Ministarstvo socijalnog staranja, brige o porodici i demografije

CSR MOJKOVACUsluge usavrsavanja zaposlenih178,0427.05.2025.
CSR MOJKOVACUsluge prevodjenja stampanja i umnozavanja336,6627.05.2025.
CSR MOJKOVACTekuće održavanje opreme102,6727.05.2025.
CSR MOJKOVACIzrada softvera240,3627.05.2025.
CSR MOJKOVACOsiguranje imovine104,4827.05.2025.
CSR MOJKOVACKomunalne naknade105,0127.05.2025.
CSR MOJKOVACTakse3,7527.05.2025.
CSR NIKSIC, PLUZINEKancelarijski materijal876,4727.05.2025.
CSR NIKSIC, PLUZINERashodi za elektricnu energiju484,4627.05.2025.
CSR NIKSIC, PLUZINERashodi za tečna goriva951,9327.05.2025.
CSR NIKSIC, PLUZINEOstali materijali30,2427.05.2025.
CSR NIKSIC, PLUZINESluzbena putovanja u zemlji179,0627.05.2025.
CSR NIKSIC, PLUZINEReprezentacija u zemlji87,2727.05.2025.
CSR NIKSIC, PLUZINERashodi za telefonske usluge488,0227.05.2025.
CSR NIKSIC, PLUZINEBankarske usluge/provizije315,5127.05.2025.
CSR NIKSIC, PLUZINEUsluge prevodjenja stampanja i umnozavanja397,3027.05.2025.
CSR NIKSIC, PLUZINETekuće održavanje gradjevinskih objekata427,6427.05.2025.
CSR NIKSIC, PLUZINEIzrada softvera240,3627.05.2025.
CSR NIKSIC, PLUZINEOsiguranje imovine317,8127.05.2025.
CSR NIKSIC, PLUZINEKomunalne naknade135,8327.05.2025.
CSR NIKSIC, PLUZINETakse5,0027.05.2025.
CSR NIKSIC, PLUZINESredstva transporta98,2527.05.2025.
CSR PLAV I GUSINJEKancelarijski materijal328,6827.05.2025.
CSR PLAV I GUSINJEMaterijal za izvodjenje nastave76,2927.05.2025.
CSR PLAV I GUSINJERashodi za tečna goriva305,9727.05.2025.
CSR PLAV I GUSINJESluzbena putovanja u zemlji103,3027.05.2025.
CSR PLAV I GUSINJEReprezentacija u zemlji64,6527.05.2025.
CSR PLAV I GUSINJERashodi za telefonske usluge310,9127.05.2025.
CSR PLAV I GUSINJEBankarske usluge/provizije28,0927.05.2025.
CSR PLAV I GUSINJEAdvokatske usluge191,8027.05.2025.
CSR PLAV I GUSINJEUsluge usavrsavanja zaposlenih98,9127.05.2025.
CSR PLAV I GUSINJEUsluge prevodjenja stampanja i umnozavanja203,8027.05.2025.
CSR PLAV I GUSINJETekuće održavanje opreme107,1427.05.2025.
CSR PLAV I GUSINJEZakup objekata350,0027.05.2025.
CSR PLAV I GUSINJEOsiguranje imovine537,1527.05.2025.
CSR PLAV I GUSINJEKomunalne naknade87,4627.05.2025.
CSR PLAV I GUSINJETakse10,0027.05.2025.
CSR PLJEVLJAKancelarijski materijal437,1427.05.2025.
CSR PLJEVLJARashodi za elektricnu energiju103,5127.05.2025.
CSR PLJEVLJARashodi za tečna goriva250,0027.05.2025.
CSR PLJEVLJASluzbena putovanja u zemlji413,2227.05.2025.
CSR PLJEVLJAReprezentacija u zemlji161,6227.05.2025.
CSR PLJEVLJARashodi za telefonske usluge217,6427.05.2025.
CSR PLJEVLJABankarske usluge/provizije47,7627.05.2025.
CSR PLJEVLJATekuće održavanje opreme66,9627.05.2025.
CSR PLJEVLJAIzrada softvera240,3627.05.2025.
CSR PLJEVLJAOsiguranje imovine104,4827.05.2025.
CSR PLJEVLJAKomunalne naknade174,9327.05.2025.
CSR PLJEVLJASredstva transporta35,6027.05.2025.
CSR PODGORICAKancelarijski materijal2.191,1727.05.2025.