Ministarstvo socijalnog staranja, brige o porodici i demografije

LOVCEN OSIGURANJEZarada za redovan rad660,8431.07.2026.
ADDIKO BANK (HYPO ALPE ADRIA)Zarada za redovan rad2.085,1631.07.2026.
LOVCEN BANKA AD (MFI KONTAKT)Zarada za redovan rad2.292,8531.07.2026.
ZAPAD BANKA ADZarada za redovan rad4.842,5531.07.2026.
HIPOTEKARNA BANKAZarada za redovan rad5.593,1831.07.2026.
ERSTE(OPORTUNITI) BANKAZarada za redovan rad6.256,1031.07.2026.
NLB MONTENEGRO BANKAZarada za redovan rad6.634,8231.07.2026.
PRVA (NIKSICKA) BANKAZarada za redovan rad10.125,0131.07.2026.
CRNOGORSKA KOMERCIJALNA BANKAZarada za redovan rad17.878,6131.07.2026.
MFI LABOR DOOZarada za redovan rad116,4731.07.2026.
LOVCEN BANKA AD (MFI KONTAKT)Zarada za redovan rad391,9631.07.2026.
ADDIKO BANK (HYPO ALPE ADRIA)Zarada za redovan rad104,1731.07.2026.
ERSTE(OPORTUNITI) BANKAZarada za redovan rad662,9331.07.2026.
PRVA (NIKSICKA) BANKAZarada za redovan rad360,2031.07.2026.
LOVCEN BANKA AD (MFI KONTAKT)Zarada za redovan rad1.690,1131.07.2026.
ERSTE(OPORTUNITI) BANKAZarada za redovan rad2.066,6031.07.2026.
PRVA (NIKSICKA) BANKAZarada za redovan rad1.720,6731.07.2026.
VM KODOstale usluge949,8531.07.2026.
CRNOGORSKA KOMERCIJALNA BANKAZarada za redovan rad11.292,2631.07.2026.
HIPOTEKARNA BANKAZarada za redovan rad9.773,2631.07.2026.
NLB MONTENEGRO BANKAZarada za redovan rad4.985,9731.07.2026.
PRVA (NIKSICKA) BANKAZarada za redovan rad3.123,8131.07.2026.
LOVCEN BANKA AD (MFI KONTAKT)Zarada za redovan rad2.528,6531.07.2026.
ERSTE(OPORTUNITI) BANKAZarada za redovan rad1.769,4031.07.2026.
HIPOTEKARNA BANKAZarada za redovan rad254,9631.07.2026.
NLB MONTENEGRO BANKAZarada za redovan rad400,0031.07.2026.
NLB MONTENEGRO BANKAZarada za redovan rad34,7231.07.2026.
SINDIKAT MIN.RADA I SOC.STARANJAZarada za redovan rad6,0031.07.2026.
MONA CG DOO PODGORICAZarada za redovan rad33,3331.07.2026.
ERSTE(OPORTUNITI) BANKAZarada za redovan rad145,5331.07.2026.
HIPOTEKARNA BANKAZarada za redovan rad408,3231.07.2026.
HIPOTEKARNA BANKAZarada za redovan rad253,9331.07.2026.
NLB MONTENEGRO BANKAZarada za redovan rad16,4331.07.2026.
NLB MONTENEGRO BANKAZarada za redovan rad36,8331.07.2026.
EURO TEHNIKA MN D.O.O.Zarada za redovan rad28,8931.07.2026.
EURO TEHNIKA MN D.O.O.Zarada za redovan rad47,9231.07.2026.
CRNOGORSKA KOMERCIJALNA BANKAZarada za redovan rad12.230,8331.07.2026.
ERSTE(OPORTUNITI) BANKAZarada za redovan rad8.249,0531.07.2026.
HIPOTEKARNA BANKAZarada za redovan rad6.362,1231.07.2026.
NLB MONTENEGRO BANKAZarada za redovan rad4.829,7031.07.2026.
ADDIKO BANK (HYPO ALPE ADRIA)Zarada za redovan rad3.729,0931.07.2026.
LOVCEN BANKA AD (MFI KONTAKT)Zarada za redovan rad1.880,4231.07.2026.
HIPOTEKARNA BANKAZarada za redovan rad312,7331.07.2026.
NLB MONTENEGRO BANKAZarada za redovan rad77,3831.07.2026.
LOVCEN OSIGURANJEZarada za redovan rad30,0031.07.2026.
ADDIKO BANK (HYPO ALPE ADRIA)Zarada za redovan rad582,0731.07.2026.
SINDIKAT ZAP.U SOC.I DJEC.ZASTITIZarada za redovan rad120,0031.07.2026.
ERSTE(OPORTUNITI) BANKAZarada za redovan rad346,9731.07.2026.
SINDIKAT ZAP.U SOC.I DJEC.ZASTITIZarada za redovan rad230,0031.07.2026.
SINDIKALNA ORGANIZACIJA CSRZarada za redovan rad256,9631.07.2026.