPRAVA NIKSICInvalidska penzija10,0025.08.2026.
PORESKA UPRAVA CRNE GOREStarosna penzija11.458,7225.08.2026.
PORESKA UPRAVA CRNE GOREInvalidska penzija49,9325.08.2026.
PORESKA UPRAVA CRNE GOREPorodicna penzija2.397,7525.08.2026.
PORESKA UPRAVAStarosna penzija21,4225.08.2026.
EURO TEHNIKA MN D.O.O.Starosna penzija11.548,2725.08.2026.
EURO TEHNIKA MN D.O.O.Invalidska penzija3.256,6825.08.2026.
EURO TEHNIKA MN D.O.O.Porodicna penzija5.133,8525.08.2026.
PORESKA UPRAVA NIKSICStarosna penzija141,3225.08.2026.
PORESKA UPRAVA NIKSICInvalidska penzija38,5625.08.2026.
DOP.ZA ZDRAVSTVO-FIZICKA LICAStarosna penzija42,1425.08.2026.
HTP ATLAS HOTELS GROUP AD BARStarosna penzija218,9925.08.2026.
LUKA BAR ADStarosna penzija1.676,4825.08.2026.
LUKA BAR ADInvalidska penzija114,5025.08.2026.
LUKA BAR ADPorodicna penzija659,5225.08.2026.
TREND KORALI BARStarosna penzija116,5725.08.2026.
TREND KORALI BARPorodicna penzija85,1025.08.2026.
KLINICKI CENTAR CRNE GOREStarosna penzija23,1525.08.2026.
OPSTINA TIVATStarosna penzija717,3125.08.2026.
OPSTINA TIVATInvalidska penzija105,8125.08.2026.
OPSTINA TIVATPorodicna penzija210,5125.08.2026.
MINISTARSTVO PROSVETE I NAUKEStarosna penzija15,0025.08.2026.
LUTRIJA CRNE GORE PODGORICAInvalidska penzija27,0025.08.2026.
LUTRIJA CRNE GORE PODGORICAPorodicna penzija30,1525.08.2026.
M TEL DOOStarosna penzija5,0825.08.2026.
LOVCEN AUTO DOOStarosna penzija112.077,4425.08.2026.
LOVCEN AUTO DOOInvalidska penzija22.734,5625.08.2026.
LOVCEN AUTO DOOPorodicna penzija19.617,6025.08.2026.
LOVCEN AUTO DOONaknade zaposlenim invalidima rada II i III kateg27,3125.08.2026.
MARTEX DOO CETINJEPorodicna penzija8.925,5025.08.2026.