Ministarstvo regionalno-investicionog razvoja i saradnje sa nevladinim organizacijama

HIPOTEKARNA BANKADnevnice za sluzbeno putovanje u inostranstvo310,8006.10.2025.
ERSTE (OPORTUNITI)Smjestaj na sluzbenom putovanju u inostranstvu645,0006.10.2025.
ERSTE (OPORTUNITI)Dnevnice za sluzbeno putovanje u inostranstvo310,8006.10.2025.
BIZNIS START UP CENOstali transferi institucijama23.212,1203.10.2025.
PRIVREDNA KOMORA CROstali transferi institucijama14.314,4303.10.2025.
Rektorat univerziteOstali transferi institucijama9.206,7103.10.2025.
SINDIKAT MIN.REGIONOstali transferi institucijama1.210,0003.10.2025.
NLB MONTENEGRO BANKADnevnice za sluzbeno putovanje u inostranstvo76,1301.10.2025.
ERSTE (OPORTUNITI)Ostali troskovi za sluzbena putovanja u inostran19,9501.10.2025.
ERSTE (OPORTUNITI)Dnevnice za sluzbeno putovanje u inostranstvo76,1301.10.2025.
JEDINSTVENI RACUN PDoprinosi za prof rehabilitaciju invalida138,9401.10.2025.
NLB MONTENEGRO BANKAZarada za redovan rad335,0601.10.2025.
SIND.ORG.UPRAVE ZAZarada za redovan rad8,3401.10.2025.
SINDIKAT MIN.REGIONZarada za redovan rad42,4601.10.2025.
HIPOTEKARNA BANKAZarada za redovan rad214,3701.10.2025.
SINDIKALNA ORGANIZAZarada za redovan rad30,7701.10.2025.
PRIREZ NA POREZ NIOpstinski prirez9,3101.10.2025.
PRIREZ NA POREZ POOpstinski prirez164,7201.10.2025.
JEDINSTVENI RACUN PDoprinos Fondu rada40,0501.10.2025.
JEDINSTVENI RACUN PDoprinos za osiguranje od nezaposlenosti100,1201.10.2025.
JEDINSTVENI RACUN PDoprinos za osiguranje od nezaposlenosti100,1201.10.2025.
JEDINSTVENI RACUN PDoprinos za penzijsko i invalidsko osiguranje2.002,2101.10.2025.
JEDINSTVENI RACUN PPorez na zarade1.169,7001.10.2025.
JEDINSTVENI RACUN PDoprinosi za prof rehabilitaciju invalida77,6601.10.2025.
MIKROKREDITNA FIN.IZarada za redovan rad161,2201.10.2025.
LOVCEN BANKA AD (MFZarada za redovan rad98,9901.10.2025.
SINDIKAT MIN.REGIONZarada za redovan rad95,4501.10.2025.
PRIREZ NA POREZ ANOpstinski prirez1,4101.10.2025.
PRIREZ NA POREZ NIOpstinski prirez7,6201.10.2025.
PRIREZ NA POREZ POOpstinski prirez60,0801.10.2025.
JEDINSTVENI RACUN PDoprinos Fondu rada22,3801.10.2025.
JEDINSTVENI RACUN PDoprinos za osiguranje od nezaposlenosti55,9401.10.2025.
JEDINSTVENI RACUN PDoprinos za osiguranje od nezaposlenosti55,9401.10.2025.
JEDINSTVENI RACUN PDoprinos za penzijsko i invalidsko osiguranje1.119,0301.10.2025.
JEDINSTVENI RACUN PPorez na zarade469,8801.10.2025.
KASTEX DOOKancelarijski materijal127,0529.08.2025.
ERSTE (OPORTUNITI)Dnevnice za sluzbena putovanja u zemlji18,0029.08.2025.
ERSTE (OPORTUNITI)Dnevnice za sluzbena putovanja u zemlji18,0029.08.2025.
ERSTE (OPORTUNITI)Dnevnice za sluzbeno putovanje u inostranstvo350,0029.08.2025.
HARD DISCOUNT LAKOVReprezentacija u zemlji56,6429.08.2025.
DOO DE WINE COMPANYReprezentacija u zemlji225,1029.08.2025.
NVU NASA AKCIJATransferi nevladinim organizacijama8.820,0029.08.2025.
CRNOGORSKA KOMERCIJUgovori o djelu-neto800,0029.08.2025.
LOVCEN BANKA AD POUgovori o djelu-neto800,0029.08.2025.
NLB MONTENEGRO BANKAUgovori o djelu-neto800,0029.08.2025.
CRNOGORSKA KOMERCIJUgovori o djelu-neto800,0029.08.2025.
HIPOTEKARNA BANKAUgovori o djelu-neto800,0029.08.2025.
NLB MONTENEGRO BANKAUgovori o djelu-neto600,0029.08.2025.
NLB MONTENEGRO BANKAUgovori o djelu-neto700,0029.08.2025.
NLB MONTENEGRO BANKAUgovori o djelu-neto700,0029.08.2025.