Agencija za nacionalnu bezbjednost

DOO LAGANINIReprezentacija u zemlji773,2514.03.2025.
MUP CRNE GORETakse5,0014.03.2025.
PORESKA UPRAVATakse852,0414.03.2025.
PORESKA UPRAVATakse47,9614.03.2025.
MUP CRNE GORETakse30,0014.03.2025.
MUP CRNE GORETakse5,0014.03.2025.
DIREKCIJA ZA DRZAVNTakse4,5014.03.2025.
VOLI TRADE DOOOstali materijali22,8913.03.2025.
VOLI TRADE DOOOstali materijali23,0413.03.2025.
VOLI TRADE DOOOstali materijali205,3313.03.2025.
NOVI SJEVER MONT DOOTekuće održavanje opreme225,4013.03.2025.
VULIN DOOTekuće održavanje opreme54,4513.03.2025.
KOMUNALNO STAMBENOKomunalne naknade17,2213.03.2025.
CISTOCA JPKomunalne naknade244,4013.03.2025.
CISTOCA JPKomunalne naknade76,9213.03.2025.
MUP CRNE GORETakse5,0013.03.2025.
PORESKA UPRAVATakse900,0013.03.2025.
MUP CRNE GORETakse7,5413.03.2025.
MUP CRNE GORETakse22,4613.03.2025.
MUP CRNE GORETakse5,0013.03.2025.
DIREKCIJA ZA DRZAVNTakse4,5013.03.2025.
OSMANAGIC CO DOOTekuće odrz opreme-Usluge odrzavanja vozila98,0013.03.2025.
DOO LAGANINIReprezentacija u zemlji967,8012.03.2025.
SINDIKAT ANBZarada za redovan rad38.638,0312.03.2025.
OMNIOIL PODGORICARezervni dijelovi160,3311.03.2025.
OMNIOIL PODGORICARezervni dijelovi147,0211.03.2025.
OMNIOIL PODGORICARezervni dijelovi218,4811.03.2025.
OMNIOIL PODGORICARezervni dijelovi7,1911.03.2025.
OMNIOIL PODGORICATekuće odrz opreme-Usluge odrzavanja vozila84,7011.03.2025.
OMNIOIL PODGORICATekuće odrz opreme-Usluge odrzavanja vozila870,3511.03.2025.
OMNIOIL PODGORICATekuće odrz opreme-Usluge odrzavanja vozila25,0511.03.2025.
DEPONIJA DOOKomunalne naknade526,7811.03.2025.
DEPONIJA DOOKomunalne naknade0,9711.03.2025.
MERKATOR INTERNATIOKancelarijski materijal48,9411.03.2025.
MERKATOR INTERNATIOKancelarijski materijal585,6411.03.2025.
KASTEX DOOKancelarijski materijal21,7811.03.2025.
TERMO TIM PG DOOTekuće održ. opr- Usluge održ. centralnog grijanja629,2011.03.2025.
TERMO TIM PG DOOTekuće održ. opr- Usluge održ. centralnog grijanja302,5011.03.2025.
TERMO TIM PG DOOTekuće održ. opr- Usluge održ. centralnog grijanja1.347,6411.03.2025.
TERMO TIM PG DOOTekuće održ. opr- Usluge održ. centralnog grijanja181,5011.03.2025.
PRO FILE PODGORICAUsluge prevodjenja stampanja i umnozavanja399,3011.03.2025.
LOVCEN AUTO DOOOstale usluge35,0011.03.2025.
MOTO FRIGO VUJOVICOstalo1.645,6011.03.2025.
OMNIOIL PODGORICATekuće odrz opreme-Usluge odrzavanja vozila42,3511.03.2025.
OMNIOIL PODGORICATekuće odrz opreme-Usluge odrzavanja vozila605,0011.03.2025.
OMNIOIL PODGORICATekuće odrz opreme-Usluge odrzavanja vozila29,0411.03.2025.
OMNIOIL PODGORICATekuće odrz opreme-Usluge odrzavanja vozila84,7011.03.2025.
OMNIOIL PODGORICATekuće odrz opreme-Usluge odrzavanja vozila77,4411.03.2025.
OMNIOIL PODGORICATekuće odrz opreme-Usluge odrzavanja vozila54,4511.03.2025.
OMNIOIL PODGORICATekuće odrz opreme-Usluge odrzavanja vozila82,2811.03.2025.