Ministarstvo socijalnog staranja, brige o porodici i demografije

JEDINSTVENI RACUN PDoprinos Fondu rada24,9303.06.2025.
JEDINSTVENI RACUN PDoprinosi za prof rehabilitaciju invalida27,0703.06.2025.
SAMOST.SIND.RADNIKAOstali doprinosi - sindikat14,4103.06.2025.
HIPOTEKARNA BANKAZarada za redovan rad254,9603.06.2025.
HIPOTEKARNA BANKAZarada za redovan rad216,0703.06.2025.
HIPOTEKARNA BANKAZarada za redovan rad253,9303.06.2025.
ERSTE(OPORTUNITI) BZarada za redovan rad145,5303.06.2025.
NLB MONTENEGRO BANKAZarada za redovan rad400,0003.06.2025.
NLB MONTENEGRO BANKAZarada za redovan rad34,7203.06.2025.
GLAVNI GRAD PODGORZarada za redovan rad20,0003.06.2025.
MONA CG DOOZarada za redovan rad145,0803.06.2025.
SAVA AGENT DOOZarada za redovan rad24,0403.06.2025.
SPORT VISION DOOZarada za redovan rad32,1903.06.2025.
SPORT VISION DOOZarada za redovan rad26,9303.06.2025.
SPORT VISION DOOZarada za redovan rad19,8303.06.2025.
SPORT VISION DOOZarada za redovan rad8,7403.06.2025.
SAVA AGENT DOOZarada za redovan rad25,2503.06.2025.
SAVA AGENT DOOZarada za redovan rad30,9303.06.2025.
SAVA AGENT DOOZarada za redovan rad24,9903.06.2025.
SAVA AGENT DOOZarada za redovan rad21,0003.06.2025.
SAVA AGENT DOOZarada za redovan rad57,0003.06.2025.
SAMOST.SIND.RADNIKAOstali doprinosi - sindikat47,6003.06.2025.
PRIREZ NA POREZ POOpstinski prirez248,4903.06.2025.
JEDINSTVENI RACUN PPorez na zarade1.656,4503.06.2025.
JEDINSTVENI RACUN PDoprinos za penzijsko i invalidsko osiguranje4.101,4903.06.2025.
JEDINSTVENI RACUN PDoprinos za osiguranje od nezaposlenosti205,0703.06.2025.
JEDINSTVENI RACUN PDoprinos za osiguranje od nezaposlenosti205,0703.06.2025.
JEDINSTVENI RACUN PDoprinos Fondu rada82,0203.06.2025.
JEDINSTVENI RACUN PDoprinosi za prof rehabilitaciju invalida91,3803.06.2025.
HIPOTEKARNA BANKAZarada za redovan rad312,7303.06.2025.
NLB MONTENEGRO BANKAZarada za redovan rad77,3803.06.2025.
ADDIKO BANK (HYPO AZarada za redovan rad525,2803.06.2025.
LOVCEN OSIGURANJEZarada za redovan rad33,0003.06.2025.
SINDIKAT ZAP.U SOC.Zarada za redovan rad140,0003.06.2025.
SIN.ORG.CENT.SOC.RAZarada za redovan rad130,3203.06.2025.
SINDIKAT ZAP.U SOC.Zarada za redovan rad43,4503.06.2025.
SAVEZ SINDIKATAZarada za redovan rad43,4503.06.2025.
PRIREZ NA POREZ BAROpstinski prirez290,2403.06.2025.
SINDIKAT ZAP.U SOC.Ostali doprinosi - sindikat47,1803.06.2025.
JEDINSTVENI RACUN PPorez na zarade2.232,4503.06.2025.
JEDINSTVENI RACUN PDoprinos za penzijsko i invalidsko osiguranje4.449,3403.06.2025.
JEDINSTVENI RACUN PDoprinos za osiguranje od nezaposlenosti222,4703.06.2025.
JEDINSTVENI RACUN PDoprinos za osiguranje od nezaposlenosti222,4703.06.2025.
JEDINSTVENI RACUN PDoprinos Fondu rada88,9903.06.2025.
HIPOTEKARNA BANKAZarada za redovan rad1.276,5003.06.2025.
DOM STARIH BIJELO PZarada za redovan rad639,2103.06.2025.
SINDIKAT ZAP.U SOC.Zarada za redovan rad213,0703.06.2025.
SAVEZ SINDIKATAZarada za redovan rad213,0703.06.2025.
ADDIKO BANK (HYPO AZarada za redovan rad656,7003.06.2025.
CRNOGORSKA KOMERCIJZarada za redovan rad238,4803.06.2025.