Ministarstvo ekologije, održivog razvoja i razvoja sjevera

Jedinstveni račun poreza i doprinosaOstale naknade-obaveze122,7727.07.2026.
PRIREZ NA POREZ PODGORICAOstale naknade-obaveze10,5427.07.2026.
LOVCEN BANKA AD PODGORICANaknada za dopunski rad -neto600,0027.07.2026.
Jedinstveni račun poreza i doprinosaNaknada za dopunski rad -obaveze66,6727.07.2026.
ADDIKO BANK (HYPO ALPE ADRIA)Ostale naknade-neto482,4027.07.2026.
Jedinstveni račun poreza i doprinosaOstale naknade-obaveze169,6527.07.2026.
PRIREZ NA POREZ PODGORICAOstale naknade-obaveze14,5727.07.2026.
CRNOGORSKA KOMERCIJALNA BANKANaknada za dopunski rad -neto350,0027.07.2026.
Jedinstveni račun poreza i doprinosaNaknada za dopunski rad -obaveze116,6727.07.2026.
PRIREZ NA POREZ PODGORICANaknada za dopunski rad -obaveze10,5027.07.2026.
ERSTE (OPORTUNITI) BANKAOstale naknade-neto436,3627.07.2026.
Jedinstveni račun poreza i doprinosaOstale naknade-obaveze148,8427.07.2026.
Jedinstveni račun poreza i doprinosaOstale naknade-obaveze4,6227.07.2026.
PRIREZ NA POREZ PODGORICAOstale naknade-obaveze13,1827.07.2026.
MONTE PUT DOOOstale usluge450,0027.07.2026.
CENTAR ZA ENGLESKI JEZIK I PREUsluge prevodjenja stampanja i umnozavanja49,6524.07.2026.
CENTAR ZA ENGLESKI JEZIK I PREUsluge prevodjenja stampanja i umnozavanja2.651,1124.07.2026.
CENTAR ZA ENGLESKI JEZIK I PREUsluge prevodjenja stampanja i umnozavanja2.064,7024.07.2026.
CENTAR ZA EKOTOKSIKOLOSKA ISPITIVTekuće održavanje gradjevinskih objekata1.666,6724.07.2026.
CENTAR ZA EKOTOKSIKOLOSKA ISPITIVTekuće održavanje gradjevinskih objekata0,6624.07.2026.
CENTAR ZA EKOTOKSIKOLOSKA ISPITIVTekuće održavanje gradjevinskih objekata1.666,6724.07.2026.
CENTAR ZA EKOTOKSIKOLOSKA ISPITIVTekuće održavanje gradjevinskih objekata2.999,3324.07.2026.
CRNOGORSKA KOMERCIJALNA BANKAOstali troskovi za sluzbena putovanja u inostran6,2824.07.2026.
CASTELLANA CO DOOOstali materijali116,7324.07.2026.
CASTELLANA CO DOOOstali materijali125,2724.07.2026.
CASTELLANA CO DOOOstali materijali35,1424.07.2026.
CASTELLANA CO DOOOstali materijali49,5624.07.2026.
CASTELLANA CO DOOOstali materijali280,7224.07.2026.
CASTELLANA CO DOOOstali materijali338,8024.07.2026.
CRNOGORSKA KOMERCIJALNA BANKASluzbena putovanja u zemlji126,0024.07.2026.
CRNOGORSKA KOMERCIJALNA BANKAOstali troskovi na sluzbenom putovanju u zemlji3,5024.07.2026.
CRNOGORSKA KOMERCIJALNA BANKADnevnice za sluzbena putovanja u zemlji45,0024.07.2026.
CRNOGORSKA KOMERCIJALNA BANKAOstali troskovi na sluzbenom putovanju u zemlji5,0024.07.2026.
CRNOGORSKA KOMERCIJALNA BANKADnevnice za sluzbena putovanja u zemlji18,0024.07.2026.
CRNOGORSKA KOMERCIJALNA BANKAOstali troškovi4,5924.07.2026.
NLB MONTENEGRO BANKADnevnice za sluzbena putovanja u zemlji9,0024.07.2026.
NLB MONTENEGRO BANKAOstali troskovi na sluzbenom putovanju u zemlji5,0024.07.2026.
ERSTE (OPORTUNITI) BANKADnevnice za sluzbena putovanja u zemlji9,0024.07.2026.
ERSTE (OPORTUNITI) BANKAOstali troskovi na sluzbenom putovanju u zemlji5,0024.07.2026.
HIPOTEKARNA BANKADnevnice za sluzbena putovanja u zemlji9,0024.07.2026.
HIPOTEKARNA BANKAOstali troskovi na sluzbenom putovanju u zemlji5,0024.07.2026.
PRVA (NIKSICKA) BANKADnevnice za sluzbena putovanja u zemlji54,0024.07.2026.
ERSTE (OPORTUNITI) BANKADnevnice za sluzbena putovanja u zemlji36,0024.07.2026.
ADDIKO BANK (HYPO ALPE ADRIA)Dnevnice za sluzbena putovanja u zemlji27,0024.07.2026.
ADDIKO BANK (HYPO ALPE ADRIA)Ostali troskovi na sluzbenom putovanju u zemlji4,0024.07.2026.
CRNOGORSKA KOMERCIJALNA BANKADnevnice za sluzbena putovanja u zemlji18,0024.07.2026.
CRNOGORSKA KOMERCIJALNA BANKADnevnice za sluzbena putovanja u zemlji72,0024.07.2026.
CRNOGORSKA KOMERCIJALNA BANKAOstali troskovi na sluzbenom putovanju u zemlji5,0024.07.2026.
CRNOGORSKA KOMERCIJALNA BANKAOstali troskovi za sluzbena putovanja u inostran38,5824.07.2026.
ADDIKO BANK (HYPO ALPE ADRIA)Dnevnice za sluzbena putovanja u zemlji18,0024.07.2026.