Ministarstvo ekologije, održivog razvoja i razvoja sjevera

CRNOGORSKA KOMERCIJDnevnice za sluzbena putovanja u zemlji36,0009.04.2025.
HIPOTEKARNA BANKADnevnice za sluzbeno putovanje u inostranstvo149,1009.04.2025.
HIPOTEKARNA BANKADnevnice za sluzbeno putovanje u inostranstvo194,2509.04.2025.
HIPOTEKARNA BANKAPrevoz na sluzbenom putovanju u inostranstvu48,0009.04.2025.
CRNOGORSKA KOMERCIJPrevoz na sluzbenom putovanju u inostranstvu60,2009.04.2025.
CRNOGORSKA KOMERCIJPrevoz na sluzbenom putovanju u inostranstvu174,4609.04.2025.
CRNOGORSKA KOMERCIJPrevoz na sluzbenom putovanju u inostranstvu138,3709.04.2025.
CRNOGORSKA KOMERCIJOstali troskovi za sluzbena putovanja u inostran7,1409.04.2025.
CRNOGORSKA KOMERCIJPrevoz na sluzbenom putovanju u inostranstvu25,0009.04.2025.
CRNOGORSKA KOMERCIJOstali troskovi za sluzbena putovanja u inostran7,1409.04.2025.
NLB MONTENEGRO BANKADnevnice za sluzbena putovanja u zemlji9,0009.04.2025.
CRNOGORSKA KOMERCIJDnevnice za sluzbena putovanja u zemlji9,0009.04.2025.
ADDIKO BANK (HYPO ANaknada za rad komisija2.407,2009.04.2025.
JEDINSTVENI RACUN PNaknada za rad komisija846,5509.04.2025.
PRIREZ NA POREZ PONaknada za rad komisija72,6809.04.2025.
CRNOGORSKA KOMERCIJOstali troškovi2.000,0009.04.2025.
GORBIS DOOSmjestaj na sluzbenom putovanju u inostranstvu377,8208.04.2025.
GORBIS DOOSmjestaj na sluzbenom putovanju u inostranstvu2.464,1308.04.2025.
GORBIS DOOPrevoz na sluzbenom putovanju u inostranstvu176,0008.04.2025.
KAVARIC GROUP DOOKancelarijska oprema525,6208.04.2025.
KAVARIC GROUP DOOKancelarijska oprema32,3808.04.2025.
DAJKOVIC CO NAMOSD.Kancelarijska oprema245,0008.04.2025.
Sudska rješenjaOtplata po osnovu sudskih rjesenja722,0308.04.2025.
INTERACTIVE DOOOdržavanje softvera1.234,2002.04.2025.
CRNOGORSKA KOMERCIJZarada za redovan rad9.809,9501.04.2025.
HIPOTEKARNA BANKAZarada za redovan rad5.808,4701.04.2025.
NLB MONTENEGRO BANKAZarada za redovan rad3.135,0901.04.2025.
ERSTE(OPORTUNITI) BZarada za redovan rad2.932,1901.04.2025.
SIND.ORG.EKOLOG.UREOstali doprinosi - sindikat158,0001.04.2025.
SIND.ORG.EKOLOG.UREZarada za redovan rad153,6601.04.2025.
HIPOTEKARNA BANKAZarada za redovan rad275,0001.04.2025.
HIPOTEKARNA BANKAZarada za redovan rad82,1401.04.2025.
HIPOTEKARNA BANKAZarada za redovan rad45,7701.04.2025.
HIPOTEKARNA BANKAZarada za redovan rad44,2201.04.2025.
HIPOTEKARNA BANKAZarada za redovan rad55,2201.04.2025.
HIPOTEKARNA BANKAZarada za redovan rad61,5701.04.2025.
CENTAR ZA EKOTOKSIKTekuće održavanje gradjevinskih objekata4.166,6601.04.2025.
CRNOGORSKA KOMERCIJZarada za redovan rad2.079,3601.04.2025.
ERSTE(OPORTUNITI) BZarada za redovan rad2.754,6101.04.2025.
HIPOTEKARNA BANKAZarada za redovan rad1.887,7801.04.2025.
NLB MONTENEGRO BANKAZarada za redovan rad1.816,0701.04.2025.
SIND.ORG.EKOLOG.UREOstali doprinosi - sindikat45,0701.04.2025.
HIPOTEKARNA BANKAZarada za redovan rad161,0001.04.2025.
SIND.ORG.EKOLOG.UREZarada za redovan rad48,0701.04.2025.
ERSTE(OPORTUNITI) BZarada za redovan rad244,9701.04.2025.
DOO RADGOST MNEReprezentacija u zemlji186,8001.04.2025.
CRNOGORSKA KOMERCIJKontribucije za članstvo u medjunarodnim organ1.000,0001.04.2025.
CRNOGORSKA KOMERCIJKontribucije za članstvo u medjunarodnim organ562,0001.04.2025.
CRNOGORSKA KOMERCIJKontribucije za članstvo u medjunarodnim organ2.304,0001.04.2025.
CRNOGORSKA KOMERCIJBankarske usluge/provizije20,0001.04.2025.