Zaštitnik ljudskih prava i sloboda

CRNOGORSKA KOMERCIJDnevnice za sluzbeno putovanje u inostranstvo101,5008.08.2025.
CRNOGORSKA KOMERCIJDnevnice za sluzbena putovanja u zemlji18,0008.08.2025.
CRNOGORSKA KOMERCIJDnevnice za sluzbena putovanja u zemlji18,0008.08.2025.
ADDIKO BANK (HYPO ADnevnice za sluzbena putovanja u zemlji18,0008.08.2025.
CRNOGORSKA KOMERCIJDnevnice za sluzbena putovanja u zemlji18,0008.08.2025.
CRNOGORSKA KOMERCIJDnevnice za sluzbena putovanja u zemlji36,0008.08.2025.
ERSTE (OPORTUNITI)Dnevnice za sluzbena putovanja u zemlji18,0008.08.2025.
HIPOTEKARNA BANKADnevnice za sluzbena putovanja u zemlji36,0008.08.2025.
HIPOTEKARNA BANKADnevnice za sluzbena putovanja u zemlji36,0008.08.2025.
NLB MONTENEGRO BANKADnevnice za sluzbena putovanja u zemlji36,0008.08.2025.
PRVA (NIKSICKA) BANKADnevnice za sluzbena putovanja u zemlji36,0008.08.2025.
HIPOTEKARNA BANKADnevnice za sluzbena putovanja u zemlji54,0008.08.2025.
PRVA (NIKSICKA) BANKADnevnice za sluzbena putovanja u zemlji36,0008.08.2025.
CRNOGORSKA KOMERCIJDnevnice za sluzbena putovanja u zemlji36,0008.08.2025.
CRNOGORSKA KOMERCIJDnevnice za sluzbena putovanja u zemlji36,0008.08.2025.
NLB MONTENEGRO BANKADnevnice za sluzbena putovanja u zemlji42,0008.08.2025.
M TEL DOORashodi za korišćenje interneta70,5208.08.2025.
MB COM DOO PODGORITekuće održavanje opreme118,5808.08.2025.
CRNOGORSKA KOMERCIJIzrada projekata194,9608.08.2025.
CRNOGORSKA KOMERCIJIzrada projekata527,2608.08.2025.
CRNOGORSKA KOMERCIJIzrada projekata527,2608.08.2025.
NLB MONTENEGRO BANKAIzrada projekata527,2608.08.2025.
ADDIKO BANK (HYPO AJednokratne socijalne pomoci900,0007.08.2025.
VSG COMMERCE D.O.O.Reprezentacija u zemlji20,0007.08.2025.
REPRESENT COMMUNICAMedijske usluge i promotivne aktivnosti242,0007.08.2025.
M TEL DOORashodi za telefonske usluge - mobilni telefoni557,9007.08.2025.
ONE CRNA GORA DOORashodi za telefonske usluge - fiksni telefoni30,3907.08.2025.
CRNOGORSKI TELEKOMRashodi za telefonske usluge - fiksni telefoni41,9407.08.2025.
ADDIKO BANK (HYPO AZarada za redovan rad1.062,9501.08.2025.
PRVA (NIKSICKA) BANKAZarada za redovan rad2.421,7501.08.2025.
NLB MONTENEGRO BANKAZarada za redovan rad3.310,4801.08.2025.
HIPOTEKARNA BANKAZarada za redovan rad5.148,8201.08.2025.
ERSTE(OPORTUNITI) BZarada za redovan rad6.419,8701.08.2025.
CRNOGORSKA KOMERCIJZarada za redovan rad17.805,9901.08.2025.
SINDIK.ORG.ZASTITNIZarada za redovan rad196,5201.08.2025.
HIPOTEKARNA BANKAZarada za redovan rad93,6201.08.2025.
HIPOTEKARNA BANKAZarada za redovan rad320,6401.08.2025.
PRVA (NIKSICKA) BANKAZarada za redovan rad305,1801.08.2025.
PRVA (NIKSICKA) BANKAZarada za redovan rad332,4801.08.2025.
PRIREZ NA POREZ POOpstinski prirez357,7601.08.2025.
JEDINSTVENI RACUN PDoprinos Fondu rada88,9201.08.2025.
JEDINSTVENI RACUN PDoprinos za osiguranje od nezaposlenosti222,3501.08.2025.
JEDINSTVENI RACUN PDoprinos za osiguranje od nezaposlenosti222,3501.08.2025.
JEDINSTVENI RACUN PDoprinos za penzijsko i invalidsko osiguranje4.447,2901.08.2025.
JEDINSTVENI RACUN PPorez na zarade2.385,1001.08.2025.
MARKET ADA DOOReprezentacija u zemlji100,8431.07.2025.
POSTA CRNE GORE DOORashodi za postanske usluge316,5031.07.2025.
KASTEX DOOSitan inventar86,2031.07.2025.
MARKET ADA DOOReprezentacija u zemlji465,4431.07.2025.
S PRESS PLUS DOOPublikacije casopisi i glasila18,0031.07.2025.